Forum
prvič sem postal neviden na svoj 12 RD.
Po svoje je bil vsega kriv belko.belko je moj pes.tak mešanček,malo terier in malo vse drugo.ker je popolnoma črn,je logično,da ga kličemo belko.
če belko nebi vohljal po postrešju....
11. oktober 2010
u19580
u19580
ker je popolnoma črn,je logično,da ga kličemo belko.
ker je črn??????????????????????????
11. oktober 2010
tku piše
11. oktober 2010
no,mogoče bo bolje,da se vrnem na začetek.
moj RD je biu na deževno soboro.že čez nekaj minut naj bi k nam domov začeli prihajati prijatelji,ki sem jih povabim na žur torej sem se pripravljal na njihov obisk.
to pomeni da sem se česal.
brat me je zmerom zafrkava zaradi las.teži mi ker toliko časa prebijem za ogledalom jih češem in preverjam kakšni so videti.
kej morem če pa imam slučajno prfektne lase.zelo so gosti in nekako zlato rjavi pa komaj opazno se kodrAjo.moji lasje so tisto najlepše na meni zato se rad vsakokrat prepričam ali so taki kot morajo biti.za namešek pa imam ogromne uhlje.štrlijo mi kot slonu.zato moram znova in znova preverjati ali so skriti za lasmi.to je pomembno!
"Max zadaj si razkuštran" je rekel moj brat Levi ki je stal za mano medtem ko sem pred ogledalom v veži opazoval svojo prinčeško.
v resnici mu je ime Noah ampak jaz ga kličem Levi ker je edini levičar v naši družini.z levico je v zrak metal žogo za softball in jo lovil.dobro je vedel da se v hiši ne bi smel žogati pa je vseeno počel.
Levi je 2 leti mlajši od mene.ni slab poba samo preveč ga razganja.nenehno se mora igrati z žogo ali bobnati z dlanmi po mizi ali po čem mlatiti ali tekati naokoli ali se spotikati ali se zaleteti v stvai ali se ruvati z mano.saj razumete kaj mislim.očka pravi da ima Levi v hlačah mravlje.butast izraz ampak primeren za mojega brata.
zasukal sem se in skrivenčil vrat da bi videl lase na svojem tilniku."nisem razkuštran,lažnivec" sem rekel.
"zbudi se" je kriknil Levi in mi zalučal žogo za tenis.
poskušal sem jo prestreči pa sem zgrešil.z glasnim BUM je priletela v steno tik pod ogledalom.oba sva zadržala dih da bi ugorovila ali je mama slišala kresk.na srečo ga ni.domnevam da si je v kuhinji dajala opravka s torto.
"to ni bilo posebno bistro"sem šepnil Levemu "skoraj si razbil ogledalo!"
"ti si bister! je rekel.tipično zanj.
"zakaj se ne naučiš podajati žoge z desno roko?potem bi jo jaz mogoče lahko kdaj ujel" sem mu rekel.rad sem dražil češ da je levak ker je to iz dna duše sovražil.
"smrdiš" je rekel in pobral žogo.
tega sem bil vajen.100 na dan je rekel isto.najbrž je mislil da je duhovit ali kaj.
za 10 letnika sploh ni slab ampak njegov besni zaklad ni ravno bogat.
"uhlji ti štrlijo iz pod las" je rekel
vedel sem da laže.že sem ga hotel zavrniti ko je na vraTIH zazvonilo
11. oktober 2010
next?????
11. oktober 2010
??????????
16. oktober 2010
lony itak da nextaj. jst mam ful rad kurjo polt
16. oktober 2010
Next???!!?a mi lahk sm mau upiss to knigo.. kurja pout...
13. oktober 2015
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg