Forum
u78550
u78550
Ι ∂єℓ
ωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω
''Dajmo Amber,vstani! Zdaj si spala 2 meseca!'',''Jaaaaaaa'',''Hitro''.Oblekla sem si najlepšo obleko kar jih imam ,lase sem si skodrala,vzela mojo torbico ,se naličila in se podala po hribu navzdol do avtobusnega postajališča in čakala sem na avtobus.Seveda vem na pamet kdo hodi tja na avtobus ker tja hodim zdaj že 9 let.Danes pa je bil tam tudi nek nov fant,nasmehnil se mi je in jast sem se mu nazaj.Avtobus je prišel in jast sem vsa vznemirjena vstopila vanj in se peljala v šolo.Ko sem prišla v šolo sem na igrišču videla veliko ljudi.Bil je 1 šolski dan in vsi smo bili na igrišču.S prijateljicami so si mogle vse povedat kr smo se v teh 2 mesecih redko kdaj videle. ''Ne že spet'',''ja amber,saj veš,kot usako leto.Pa saj to boš zadnjič poslušala kr drugo leto gremo v 1.letnik''.ja,ravnateljica je začela svoj ''veličasten'' govor.in kot vedno nism poslušala,ozrla sem se okrog in zagledala fanta.........

če te zanima nadaljevanje,veš kaj storiti c;

ριšєм ∂αℓנє؟

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

03. april 2012
neeeext.!*
04. april 2012
next ;3
04. april 2012
kdaj bo next nastja_smigovc ?
04. april 2012
Ko boš napisala next. * + ne pišem jaz, ampak moja prijateljica. < 3
04. april 2012
u78550
u78550
Please še 1 next.
nextam jutr.če pa še kdo next napiše pa bom še danes.
04. april 2012
u64416
u64416
next c:
05. april 2012
nextttt< 3333
05. april 2012
u78550
u78550
2 ∂єℓ
in kot vedno nism poslušala,ozrla sem se okrog in zagledala fanta ki je bil na avtobusni postaji.Izbulila sem oči.Seveda sem to tako povedala Alinni (bff).Še vedno sem gledala čudno.Potem je ravnateljica povedala kak razred gre k kaki učiteljici.No naši je ime Manca Marljek.Je prijazna in uči angleščino.Ko smo se usi ''basali'' skozi vrata sem se naenkrat zaletela v nekoga,obrnila sm glavo in zagledala ''ta novega''.Čudno sm ga pogledala,se obrnila in šla naprej.Hodil je točno za mano,jast sem pa čim bolj hitela da bi se ga znebila a ni šlo,sledil mi je kakor pes.Ko sem z Alinno in Leo (ta druga bff)prišla do razreda sm se obrnila nazaj in ni ga bilo.Ko sem se spet obrnila naprej je švignil mimo mene v razred.Ostala sem ko okamenela.Imela sm ga nekako strah.''Alinna,mene je strah tanowga,neki mi sledi in to''. ''ah amber,ne skrbi sej ni nič.Sej je še kr lep''.''lep že,ni pa tak lep da bi zdej padla s stola''. ''nvem''. '' Otroci,sedite!' No itak me že poznate ,sem Manca,to leto vas bo učila in upam da ne boste zganjali preveč hrupa čez celo leto''. ...bla..bla...bla...'' Konec ,woooow končno''.''ja amber lah gremo na sladoled,hahaha'' ''ja da proslavimo novo šol. leto ''.''ajde gremo''.Ko smo prišli do slaščičarne mi je nekdo podstavil nogo in buuum,sej ne morem verjet.......

05. april 2012
neeeext.!!!
05. april 2012
u71681
u71681
Nexšteeei. < 3333
05. april 2012
nekšt
05. april 2012
u71017
u71017
Neext!
PS:Ful dobr pišeš,sam še boljš bi blo,če bi blo manj slovničnih napak : )
05. april 2012
u64416
u64416
next :3
05. april 2012
next
06. april 2012
u78550
u78550
3 ∂єℓ
Ko smo prišli do slaščičarne mi je nekdo podstavil nogo in buuum,sej ne morem verjet,bil je ta nov. ''Ej,pa kaj je s tabo narobe,si mal defektn al kaj?'' , ''o oprosti nism hotel''. ,''ja bolš zate.Gremo punce''....in smo šle v slaščičarno.Naročile smo si sladoled,jaz sem si piškotek in lešnik,seveda.Alinna in Lea sta obrekovale Zalo jaz sm se pa sem razmišljala o ''tanovem''.Kaj me tako zanima,in zakaj.Nisem si znala razložiti.....''Amber..AMBER!'' ''aa,ja,kaj je?'' ''hallooo,ti spiš podnevi al kaj'' ''oprosti''. Alinna ;''OMG!!! je že 15.30 ! morem it,se vidimo jutri '' ''ok'' .Objele smo se in šle usaka svojo pot.Po poti sm razmišljala o matematiki. ''Kdo se je je zmislil !! kdo!! '' in tako sem se jezila celo pot,''jutri bom sprašana,pa neznam nič,ufffff!''.....doma....mama ''o ljubica,kako je bilo?'' ..''ah,bom že preživela'' ''kaj si tako slabe volje'' ''ej mama,smo dobili novega sošolca aveš'' ''res,in?'' ''nič,grem v mojo sobo...na računalnik'' ''okej'' . Prišla sm v sobo in šla na moje priljubljene Igre123.Pisala sm si s prijatelji tam in nato sm šla na fb.Kliknila sem Alinno. ''tebe je pa prava sreča,dobit tukaj'' ..''mja sej veš da nism zainteresirana za fb''.. ''ah vsake toliko pa ja prideš''.. ''ja ''.. ''nevem kaj bi ti še rekla''.. ''nevem ''..No in začele sva svoj pogovor.Kar na enkrat me je še nekdo kliknil......
vem da je začetek nezanimiv ampak počakajte da se zgodba nadaljuje.....
06. april 2012
neeeeeeeeext.!
06. april 2012
neeextt< 333 daj sploh ni nezanimivo ampak fhull ZANIMIVOOO............:**
06. april 2012
Neeext!
06. april 2012
u64416
u64416
next c:
07. april 2012
neext
07. april 2012
neeext :Đ
07. april 2012
next
07. april 2012
u78550
u78550
4 ∂єℓ
Kar na enkrat me je še nekdo kliknil.Blaž Kranjec . ''kdo si?''.. ''prvič se ti morem opravičit,kr sm te spotaknu''..''aaaa,ta now sošolc?''...''ja'' ...''blaž.......lepo ime''...''hh,hvala''...''oprosti ampak morem it''...''sam še nekaj.A bi šla ti z mano jutr na en sladoled?''...''nevem kr sm neki zmenjena z frendicami,ti jutri povem''...''aa okej'' ...''baaaj''....''čaawč''.............nism mu mogla takoj reči ja,da ne bo mislil da sm lahka...Šla sem pod tuš in si pela

taaaaaaaaaaaako zelo mi ušeč.
Potem sm šla spat.Naslednji dan me je zbudila budilka .. '' 6.00 ???? OOOOshit,zamudila bom k Lei.Obljubla sm ji da narediva skupaj domačo nalogo''. Hitro sm se oblekla

in prosila mamo naj me pelje k Lei. ''O lea,oprosti za zamudo.zaspala sem'' ..''ne skrbi,tut jaz sem zaspala'' ..''hihihi,okej potem''..''ej ,veš da me je ''ta nov'' ki mu je ime Blaž,povabu na sladoled za opravičilo za učeraj'' .....'' omg Amber a si ti čisto.......................
08. april 2012
u78550
u78550
Obljubim da drugič dam daljši next !
08. april 2012
Nexxxt
a veš da je mojmu bratu ime Blaž... haha
08. april 2012
u78550
u78550
aa lepo še naimanj 4 nexte