Forum
Naj začnem pisat ? Bo zanimivo in napeto , to vam obljubljam !
26. februar 2012
u80965
u80965
next... -.- drgač pa nam brala -.-
26. februar 2012
u80965
u80965
nevem noo -.-
26. februar 2012
next
26. februar 2012
u45227
u45227
next
26. februar 2012
Sem Catlin Styles. Obiskujem 1.letnik srednje šole. Nimam frendic in frendov , saj smo se z mamo , očetom , ter bratom preselili sem , v Ljubljano iz Kopra. Tako je napočilo jutro , ko mi je budilka zazvonila ob 6 : 00 in morala sem že vstati. Vstala sem iz postelje , se naličila , lepo oblekla za prvi vtis in pojedla zajtrk , kruh z nutello. Takoj za tem sem se odpravila v avto , kjer me je že čakala mami . Odpeljala me je do šole. '' si dobro spala ? '' me je vprašala . odgovorila sem ji , da še kar. Danes sem zelo žična , ker sem prvič v srednji šoli . sem še dodala. Nato sem se poslovila in izstopila iz avta. Zaželela mi je srečo. Ko sem stopala proti razredu , sem se vsa trosila in potila od napetosti. Ko sem odrpla vrata, jih je nekaj zažvižgalo , nekaj pa se jih je nasmehnilo. Nisem vedela , kaj hočejo pa tudi zanimalo me ni. Vsedla sem se poleg nekega fanta , saj ni bilo prostih drugih mest. Povedal mi je , da je Tilen. Jaz sem se pretstavila kot Catlin in rekla , da me lahko kliče kar Cat. Z nasmeškom , ki mi ga je vrnil je pokazal zadovoljstvo. Ko je prva ura slovenščine minila , sta sledili še angleščina in fizika. Sovražim ti dve uri, sploh fiziko. Pa še učitelja mamo namesto učiteljice -.- . Tako je življenje. Končno je biu čas malice. Vsedla sem se za mizo in pojedla. Nato sem se odpravila na WC popravit ličila.

next ?
26. februar 2012
Tilen :

26. februar 2012
u45227
u45227
next
26. februar 2012
next
26. februar 2012
u78237
u78237
Next
26. februar 2012
nextam poznei enkrt
26. februar 2012
next!
26. februar 2012
Ko sem si jih nekaj časa popravljala , ravno ko sem imela zaprto oko zarady eyeleinerja , je nekdo vstopil. Nisem ga videla. Vem samo , da sem se vstrašila. Kar naenkrat se je pojavil za mojim hrbtom in naju zaprl na WC . Nisem mogla verjeti svojim očem , toda bil je Tilen. Je res tako nesramen in potreben ? To me je razžalostilo in prebudilo žalost v meni. ''Kako si lahko tak ? '' sem potihoma rekla , ko mi je hotel slečti obleko . ''Tiho bodi , moja boš ! '' je rekel. ''zlepa ali zgrda , samo da boš moja ! '' je nesramno vpil. Upirala sem se . Nazadnje sem opazila neko flašo in ga močno vdarila po glavi. Padel je po tleh , jaz pa sem med tem časom zbežala iz Wc-ja. Še sreča ! Skoraj bi me posilil , pa še žal bi mi bilo. Še sreča , da sem se rešila. Minila je tudi 1 ura in učiteljica mi je dala neopravičeno. Ničesar pa ji ne nameravam pojasnjevati ,saj nisem dolžna govoriti o svoji zasebnosti. Briga me , kaj mi da pa če je to že 1 dan. Mami pa itaq nebom rekla. Nato sem se odpravila domov. Imela sem občutek , da me nekdo zasleduje. Pogledala sem nazaj in zagledala prijetnega fanta. Bil je poln veselja in popolen je bil. Hotela sem ga samo zase. Toda kaj , ko mi zdaj Tilen ne bo dal miru. Morda sem vseeno lahko z njim... Zbrala sem pogum in stopila do fanta .'' lahko zvem tvoje ime ? '' sem zapeljivo vprašala. ''Matic sem , pa ti ? '' mi je odvrnil. '' sem Catlin , prijatelja ? '' sem ga previdno vprašala. '' z tabo prav rad prijateljujem. seveda ! '' je odvrnil in mi pokazal vrsto belih zob. Bil je naravnost božanski. Smehljala sva se vse , dokler se nisem zaletela v drevo. Kar vgreznila bi se nekam. Padla sem po tleh.

next ?
26. februar 2012
u78237
u78237
next
26. februar 2012
u40877
u40877
next
26. februar 2012
nextam pol enkrat
27. februar 2012
u35654
u35654
Next
27. februar 2012
u35654
u35654
Sporoč
27. februar 2012
ok
27. februar 2012
u40877
u40877
next
27. februar 2012
ja ja sej bom nextala počas
27. februar 2012
next!
27. februar 2012
next
27. februar 2012
nextam zdj
27. februar 2012
Začutila sem Matičeve nežne roke na sebi , ponudile so mi pomoč. Pobral me je z tal in nežno vprašal '' si vredu ? '' z rahlo prestrašenim glasom. Odvrnila sem mu '' še nikoli bolje '' in se nasmehnila. Nasmeh mi je tudi vrnil. Potem sva se razšla in prišla sem domov. Vrgla sem se na postejo in razmišljala. Čez nekaj časa mi je postalo dolgčas , odločila sem se , da se malo uredim. Tako sem si umila lase , si malo probavala oblačila in vadila pogovore , ki jih bom izpeljala z Maticem. Nato pa sem pomislila na Tilena , ki me za vsako ceno želi posiliti. Kaj je z njim ? Mi ne bo dal miru ? Najbolje bo , da se Maticu zaupam , morda mi lahko ponudi pomoč. Tako sem se odločila in tako tudi naredila. Komaj sem čakala naslednji dan , da mi budilka zazvoni , da spet slišim Matičev prečudoviti , nežen glas ki prav vabi in kliče k sebi. Res sem prespala noč , budilka mi je zazvonila. Hitro sem se uredila , ter odpravila v šolo. Matic je bil pred šolo in sedel na klopci. Ker je bilo do prve ure še pol ure , sem se odločila , da se vsedem poleg njega in se začnem pogovarjati z njim.
27. februar 2012
u78237
u78237
next
27. februar 2012
NEXT!!!!!!
28. februar 2012
neextt
28. februar 2012
next
28. februar 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani