Forum
Ta zgodba govori o 15-letnici ki uresniči svoje sanje in postane zvezdnica. Jaz sem Kelly ki oresniči svoje sanje imam BFF Ello in sovražnico Viki

slike bom pokazala potem
11. julij 2014
Zbudila sem se. Odšla sem se preobleč in zajtrkovat. Hitro sem odhitela v šolo. Tam sem že od daleč zagledala Ello. Vedela sem da mi mora nekaj povedati. Povedala mi je da je prišel zelo lep tip na šolo. Kot sem videla se je Ella že takoj zaljubila <3 Prišla je Viki. Vsi so se jo izognili. Začela me je nadlegovati. Hitro sem se umaknila. Kmalu sem izvedela da je tistemu tipu ime Skyler in da bo hodil z mano v razred. Ko sve prišle z Ello k meni sva se takoj pogovorili o tem.

Jaz: Kaj pa zdaj?
Ella: Ja nič. Spoznale ga bova
Jaz: Misliš da je to dobra ideja?
Ella: Seveda je!

Ella se je odločila da prespi pri meni. Drugo jutro sva se spet odpravili. Ko sem šla k vratom nisem videla Skylerja in sem se zaletela vanj. Opravičila sem se mu in hotela čim prej oditi stran a on me je ustavil. Predstavila sem se mu. Kmalu sem izvedela da hoče z mano na zmenek. Najprej sem samo otrpnila potem pa spregovorila. V petek večer me je peljal v eno najlepših restavracij. Čez nekaj časa se je pa zgodilo nekaj najbolj čarobnega. Skyler me je POLJUBIL!!! Skoraj bi padla v nezavest. Potem sva odšla domov. Na drugi dan v šoli so me vsi gledali in se mi smehljali. Čudno mi je bilo. Prišla sem do Elle. Vprašala sem jo če ve kaj o tem. Rekla je da vse to delajo zaradi tega ker sem šla na zmenek z lepotcem. Kmalu za tem je prišla Viki. Vsa razburjena mi je rekla:

Viki: Kaj se pa greš!?!?! Skyler je moj!!
Jaz: Ne ni. Pa mimogrede on me je povabil na zmenek.
Viki: Nočem se zdaj tukaj s tabo pričkati samo vedi da ti bo žal.

Odšle sva naprej in videli.....

SE NADALJUJE
11. julij 2014
odšle sve naprej in videli Viki ki se pogovarja z Skylerjem. Ko naju je oprazila je Skyerja odvlekla stran. Ni mi bilo všeč.

Viki: Skyler ne druži se z Ello in Kelly.
Skyler: Zakaj ne? Saj sta prijetni in prijazni. Pa tako ali tako že z Kelly hodim tako da...
Viki: Naj te prekinem. Nista prijazni še manj pa prijetni. Jaz sem najboljša pa še lepa sem.
Skyler: Jaa, se nebi strinjal.
Viki: Pazi gresta! Ne omenjaj najnega pogovora.
Skyler: Ja, ja pojdi že.
Jaz: Živjo Skyler! kaj ti je govorila?
Skyler: Hah da sta nesramni pa to...
Ella: Ta smrklja! Ji bom že pokazala...
Jaz: Ella umiri se že no.
Ella: oprosti
Potem sem za nekaj časa poslušala glasbo. Všeč mi je zato sem takoj hotela postati PEVKA. To sem povedala Elli. Rekla je da mi bo pomagala a najprej je bila problem Viki. Odločile sva se da najprej opravive z njo in potem z mano.
Odšle sva k njej.

Viki: Kaj pa vidvi tukaj?
Jaz: Veva kaj si rekla Skylerju.
Ella: Sprijazni se Skyler je zaljubljen v Kelly.
Viki: Ne pa ni in to bom dokazala!
Pride Skyler
Skyler: Živjo
Kelly: Hey
Skyler: Oh že spet ta Viki. Me ne more že enkrat preboleti?
Ella: Žal ne
11. julij 2014
Ella: Žal ne.
Jaz: Prav kaj pa če mi zdaj že pomagala in potem bi se ukvarjali z Viki?
Skyler: Pri čem???
Ella: O še ne veš. Kelly hoče postati pevka.
Skyler: Oooo
Jaz: Ja zato mi pomagajta prosim.
Skyler in Ella: Ja seveda ti bova.
Odšli smo v studio. Začela sem peti. Vsi so bili navdušeni zato so hoteli posneti videospot z mano. Ostala sem tam Ella in Skyler pa sta šla k viki.

Viki: O skyler prišel si
Skyler: Ja samo ne na tvojo zabavo.
Viki: No prav če že nočeš
Ella: Ja, ja no. Poslušaj... ne nadleguj več Kelly!!!
Skyler: Ja in sprijazni se ona je moja z njo hodim, ljubim jo,.. samo prosim pusti jo.
Viki: Ne ljubiš nje ampak mene samo tega še nisi ugotovil...
Skyler: NE NISEM V TEBE!!
Ella: Uf Skyler ne deri se tako.
Skyler: Oprosti
Viki: No Skyler uradno si postal zguba
Skyler: Ti si že to dolgo časa.
Viki je odšla in se muzala. Medtem pa sem jaz posnela videospote.
12. julij 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg