Forum
To je moja prva forum tema in sicer , posvojitev SMILIJA! Ja to je moj plišek katerega imam na profilni.
Upam ,da vam bo ta tema zanimiva ker se bom zelo trudila ,da jo napišem! No in kar začnemo.
__________________________________________________________________________________________________

Ajaaa za začetek pisanja moram imeti vsaj dva nexta! Poljubček

Ali boš sodeloval/a?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

19. februar 2017
Next
20. februar 2017
Hvala
20. februar 2017
Sophie Hyles
Sophie Hyles
Next
20. februar 2017
Hvala
20. februar 2017
Začnem pisat ok?
20. februar 2017
Sophie Hyles
Sophie Hyles
ja!
20. februar 2017
Ok
20. februar 2017
Zgodilo se je nekega torka. Bila sem pred šolo kjer imam verouk. Po mene je prišel ati in mi rekel ,da gremo še po mamo in potem v shooping. Najprej smo šli v trgovino Tedi. Hotela sem si izbrati smajlija iz gline. Šla sem po trgovinah pogledat ,če ga imajo ampak ga na žalost niso imeli Bila sem žalostna in mislila ,da nimajo nič od smajlijov. Potem sem šla mimo ene police in zagledala pliškote ,ki so se mi smejali. Zagledala sem se točno v enega ,ki se mi je smejal(tega ,ki ga imam za profilno sliko) zasmilil se mi je in brez ,da bi vprašala atija in mamo sem ga odnesla s seboj po trgovini. Naenkrat sem zagledala še smajli slušalke in sem jih seveda kupila. Ko smo prišli na blagajno sem ga dala na trak in ga plačala. Potem smo šli še v druge trgovine in tam sem plišiju razkazala trgovino z hrano oz živili. Ko smo prišli domov sem ga poimenovala Smili. Razskazala sem mu hišo in okolico.

Te zanima kaj bo v nadaljevanju? Piši nexte in izvedela boš.

Samo to še v nadaljevanju zgodbice bom pa pisala življenje z Smilijom ker nimam več kaj pri posvojitvi Piši nexte.

Podpis: Sмιlι
20. februar 2017
Sophie Hyles
Sophie Hyles
Next
20. februar 2017
Za nadaljevanje rabim vsaj 3 nexte
20. februar 2017
Next
20. februar 2017
Hvala
20. februar 2017
Lorein M. Gray
Lorein M. Gray
Next
20. februar 2017
Hvala
20. februar 2017
Hvala ƬιɢεгQυeeɴ❤ levinja 1 in HαɾɾყPσƚƚҽɾFαɳ za nexte.

Prvi dan sem ga odnesla v šolo. Po pouku smo šli v Citypark in sem ga seveda odnesla s sabo. Kupila sva si neke obleke in še marsikaj šli smo v Mc'Donald's in jedli smo burger. Cel dan smo bili tam. Ko sem prišla domov sem pogledala ,če je kaj umazan in je bil. Dala sem ga v pranje. Potem je k meni prišla moja bff in to noč sva bili sami doma. Gledali smo grozljivko in naju je bilo strah. Ker se je Smili prau sem šla pralni stroj naredit na manjše ker sem ga hotela že imeti. Zaspali sva in zjutraj sem pobrala perilo iz stroja in ga dala sušit. Ker Smilija nisem dala sušit je bil moker in še sama sem se prehladila. Drugi dan mi je teklo z nosa in malo sem kašlala. Ker je bil z mano Smili mi je seveda dal srečo in čez nekaj dni sem ozdravela!

Te zanima kaj bo v nadaljevanju? Piši nexte in izvedela boš.

Podpis: Sмιlι
20. februar 2017
Sophie Hyles
Sophie Hyles
Next Next Next Next Next Next
20. februar 2017
Lorein M. Gray
Lorein M. Gray
Next
20. februar 2017
Hvala hvala
20. februar 2017
Za nadaljevanje tabim tud 3 nexte
20. februar 2017
Pridejo še pa slike
20. februar 2017
Next
20. februar 2017
Lorein M. Gray
Lorein M. Gray
To je resnična zgodba ne? A živiš v Mariboru?
20. februar 2017
Sophie Hyles
Sophie Hyles
3 nexti
20. februar 2017
Jap
21. februar 2017
Danes ima Smili rojstni dan
21. februar 2017
Lorein M. Gray
Lorein M. Gray
Vse najboljše Smili!
21. februar 2017
Hehehe hvalaa pozdravlja te
21. februar 2017
Hvala ιɢεгQυeeɴ❤ in HαɾɾყPσƚƚҽɾFαɳ za nexte

Danes ima Smili rojstni dan. Z mamo sva šle v trgovino Tedi mu kupit prijateljčka. Bil je zelo vesel in se je razveselil sama sem mu spekla muffin in na njega postavila eno svečko. Za kosilo pa smo šli še na pizzo. Odločila sem se ,da njegov prijateljček nebo hodil v šolo. Vsi smo se strinjali in se imeli fajn. Zdaj sta Smili in prijateljček kot brata. Nevem pa še kako mu bo ime.... Vesela sem ,da se Smili zdaj lahko druži z njim, ker je bil osamljen. Seveda sem mu tudi voščila in mu zaželela dosti sreče,zdravja,uspeha,smeha in dobre volje.

Te zanima kaj bo v nadaljevanju? Piši nexte in izvedela boš
21. februar 2017
Zdaj pa slike muffin:

To ni prava slika je pa podobna kot moj mufin dala sem jo pa zato ker hočem imeti lepši forum in da vidite podobnega muffina
21. februar 2017
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg