Forum
OPIS

Hi!Sem Klara.Imam 13 let.Živim s svojmi starši v Nemčiji.Moja mami je po poklicu modna oblikovalka in moj oči je direktor neke tovarne.Veliko zaslužita tako da smo praktično bogati.Imam mlajšega bratca Davida.Res je srčkan samo ponavadi tudi zelo tečen -.-
Imam najboljšo prijateljico Marjetko.Res se mava rade sva best friends forever oz. BFF.
Rada nakupujeva skupaj in sva si čisto enake.Kot dvojčici *_* .Nisva si podobne ampak imava iste skupnosti.Najina naj. barva je zelena,najin naj. film grown ups,najina naj. žival je tiger.......vidite čisto isti sva.Zdaj pa še mal slikc:
JAZ:

MARJETKA:

BRATEC:

STARŠA:

11. julij 2012
nex!!!!!!!! sodelujte tudi na mojih forum temah! pliss
11. julij 2012
neeeeeeeeeeeeeeext
11. julij 2012
oky
11. julij 2012
next next next next
12. julij 2012
-----------------------------------------------PONEDELJEK------------------------------------------------

Marjetka in jaz sva danes šle v kino.Bil je film JAZ SEM POSVOJENA.Ko je bilo konec filma sva šle še malo po nakupih.Pogovarjale sva se kako bi bilo če bi izvedele da sva posvojene.Obe sva si mislile da je to nemogoče da sva posvojene.Marjetka je predlagala če greva za fora pogledat na intrnet če sva posvojene.Obstaja ena taka stran ki se imenuje https://www.posvojen.si (ta stran drugač ne obstaja sm si jo zmislna).Po nakupih sva šle k Marjetki.Marjetka je bila tudi bogata tako da je imela dva računalnika.Šle sva na to stran in iskale imena naših staršov.Marjetka jih je že našla in zaklcala:"To!Nisem posvojena!Kaj pa ti?Si že našla svoje starše?" "Ne,"sem zaskrbljeno rekla.Iskala sem in iskala dokler jih nisem našla...

12. julij 2012
next next next next next pa mal več napiš pliss!
12. julij 2012
next
12. julij 2012
dej hitr plisssssssssssssssssssssssssssssss

13. julij 2012
Našla sem jih,ampak videti je bilo kot da imata samo enega otroka in to Davida.Mene pa ni bilo nikjer!Nisem mogla vrjeti.Posvojena sem!Marjetka me je potolažila in rekla da je boljše da danes pri njej ostnem.Poklicala je moje starše in jim rekla da se slabo počutim in da raje pri njej ostane kot da bi mogla lazit domov.Moji starši oz. ne starši so se strinjali.Cel večer sem iskala po internetu moje ta prave starše,pa jih nisem našla.Spraševala sem se zakaj so me dali posvijti?Zakaj nisem mogla ostati pri svojih pravih starših?Me niso marali ali pa je bilo zmano kaj narobe?Ura je bila polnoč zato sem šla spat.Želim si da so bile to samo sanje...
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
NEXT?
A VAM JE SPLOH DOBRA ZGODBA?
13. julij 2012
u99381
u99381
ful,zlo,ena naj zgodb na svetu plisssss prosiiiimmm NEXS!
16. julij 2012
ja men je zlooo všeč razn da ful mal napišeš drgač pa next!
16. julij 2012
ej da nerecs dobra ful next
16. julij 2012
next ffful jjjjjje dooooobara
17. julij 2012
u100342
u100342
next
17. julij 2012
next!
17. julij 2012
u99381
u99381
next next next next next next next next next next next
19. julij 2012
----------------------------------------------------TOREK----------------------------------------------------

Drugi dan sem mogla jiti nazaj domov čeprav nisem hotela.Marjetka me je objela in mi rekla da že bo.Šla sem proti domu in razmišljala kje sta zdaj moja prava starša.Ko sem vstopila v hišo se mi je mati zadrla da je kosilo.Celo kosilo sem bila tiho in starša sta mislila da sem bolana.Vstala sem,pospravila posodo in po tiho šla v mojo sobo.Zaklenila sem se in vrgla na mojo posteljo.Kaj če sta moja prava starša mrtva?Mogoče,mogoče pa tudi ne.Šla sem na podstrešje in iskala kakšne podatke o moji posvojitvi...

19. julij 2012
next
19. julij 2012
u99381
u99381
next
19. julij 2012
next
20. julij 2012
u99381
u99381
รє թг๏๏๏รเ๓ թгเןคשเtє.؟
http://www.igre123.com/forum/tema/u/38273/1
21. julij 2012
next
21. julij 2012
u90832
u90832
next!
24. julij 2012
u100684
u100684
Turbo next
next
25. julij 2012
next.!
30. julij 2012
Ampak nič!Vse sem pregledala ampak nič za nič.Bila sem tako jezna da sem z vso močjo brcnila v staro omaro.Omara se je prevrnila in jaz sem zakričala.Izmaknila sem se da me omara nebi pomačkala.Uff...to je šlo pa za las.Na podstrešje je priletela mati vsa panična."Kaj se je zgodilo?!"me je vprašala."Amm...omara je padla,saj vidiš.""Ja,vem,ampak kako?In sploh kaj delaš tu?"me je vprašala.Iskala sem pameten izbovor pa ga nisem našla.Mati me je gledala s tistim svojim pogledom imenovan˝povej že enkrat˝.Bila ssem kakšno minuto tih,nato pa mi je iz ust padel najneumnejši izgovor:"miška!"Mati me je začudeno pogledala in vprašala:"Miška?""Amm...ja,miška!Ko sem bila v sobi sem zaslišala ropot na podstrešju in sem predvedevala da je miška.Najprej sem jo ignorirala potem mi je šla že presneto naživce in odločila sem se da jo bom ulovila da me nebo več motila.Ko sem prišla na podstrešje sem čakala na miško da se bo prikazala.Ampak ni bila le miška bila je podgana!Ogromna,kosmata podgana!Zavpila sem,se zaletela v omaro in bumf...bila je na tleh!"Mati je imela čisto bled obraz,nato je zavpila in stekla dol.Slišala sem jo kako je spodaj vpila:"aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...miš,ne ni miš,podgana je!Velika kosmata podgana!Aaaaaa...naj jo gdo spravi ven iz te hiše!"Zavila sem oči in zraven mene našla veliko škatlo.Verjetno je bila na omari.Odprla sem jo in v njej sem zagledala moje slike ko sem bila še mejhna.Škatlo sem nesla v mojo sobo in se zaklenila.Gledala sem slike in se zagledala v neko sliko na kateri sem jaz in še dva človeka.Ne nista bila moja ne starša bila sta čisto druga človeka.Obrnila sem sliko in zadaj je pisalo družina Abesa.Mi se pišemo Gutenberg to pomeni da so to verjetno moji starši...
08. avgust 2012
next ful ful ful dobra zgodbica
23. avgust 2012
next
23. avgust 2012
u99504
u99504
next
23. avgust 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg