Vtej forum temi se bost postavili v vlogo profesorja ali profesorice. Vaša naloga bo da boste ocenili sliko ali video kdaj bom tudi napisal kakšno kratko zgodbo in vi boste popravili napake al pa če vam ni všeč besedilo boste ukrepal kakor profesorji pač. V glavnem finta je v tem jaz bom učenec vi pa profesorji. In upam da boste strogi sam ne pa ful strogi.
Da ponovim pravila če jih kdo še ne poznarez kreganaja, oglaševanje dovoljeno, zabavajte se.

bi postali profesor ali profesorica

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

17. julij 2017
pozabil sem neki na koncu oceno date vi:
odl(5)
pdb(4)
db(3)
zd(2)
nzd(1)
Lah mi date tud popravni izpit
ok zdej pa bom daj eno pesem in vi jo boste ocenili in dali kritiko
17. julij 2017
pdb(4)
Ni mi všeč, ko se glasovi pokrivajo. To se pojavi bol ko ne na koncu. Drugač mi je pa všeč, ko je bolj hitra. Sem jo že poslušala pa je fajna.
Ej a se gremo zdej tk, da ti dam neko nalogo ti pa morš poiskat ustrezno pesem, sliko al pa napisat zgodbo.
17. julij 2017
tud sej si profesorca
17. julij 2017
ti kr nebom jezen
17. julij 2017
Oki, js bom zdej mal dou šla, maš pa tri naloge, ki jih naredi do štirih:
1. najdi pesem kjer pojeta fant in punca in ni preveč hitra,
2. najdi sliko punčke in psa ob sončnem zahodu (predlagam tumblr),
3. napiši zgodbo o punčki in o neki stvari v zvezi z vodo.
17. julij 2017
ok
17. julij 2017
1

2

3. Nekoč je živela punčka, ki je zelo oboževala hojo ob morju in to ob somčnem zahodu. Nekega dne je bil še posebej lep sončni zahod, tak kakršen ni bil še noben in deklica ga je hotela slikat. Sprehajala se je ob morju, da bi našla lep kraj za slikanje. Potem je našla kraj.Voda je bila zelo globoka, ampak je ni motilo, rekla je da bo še posebej previdna. In nato je začela delat selfije ob zahodu. Potem je pa mimo prišel neki fant z psom in deklica ga je vprašala, če bi jo lahko slikal in fant je privolil. Naredil je 2 sliki in bilo je dobolj, potem se je deklica na vso moč odrinla in stekla, a se ji je spodričnilo in padla je v vodo. Še dobro da je znala plavat. Par kilometrov stran je videla pomol in seodločila da bo preplavala do njega, saj nazaj gor ni bilo več mogoče it. Preplavati je bilo treba 2 kilometra, seveda ji je to uspelo in ko je prišla jo je na pomolu čakal isti fant ter ji pomagal.Punca se je na koncu zaljubila vanj in živela sta srečno do konca svojih dni. Evo to bi moralo biti za dosti
17. julij 2017
1. Je ustrezala zahtevam in je res lepa pesem, zatoodl(5).
2. V redu. Misla sem bolj malo punčko, a je nasploh lepa slika, zato odl(5).
misla sem bolj tk:

3. Je kr, samo bi lahko tsto, ko je, da ne more nazaj gr pred tstim, ko je opazla pomol. Pol bi mal razmišljala šele pol bi opazla pomol, zato pdb(4).
17. julij 2017
ok ni blo tko lahko sploh pa sliko najdt ker so ble ene ćudne
17. julij 2017
ja sej sm mal gledla gr sej si dobo pet
17. julij 2017
Kdaj bo Next
21. julij 2017
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg