Forum
Tozgodbo bom pisala jšt: andie

no zej se pa odločte če bi sploh pisala naprej..

Ime mi je Karolina . V šoli itak nism preveč priljubljena in vedno me skoraj sploh ne opazijo.Nimam nobenega prijatelja ali prijateljico tako da si sploh ne predstavljam pravega prijatelstva.Ko sem se doma dovgočasila sem se potopila v risanje narisala sem si prijatelja..No to bo zvenelo malo čudno .Potem ko sem ga narisala sem si ga predstavljala kot da obstaja ime mu je bilo Robi.
Imam 14 let.

ali naj nadaljujem?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

02. april 2011
u43029
u43029
next
02. april 2011
u43029
u43029
02. april 2011
next
02. april 2011
jšt: http://farm4.static.flickr.com/3563/3334947093_8df5080893.jpg Kmalu sem šla v petek na sprehod in videla posušeno drevo tako se mi je smililo da nisem hotela stran.Robi je gledav vame in čakav da se zgodi čudež da bom sploh kdaj nehala ogledovati to drevo .Končno sm se zmiglala doma me je čakala domača naloga.Ko sem oprla vrata sem videla ostri pogled svoje mame """ .Robi se je seveda smejav da sem ga klofnila. mamije šlo na smeh ko je videla da klofutam zrak .Kaj je s tabo imaš spet kakšne težave zakaj si klofnila v prazen zrak?Ammmm .. muha je bila sem se odahnila .-.-.Pojdi noter nevihta bo in ti v kratkih rokavih?"?!?! ja mama dobro znam že skrbeti zase.In sem šibnila v svojo sobo je lahko danes še bolj beden dan .Potem sem se odpravila spat ponoči je....
02. april 2011

02. april 2011
jšt karolina
02. april 2011
neeeeext
02. april 2011
NeXT
02. april 2011
next
04. april 2011
u33366
u33366
:'(
04. april 2011
??
05. april 2011
ropotalo mislila sem da so samo potgane potem je biv hrup vedno večji stekla sem v kuhinjo in kaj.. na mizi je biv maček kaj bo še vse prilezlo v našo hišo sem naglas rekla in leno zapirala okno .Mačka pa sem nesla v svojo sobo ni se mi sanjalo od koga je ,imev je pa samo malo prask ki se bojo naslednje dni zacelile.Ura je bila 24:00 ponoči čez malo minut sem se potopila v spanec .AAAAAAAAAAAAA ! Sem planila po konci ura je bila 6 oh saj res danes je šola :/.Robi je vprašal: Grež potem z mano v park ?Oh.. seveda da gre..Karolina s kom se pogovarjaš ?!Je rekev zaspan klic mame.Oče se je pravkar briv z britvico ..Oh nekaj sem pozabila saj res imam tudi psa Rexa! Ta mu je pravkar oblizniv po roki da se je oče urezav z britvico saj se je to večkrat zgodilo.Oče je jezno pogledav psa ki je vedel kaj ga čaka.Pes je tekev po stanovanju oče pa seveda za njim.Skoraj sem pozabila iti v šolo.V šoli sem imela likovni moj najnajljubši pouk .Mislila sem na Robija potem me pa sošolec začne imenovati piflarka...Kaj mi zavidaš? samo bistra sem in sem šla iz rzreda.Prišla je nova sošolka bila je zelo prijazna ni se znašla zato sem ji pomagala

Julija:http://static.desktopnexus.com/thumbnails/493184-bigthumbnail.jpg
05. april 2011
slikca ni ratala
05. april 2011
julija:http://www.newhair-styles.com/wp-content/plugins/wp-o-matic/cache/29397_emo-girl-hair.jpg
08. april 2011
spet ni ratala
08. april 2011
comet?
09. april 2011
next
09. april 2011
nexttttttttttttt
10. april 2011
julija:http://browse.deviantart.com/?qh=§ion=&q=sky#/deqxf4 zej bi mogl prjet bila je zelo ljubka razkazala sem ji vse in počasi se je navadila tudi name.Tam je bila Monika ona je hotela da bi julija postala njena nfz- najboljšafrendicazavedno.Seveda se je takoj začela prilizovati Julija je bila čisto zmedena. Pustijo jo primiru !!! mi je začela Monika vpiti.Julija pa je šla za mano ko je to Monika videla me je pogledala zelo ostro . Bila sem v skrbeh saj sovražnice še nikoli nisem imela :////.Julija mi je rekla da bi bila raje z mano bff . Rekla sem da lahko tako sva šle v razred po.....
17. april 2011

julia;3
01. maj 2011
Knjige.Potem smo šli telovadnico Julija je zaploskala od veselja.Kaj pa je sem jo vprašala in jo čudno pogledala.Učiteljica se je zastrmela v Julijo kako je gibčna.Nekaj časa jo je opazovala potem je pa rekla Julija a nebi ti raje šla v vrsto?Oprostite učiteljica .Potem ko je šla v razred je bila osramočena pred sošolkami. Vse mi gre narobe je jokakjoče stekla k meni. Julija privaditi se moraš sem ji rekla. Ona pa me ni hotela poslušati šeposebej pa tega( Privajanja).Kaj je zdaj na urniku ? me je Julija vprašala.Likovni pouk :3 sem ji veselo rekla.Kaj likovni? Oh sovražim likovni ...je začela jezikati Julija. Hahahahah sem se smejala pojdi zdaj v klop.prej kot me raznese.Ko se je začev likovni pouk sem videla kako Julija vleče nerodne črte nekaj časa sem bulila v sliko in... Kaj zijaš?! Je rekla julija se ti slika zdi lepa?Ja seveda sem rekla..Ampak slika ni bila niti malo podobna konju.Julija se je ozrla v mojo sliko in skoraj je začela biti jezna.Kaj sem rekla? Ah nič samo lepšo sliko imaš kot jaz... Je žalostno rekla Julija.. Ahh se bož že navadila je sem ji rekla.Ko je biv že čas da greva domov je Julija omedlela.Hotela sem jo zbuditi .. a je nisem morala natančno nisem vedela kaj se je zgodilo.Ko so jo odpeljali v bolnišnico sem imela občuek da je vsega konec kamlu je prišla v šolo....
01. maj 2011
Njena mama bila je vsa v skrbeh.Odpeljali so jo domov in se je vse srečno končalo.Drugi dan ko je prišla nazaj v šolo je bila prva ura telovadba.Ko smo šli v telovadnico je Julija pojskusila narediti en gib :

so jo prijeli krči .. spet je padla na tla .Učiteljica je nama pustila jiti na wc.Use me boli kaj je z mano? mi je rekla Julija.Daj ostani tukaj .. dokler se telovadba ne konča. Prav samo pa če se mi spet kaj zgodi? je vprašala Julija.ne skrbi sem ji rekla potiho in šla v telovadnico.Oh čisto sem izmučena ! si je govorila Julija.KO sem stopila v telovadnico je učiteljica opazila da Julija manjka.Hej kje je Julija?!Je zaskrbljeno vprašala učiteljica. Ammm..ammm.. še malo mora...Ah pozabite nekaj pač dela ...Ko je bilo konec telovadbe....
02. maj 2011
So jo odpeljali v bolnico.Potem ko sem šla domov sem zavila na napačno pot gledala sem če lahko kje najdem izhod potem se pred mojim obrazem prikaže veliko posušeno drevo .Omg bilo je res veliko ko sem šla mimo mi je na roki pustiv prasko kise je čez čaz iz nje ulila kri .kri se mi je zlila na travo iz nje so začeli rasti trni.ki so mi naredili še več prask.Auuu! sem zaupila . in šla dalje obrnila sem se in videla ob posušenem drevesu mojo torbo.Ne delaj mi tegaa! sem rekla drevesu ko sem skoraj prijela torbo sem spet dobila eno prasko.Ujezila sem se in začela na vso silo brcnila v drevo.Ahh aua!! so me boleli prsti .. potem sem se le opogumila in zagrabila torbo.končno ko sem se prebila iz tega gozda in šla dalje.Prišla sem do doma tam je biu že oče? On bi moral biti u službi.prišla sem do hiše.. Mlada dama zakaj te ni bilo toliko časa. mi je rekla mama.In se zazrla v moje kravave roke >>Kaj?!
06. maj 2011
SE režeš? kot emoti?Ne kje pa sem rekla samo padla sem na asfaltu in sem počasi prišla domov.Veš da ti ne verjamem ampak naj ti bo,pojdi zdaj v kopalnico.šla sem v kopalnico ko sem si brisala roke so mi nežno drsele rdeče kaplje po kadi.Ko sem hotela že iti v mojo sobo sem odprla okno.AAA! sem cviknila ko je nekaj potrkalo na okno.Šla sem v svojo sobo in začela brati knjigo.Potem je spet nekaj potrkalo na okno odprla sem okno in spodaj sem videla aneja mojega sošolca potem me je nekaj prosil... anej:

06. maj 2011
u50655
u50655
Neeeext. zakon preveččččč *-*
04. junij 2011
u46504
u46504
neeeeeeeeeeeeeeeext
19. junij 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg