Forum
Spet čutim ljubosumje. Ta ženska misli, da je Alex le njen. Ves čas se vlači po njem in ga boča po laseh in to pred vsemi, v restavraciji. Mama in Naja ju zgroženo gledata. "Katja in Alex," je počasi začela mama, "se sploh zavedata, da vaju cela restavracija gleda?" Alex mi je pomežiknil, kar je pomenilo, naj mu pomagam. Odvrnila se mu neprijazen pogled. Katja mi gre zelo na živce in Alexu bi najraje pokazala jezik, ker me prosi za pomoč, vendar ga imam zelo rada,zato mu bom pomagala razrešiti to neprijetno situacijo...
P.S.
To zgodbo sem že pisala v svoj zvezek pa sem se odločila, da jo bom delila z vami

Boš brala/a mojo zgodbo?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

03. februar 2012
u24654
u24654
Next
03. februar 2012
aja, pa povejte kaka se vam zdi moja zgodba
03. februar 2012
Ja še kak komentar pa bom nadaljevala... OK?
06. februar 2012
07. februar 2012
u24654
u24654
:/
07. februar 2012
u24654
u24654
dej nadaljuj!
07. februar 2012
zdej ne morm... bom drugič!
08. februar 2012
"Saj se imata rada," sem ji previdno odgovorila. "Aleja, tebe pa nisem ničesar vprašala." Nisem odnehala in nadaljevala, kar je vse, tudi mene pretreslo. "Če bi ljubila atija in ga ne bi varala s tistim kretenom, ki ti sploh ni nič pomenil, potem bi vedela kaj je to ljubezen. Razumela bi to objemanje in božanje!" Katja, Alex in Naja so me razočaralo gledali, medtem, ko so mami pritekle solze. "Očeta sem ljubila, dokler se nisma grdo skregala. Tistega "kretena" sem prosila naj mi pomaga, hotela sem se mu maščevati. Ko je videl, da imam drugega, je odšel. Vedela sem, da nama ni več pomoči." Bila je tiho in gledala v tla. Cela restavracija nas je gledala, še hrane nismo pojedli. "Kaj pa je bilo tako grozno?" je zanimalo Alexa. "Večkrat me je udaril." je zašepetala mama. Bilo mi je zelo hudo, zato sem ostala, šla do mame in jo objela. "Zelo mi je žal mami. Nisem hotela biti nesramna do tebe. Pač rada pomagam bratu, vendar me je zaneslo." Alex mi je poslal tisti pogled, ki pravi "Zelo mi je žal!" Mama me je nežno objela, poljubila na lice in rekla "Je že dobro. Tudi mene včasih zanese. Sem vam lahko vsaj povedala resnico o naju."
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
Če ti je ušeč komentiri
11. februar 2012
Alex
417013_132046126915625_100003307149288_140571_995356794_n_large.jpg
11. februar 2012
u24654
u24654
next!
11. februar 2012
naj šše kdo drug komentira
13. februar 2012
u78322
u78322
nexttt, nuujnu.
13. februar 2012
"Nismo sploh pojedli do konca." se je oglasla Naja. Katja je živčno pogledala na uro in rekla nesramno "Lahk bi mal pohitel, ker nimam cajta jas kle cel dan sedet!" "Ti bot pa tiho ko te ni noben nč prašu!" sem sopihnala nazaj. Krava pa ne moreš ti tko govorit ko se mama joče. Mama naju je hotla pomirit ampak ni šlo. "Dej ne zajebavi me kle ko teb ni noben nč reku!" Katja je ostala in rekla, da gre na WC. Šla sem za njo in ji prmazala klofuto. "Ne morš no... mama se kle joče, tebe pa cajt skrbi budala jedna!" "Ka sm ti naredla, da se dereš na mene?!?!?!" je bla v joku Katja. "Mene in mojo familijo draga Katja." Katja je znorela in me porinila v WC. Potem se ne spomnem več ka je blo....
13. februar 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg