Forum
u132418
u132418
Bil sem en izmed tistih, ki so veljali na šoli za frajerje. Vse so bile zaljubljene vame, že samo če sem jih ošinil s pogledom. Vsi učitelji so me imeli radi in vsi so mi dali vedno 5 oceno, ampak učitelj za šprtno je bil drugačen. Če bi bil punca bi rekel, da je ful hot, ampak iz moje strani ni biu niti malo privlačen. Večkrat sem temu učitelju pomagal pospravljati žoge in blazine, tako da sva skupaj ostala sama v telovadnici. Vedno mi je blo ful zoprno, kr se je vedno naslanjal name, enkrat se je želel celo preoblečit pred menoj. Ampak zadnjič se je zgodilo nekaj, kar nebom nikoli pozabil.
Učitelj me je določil, da mu pomaga pospraviti žoge, ampak šolska ura je še trajala 20 minut. Ni mi bilo jasno zakaj nas je prej spustil od ure. Hitro sem pospravil žoge in hitro sem želel oditi, ko me je močno zgrabil za roko in potegnil k sebi...

3 nexte, da nadaljujem.
28. april 2013
u131714
u131714
next
28. april 2013
nextt
28. april 2013
next
28. april 2013
u132418
u132418
Zelo sem se ustašiu, saj me je bilo zelo strah. Gledal me je zelo skrivnostno in zapeljivo. Izmikal sem se njegovemu pogledu. Učitelj Miha se je približal mojemu ušesu in na tiho rekel:
UČITELJ: Preveč si sexy.
Njegova roka je šla skozi moje lase.Zelo me je bilo strah. Nisem več vedel kaj naj mu rečem nazaj, ali mu sploh naj rečem ka nazaj?
UČITELJ: Res si preveč sexy. Zdaj vem, zakaj se vse obračajo za teboj. Nikoli mi ni bil še noben tako zelooo všeč. Res si privlačen.
Strah me je bilo. Kaj zaboga se je dogajalo z menoj? Vedno sem najbolj pogumen, sedaj pa stojim tu pred učiteljem kot sramežljiv kreten.
JAZ: Učitelj, prosim naj grem. Moram iti pouku.
Ni me spustil iz rok. Zdelo se mi je,da me je potisnil bližje k sebi.
UČITELJ: Ja, saj greš pouku. Malo še bodi tukaj. Tako si te želim, ko si zraven.
Zdelo se mi je, da mi gre na jok. Groza, kako me je bilo strah.
JAZ: Učitelj, prosim naj grem.
Poskušal sem se oprijeti iz njegovega prijema, a mi ni pustil. Naenkrat sem zaslišal znan glas. Bil je glas mojega prijatelja Tilna. Takoj mi je bilo lažje pri srcu. Zato sem si hitro postavil načrt, kako bi učitelja pretental.
JAZ: Res morem iti učitelj...
Skoraj me je že prekinil, ko sem mu rekel:
...ampak bom naslednjič ostal dlje v telovadnici z vami.
Učitelj me tesneje zgrabi za roko. me smrtno resno pogleda v oči in reče: Okej. PA ne pozabi!
Koža se mi je naježila, cmok sem imel v grlu. Videl sem Tilena, ki je samo gledal in rekel ni nič. Učitelj je zagledal Tilena. Strah me je bilo kaj se bo zgodilo. Res me je bilo strah. Učitelj ga zapeljivo resno pogleda in mu reče...

Ajde 3 nexte, da nadaljujem, pa boste lahko zvedeli,
kaj se bo zgodilo (res je zanimivo nadaljevanje)
28. april 2013
u128200
u128200
next
28. april 2013
next
28. april 2013
next
28. april 2013
u132418
u132418
se še lahko da kdo kakšen next.
28. april 2013
u131714
u131714
next
29. april 2013
next
29. april 2013
u132418
u132418
Učitelj ga zapeljivo resno pogleda in mu reče:
UČITELJ: Saj Jan takoj pride. Če nebi tako zavlačeval pri pospravljanju žog, bil že prej konec. (aja moje ime je Jan)
Jezen sem postal. Ne samo, da se je zlagal, celo krivdo je spravil name. Saj nisem bil jaz kriv, da me je učitelj zapeljeval. Vedel sem, da je Tilena strah, ampak svoje strahopetnosti ni želel pokazati.
TILEN: Saj jaz sem prišel samo po Jana, ker me je učiteljica poslala ponj.
UČITELJ: Ja, saj pride.
Dovolj sem imel. Z vso močjo sem izvlekel svojo roko iz učiteljevega prijema.
Hitro sem mislil oditi, ko me je še zaustavil, tako, da nebi Tilen videl. Zagrabil me je za rit. WTF? Kaj je narobe z učiteljem? Kaj sem mu naredil, da me tako zapeljuje? Hitro sem šel k Tilenu. Samo ošinil me je z zaskrbljenim pogledom. Vedel sem, kaj želi s tem povedat. V garderobo sem se šel preobleči. Videl sem učitelja, kako gleda proti garderobi. Želel sem se hitro preobleči in odhiteti iz telovadnice. Ko sem bil samo v spodnjicah, je naenkrat učitelj vstopil v garderobo. Začel sem prekrivati svoje golo telo pred učiteljem z majico, ki sem jo imel v rokah. Vedel sem, kako me bo pogledal. Pogledal me je zelo sexy, in morem reči, da je bil ta pogled noro sexy, ampak glede na to, da je s tem pogledom opazoval moje golo telo, je bilo zelo grozno. Približeval se je proti meni in moj strah se je povečal. Prijel je mojo majico, ki sem jo imel v rokah in jo vrgel na klop. Nežno me je potisnil proti steni. Na uho mi je šepnil:
UČITELJ: Noro si privlačen.
JAZ: Učitelj, oprostile, ampak moram se preoblečti.
UČITELJ: Si prepričan, da nerabiš sleči še spodnjic?
Strah me je bilo. Strah me je bilo, da mi bo potegnil on spodnjice dol. Strah me je bilo, da me bo posili. Strah me je bilo vsega.
Približeval se je mojemu obrazu. Ni se premaknil. Naenkrat sem začutil njegovo močno roko, kako nežno boža moje prsi. Nato pa je njegova roka šla vse nižje...

4 nexte za nadaljevanje.
Kaj mislite, da se bo zgodilo v nadaljevanju?
02. maj 2013
u131714
u131714
next
03. maj 2013
u132418
u132418
še dajte kkšne nexte, da bom nadaljevala , kr bo ful zanimiu pa horny
06. maj 2013
u131714
u131714
next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next.... Pliis nadaljuj ko je full carsk..
06. maj 2013
u132418
u132418
bom nextala, ti pa še lahko rečeš komu da jo prebere in nexta
06. maj 2013
u131714
u131714
ok. bom sam nč pa ne oblubim
06. maj 2013
neeeeext!
06. maj 2013
nexxt
06. maj 2013
nektii!!!(next)
06. maj 2013
http://www.igre123.com/forum/tema/secrets/54903/ sorry ker oglašujem, ampak bi lahko vsaj malo prebrale? pa next : )
06. maj 2013
omfg next
06. maj 2013
aloha next
06. maj 2013
u132418
u132418
jutri bo next!
06. maj 2013
u132418
u132418
Nato pa je njegova roka šla vse nižje. Bilo me je zelo strah. Bal sem se učitelja. Njegova roka mi je segla do spodnjic. Prestrašil sem se. Cel čas, ko me je božal po prsih in po riti, me je gledal globoko v oči. Ojoj. Naeknrat pa zaslišim Tilena. Vseeno mi je bilo kaj bo rekel, samo vedel sem, da je v bližini in mi je odleglo.
TILEN: Kaj si že?? Daj pohiti, no !?
Skoraj sem mu že odgovoril, ko me učitelj globoko resno pogleda in reče:
UČITELJ: Ničesar mu ne reči. Naj sam vstopi noter.
Nekaj časa me je še božal po prsih, ko mi je naenkrat prijel spodnjice in jih povlekel dol . Prestrašil sem se ga, ampak res...prestrašil sem se ga. Brez, da bi me zanimalo kakšna bo učiteljeva reakcija, sem prijel spodnjice in jih povlekel nazaj na sebe. Tilen je vstopil. Učitelj ga je brez kakšne panike pogledal in rekel..
07. maj 2013
neeext!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
07. maj 2013
nexxxt!!!fanj zgodba res
07. maj 2013
nextt še donss =)
07. maj 2013
nexxxt
07. maj 2013
next
07. maj 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani