Forum
ime mi je ellen,imam fanta benia,sestro lizo in bff alex:*
vsi zivimo skupi:*
vsi smo stari 16 razen liza je stara 6 let
jaz:

sem najbol popolarna punca na soli*__*
beni:

moj je*-*
moja sis:

vem fuul je pikica*.*
in moja bff:

vem ful je popovna*-*
no zgodba je zanimiva:*
neksite
govori o dekletu ki postane vampir:*
have fun
02. junij 2012
next
02. junij 2012
1.del:zjutraj sem se zbudila ter zbudila tudi alex in lizo.benia ni bilo saj je sol v barcelono za en teden.pripravila sem dober zajtrk saj je bil 1. solski dan.pogledalo sem se v ogledalo ter zagledala rdece oci tako dem se ustrasila da mi je kroznik padel po tleh.ZAJTRKK!
sem se zadrla.mame in oce sta potovala zi eno leto in prideta domov se le cez 12 let.odpotovala bosta cev svet.
zajtrk:

tako sem bila oblecena:

in tako alex:

02. junij 2012
next
03. junij 2012
ko sem lizo pelala v 1. razred sem jo drzalo za roko a hitro jo je odmaknila!
kaj je narobe? sem je oprasala rekla je da imam ledeno mrzle roke.se enkrat sem ji dala roko in potem je rekla da imam zdaj tople.poklicala sem alex,ki se je menila s svojo sestrco anabet po telefonu ona je bila stara 12 let.rekla je:ellen imam dobro novico!kaksno pa sem jo oprasla rekla je da pride njena sestra na pocitnice za 1 mesesc!
obe sma bile zelo vesele!!
ko sem prisla v razred so me usii pozdravili razen moja sovraznica nikol in njena bff helen.jezno me je pogledalo a jaz sem se ji hinavsko nasmehnila!bila je ljubosumna da sem lepa,pametna in popolarna!
nikol:

njena bff:

je lepa a nasramna:*
03. junij 2012
next
03. junij 2012
next
03. junij 2012
Ko sem prisla domov in seveda sla tudi po mojo sestro lizo sem pripravila neka za pod zob.Alex ni bilo saj si je sla kupit muco.aja senvice bi jedla kajne?lizi se je zdelo cudno saj sploh se ni rekla ,da bi jedla senvice.tudi meni se je zdelo zeloo cudno.potem sem ji povedla pravlico za lahko noc.jaz sem se gledala televizo a malo sem se zamislila:rdece oci,mrzla dlan,branje misli sem mogoce vampir... ah samo blede se mi
Zazvonil je telefon:j-jaz,druga oseba-do
-jrosim?
-do:je pri telefonu druzina cullen?
-j:ja,zelite?
-do:aja moje sozalje umrla sta ti starsa v letalski nesreci:Czelo mi je zal.
Odlozila sem slusalko.Se mi samo sanja...ne bila je resnica,umrla sta mi starsa!
zamislila sem si kako naj to povem lizi?rekla sem si da ji zaenkrat ne bom nic povedala.
zazvonil je zvonec bila je Alex v roki je imela tako luskano muco!povedala sem ji zalostno novico prvo ji je zaostal dih potem pa je rekla moje sozalje odvrila sem ji hvala
nekaj za pod zob:

muca:

03. junij 2012
next
03. junij 2012
next
04. junij 2012
next
06. junij 2012
next nujno
06. junij 2012
next
06. junij 2012
zjutraj sem se zbudila ob kakih treh zjutri saj je bil petek 13 in nam ni bilo treba u solo saj so ucitli verjel u carovnice,vampirje,demone in druge bederije!
jaz to nisem nic verjela ceprav ljubim vampireje in bi sama rada postala vampir
ampak to se seveda nikol ne bo zgodilo.
https://api.ning.com/files/wyg4swM9fyyfyugF-8UMFgp2I3jiC271OFH5zgPt*HFh6VXUYIZwv3hn8xqIEgFIZmJZYp6uMc77ahbi5vgWwwXvnPJpuPMZ/i_love_vampires_t_shirt_cardp137309430964808834q0yk_400.jpg
zbudila sem alex in skupaj sma se fullepo oblekle:
https://s2.favim.com/mini/34/beautiful-best-friends-friends-hotpants-two-girls-271143.jpg
potem sma iz stare hise zaslisale glasove in sle pogledat kaj se dogaja
zagledale sva grozno deklico in alex je kar omedlela!
deklica:https://www.google.si/imgres?q=krog+grozljivka&start=38&num=10&hl=sl&gbv=2&biw=1024&bih=631&addh=36&tbm=isch&tbnid=ISxFZ7XOMHTg8M:&imgrefurl=https://www.igre123.com/forum/tema/grozljivka-hisa-groze/27841/&docid=FCGsSAZ87zRQIM&imgurl=https://static.igre123.com/images/f
m/posts/1/c46f1a25598773b07064206efbb48251.jpg&w=444&h=296&ei=hJLPT-OMG8PIsga5zsC0Cw&zoom=1&iact=hc&vpx=89&vpy=4&dur=366&hovh=183&hovw=275&tx=187&ty=103&sig=116868536393388750588&page=3&tbnh=134&tbnw=172&ndsp=20&ved=1t:429,r:0,8,i:54
06. junij 2012
u95154
u95154
next
06. junij 2012
NEXT
06. junij 2012
ampak ugotovili sva da je bila samo slika
huuu sva si oddahnili in se objeli:*
potem je alx zagledala pismo na njem je pisalo:za ellen in lizo!
odprla sem pismo in v njem je pisala:

Draga ellen!
nevem kako ti naj to povem z tvojim ocetom sva morala umreti zaradi vajne varnosi
ves jaz,jaz se vampir!in tvoj oce ni zato ker imava vaju z lizo bom morala ubiti prvo vajinega oceta potem pa narditi samomor oce se je seveda strinju in nikoli ne pozabi rada vaju imava!
P.S:jaz sem vampir zato se ti seveda dogajajo cudne stvari,in tvoj dedek je bil vovkodlak to pomeni da si ti vampir tvoja sestrica pa vovkodla*
rada vaju imava
mama in oce!
zacela sem jokati in alex me je tolazila da bo use okej:

ampak po eni strani sem bila tudi vesela saj sem vedno hotela postati vampir ampak da sta mami in ati morala umreti ne to je prevec.
cvecer nisem mogla spati skos sem gledala v zrak in si mislila se bota kdaj vrnila?

prosim 5 nextov,in malo mnenja u zgodbi
07. junij 2012
next cool zgodba
07. junij 2012
next!!!
07. junij 2012
zgodba je ful dobra morda me malo moti ker je že takoj na začetku zgodbe vse jasno kaj bo naprej.....sam ne mislt da zard tega jst mislm da je zgodba slaba kr je fuuuuuul dobra!!! tko da NEXT
07. junij 2012
I love vampires!!!!
07. junij 2012
next nujno
07. junij 2012
no bom kr nextala hvala tipica..!
bil je 1 julij in alexina sestrica anabet je prisla na obisk za cel mesec obe sva bile zelo veselepozvonil je zvonec in tam je stala anabet bila je zelo vesela ker je koncno vidla alex in mene.lize se ni poznala a postale sta dobre prijateljice.
anabet:

zelo je lepa:*
jaz in alex sva bile tudi ful lepe:*
jaz:

alex:

pokazale sva ji njeno sobo:

potem..
vem kratek next!zej pa 3 next
08. junij 2012
next!
08. junij 2012
next
08. junij 2012
se en next
09. junij 2012
next
09. junij 2012
mal mnenja
09. junij 2012
ja fain je full zanimiv sam mal čudn je da nista tko žalostne une pač sej razmeš klr naenkrat starša umreta ona pa se že zabava sam zlo fain si si zmislala res dobr znaš pisat
09. junij 2012
hvala
sej v resnici ji nista umrla sam una tega se ne ve
09. junij 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg