Forum
u63177
u63177
Vredu, odločila sem se, da bom pisala zgodbo o ljudeh, ki se lahko spremenijo v volkove. Vsak tak človek pa se lahko nauči obvladati element, ki mu je dan. Sem še začetnica v pisanju in vse slike, ki bodo tukaj bom narisala sama (ne bodo realistične, bolj anime style za tiste ki veste kaj je to.) In ja še to, slovničnih napak bo ful, da ne govorimo o vejicah!
Wish me luck!
Ime mi je Nazzy Chasse. Sedaj sem stara 16 let. Pri 13 letih mi je umrla mama zaradi raka. Takrat sem bila z njo. In ko je umirala, tik preden je izdihnila mi je rekla:"Nazzy, ne dovoli, da posebna vrsta, katere del si tudi ti izumre. Ne dovoli!'' Pokimala sem ji čeprav nisem vedela o čem govori. Tudi moj oče ne. V teh treh letih mi še ni uspelo razvozlati te skrivnosti. Oče pa mi tudi ni bil v pomoč, ni maral, da sva se pogovarjala o mami. Zelo jo je pogrešal in jaz tudi. Ampak ugotovila sem, da moja posebna vrsta gotovo ni človeška vrsta. In še nekaj je bilo pri meni na smrt čudno. Vedno me je vleklo v naravo, v gozd, želela sem si biti tam. Moj sluh in moj voh sta bila bolj izostrena kot pri ostalih ljudeh in moji refleksi so bili nepremagljivi. Vsi na gimnaziji so se norčevali iz mene, preprosto bila sem drugačna oziroma za njih čudna. In potem se spominjam še tistih čudnih sanj za katere sem prepričana, da nekaj pomenijo.
((Next?))
31. marec 2013
next!!!!!!!!!!!!
14. april 2013
NEXTTTT!!!!!!!!!!The Best Story For Now......
18. april 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg