Forum
Sicer nimam izkušenJ aL pa neki o posiLJevanJu. ampak useeno vem,da to ni kr tak. Osebe po posiljevanju imajo probleme. Spomnim se primera Catty. neka Taya aL kaj že. d ji je on Mariun al wtF. d ji je ubil očeta pa mamo.(vem d tu ni povezave s posiljevanjem ampak useen) LeJ.on Ji Je ubiu očeta ona ga pa je mela pol useen rada.???? TO NE GRE.! MoJ aTi je meu promeTno z moTorjem.in Je umru. Pa sem hotLa z lastnimi rokami ubit onga k si je zmislu moTorje. Pred Tem pa jo je še posilu. ampak ona ga je mela useen rada. To Je čudn. in To je v več zgodbicah večkrat... Zato bom jsT napisaLa eno zgodbico pač o Tem.

Osebe:
Anja(17 let) Oseba ki so jo posilili
Saša(17 let) njena najboljša prijatlca(jsT)
Nataša.(anjina mama)
Primož( 48 let) Posiljevalec

Z Anjo sva šli včeraj po trgovinah. Vau, spet mi je blo najbolš z njo. Ne spomnim se kdaj sva postali najboljši prijateljici. Mislim da sva že kar od rojstva. Anja je samozavestna,neverjetno sexi in odprto dekle. Jaz nisem takšna. Zato jo vedno občudujem. Kamor koli greva se Tipi obračajo za nama. To mi ugaja, dokler se ne zavem,da se obračajo v bistvu za Anjo.
No včeraj v špoingu, so se kot ponavadi obračali za nama. A prestrašil naju je nek tip,ki naju je gledel izza ene od trgovin. Gledal naju je kot kak lovec. Hitro sva odšli naprej. Pri izhodu pa nama je prekrižal pot.

NexT.?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

24. avgust 2010
u27121
u27121
nExT!!!
24. avgust 2010
u26847
u26847
next nowww
24. avgust 2010
bom zdLe.
24. avgust 2010
next :3
24. avgust 2010
anja-a
jsT-S

S:o šiT. To je on tip ko naju je prej tak čudn gledu
A: o.šit pa res.
S:Ka bom zdej
A: Eh sej nama verjetn nč noče. grema mim.
S:okeJ.
Res sva šli. Sicer sva verjetno nezavedno okoli njega naredili velik polkrog. Res nama nič ni naredil. Le spet naju je tako čudno gledu. Mislim da je zijal še dolgo po tem ko sva odšli.
Dnevi so minevali precej podbno. Budilka,avtobus,Anja,šola,spet avtobus,Tv,domača naloga... in Tako naprej in naprej. Žal pa se je Anji v šoli večkrat zataknilo pri snovi. Pri tem sem ji lahko priskočila na pomoč jsT. Končno nekaj kjer sem boljša od nje.sem na tiho pomislila a potem misli skrila daleč...
Včeraj ko sva se z Anjo vozili z avtobusom me je vprašala če imam med vikendom čas. Rekla sem ji,da mislim da ja. Potem mi je še povedala,da bi lahko iz petka na soboto prespala pri njej.potem v soboto zvečer pa lahko gresta na žur,ki ga prireja njen sosed. Vse se mi je zdelo super. Celo njenih staršev ne bo doma.! samo očka še morem vprašati. Za mamo vem da ne bo problema...
24. avgust 2010
next :Đ
24. avgust 2010
u18082
u18082
NeXtTiii
PŁisss
24. avgust 2010
JuTr.
24. avgust 2010
Ko sem prišla domov sem se očku ZELO osladno nasmejala in sedla za mizo. "Ja kaj pa je s tabo" me je vprašal. "Nič, samo dober dan imam to je vse".sem mu odgovorila. " Pa že res" je še rekel in utihnil ker je mama postavila naše kosilo na mizo. Ko smo pojedli sem rekla:
Jst Mama:M Očka:O
S: am. neki vaju morm uprašat
O: Se mi je kr zdelo ja.. kaj je?
S: No pač z Anjo sva se nekaj zmenili
M:ZMenili sta se ne da bi uprašali naju???
S: Ne,ne. Seveda vem da moram uprašati tudi vaju.!
O: Ja,Ja kar na dan z besedo
S: No,prav. Am Anjini starši grejo jutri v Ljubljano, zaradi službe. V ponedeljek pridejo že nazaj. Pa Anjin sosed pripravlja v soboto manjšo zabavo za svoj rojstni dan.pač... in sma mislili da bi jaz jutri prespala pri njej,v soboto bi šli na to zabavo,v nedeljo popoldna pa bi prišla domov. No kaj mislita?
O: Hmmm.Pa si prepričana da gre to za manjšo zabavo?
S: Ja,Ja. Seveda.
O: Lahko boš šla samo če mi obljubiš,da ne boš kadila, preveč spila in da boš šla samo po pijačo da ti kno ne strese kaj vanjo.!!
S: Ja.seveda.
M: ali misliš že kar jutri iti iz šole k Anji.?
S: Ja res sem tako mislila. Če se seveda strinjata.
O: No prav. Pripravi si vse kar potrebuješ.

ou.yeah. Hitro sem stekla v sobo in takoj poklicala Anjo. Presrečna bo.!!
25. avgust 2010
JsT: S
25. avgust 2010
u21246
u21246
next
25. avgust 2010
next
25. avgust 2010
nexty plis !!! fuuŁ carsko
25. avgust 2010
nadaLjujem ob šestih.
25. avgust 2010
next
25. avgust 2010
S: Anjaaa.!
A: Saša. HeJ
S: Lohk grem.! Čist zares lohk grem.
A: Waaa.! Norooo.!
S: Sej vem. no jst pridem k teb kr s šole.
A: okej
S: no.ajde si grem zrihtat use
S: DIJO.
Tekala sem po vsej hiši in iskala kar sem slučajno pozabila. Ko sem bila skoraj prepričana da imam vse sem se še vpisala na FB. Nč nouga. Kaj naj delam do večera?? Nekako sem se zamotila in si potem privoščila dooolgoo kopel. Končno je napočil čas za spanje. Vedela sem da še dolgo ne bom zaspala. Zjutraj sem se zbudila neverjetno zaspano a vseeno vznemirjeno. Ure so minevale počasi. Zadnja ura pa seveda najpočasneje. ZVONEC.! Z Anjo sva skoraj zakričali na ves glas. Jupii. Zdej pa hitr na avtobus pa k Anji. Ko sva prišli k njej sva najprej pogledali najino najljubšo nadaljevanko, potem pa mi je anja predstavila svojega soseda, tistega ki prireja zabavo.
25. avgust 2010
nexT?
25. avgust 2010
nekt pa hitro
25. avgust 2010
Bil je božanski. W-a-w sem lahko samo rekla ko sem ga zagledala od daleč. Nasmejal se nama je in pomahal. Pomahali sva nazaj."Saj vem" Mi je prišepnila Anja. Ko smo se srečali smo se pozdravili in Anja naju je predstavila.
A: Jan to je Saša in Saša to je Jan
S: Živjo.
J: Živjo, vesel sem da se končno srečava
S: HH, tudi jaz.
Nekaj trenutkov tišine...
S: Slišim dajutri prirejaš zabavo in baje sem med povabljenimi.
J: Ja res je in seveda si povabljena.!
A: Ej, neka morem it u bajto zrihtat, sej veš kje boma spale.
Verjetno je vidla,da se med nama z Janom nekaj dogaja. Vsaj upala sem, da se.
J in S: okej.
J: in kolk si stara?
S: am 17. pa Ti'
J: Jst sem pa 19.
S: aHa, kuL
J: In s čim se rada ukvarjaš.
S: Pa nič posebnega. A ti maš kakšen hobi?
J: Ja,mislim da bi se lahko temu tako reklo. Obožujem košarko.
S: Kako da ne. Saj imaš vendar 2m ali še več?
J: Haha. Samo 1,95m.
S: Ja,ja ne verjamem.
J: Te pa nič. Ej, a ti pokažem kje bomo mel zabavo?
S: Ja valda.
Pelal me je na njihov vrt. Ki bi ga lahko videla tudi od tam kjer smo se dobili. Prostor je bil kar velik.
S: Vav lepo.
J: A res tako misliš?
S: Seveda. a ni lepši od tebe.-mi je ušlo. O.šit zihr sm zajebala.kaj če ma resno dekle. Ta pa se je le sklonil in.....
25. avgust 2010
u27029
u27029
nextttttttttttt
25. avgust 2010
next
25. avgust 2010
u18082
u18082
NeXtttTiii
25. avgust 2010
me poljubil. Ko se je odlepil od mojih ustnic se mi je zazrel v oči. Verjetno je tam našel samo zmedo. "wau" mi je uspelo reči. "Saj vem" Je rekel in se nasmejal. Poljublja se najbolje.! Oziroma najbolje od vseh, ki sem ji sploh poljubila. "Torej kaj zdaj?" sem vprašala. "Am. nevem. a bi bla moja punca?? Sej vem d sm ful hitr, ampak od trenutka ko sem te spoznal sem vedel,da si prava. Narejena zame." Nasmehnil se je. "Saj vem. Čutim podobno. In tale poljub.! Hjuh. In JA. seveda bi bila tvoja punca." Še enkrat me je poljubil a naju je zmotila Anja. "OOOO. Kaj pa jezdaj to??" Je vprašala. "A ne vidiš. Ne boš verjela ampak sva že nekako par." Ji je rekel Jan. "Wa neverjetno" Potem se je ta pogovor vlekel in vlekel. Naposled pa naju je Jan vprašal če lahko prespi pri nama in če bi mu jutri pomagali pripraviti vse za zabavo. Anja se je strinjala. Jst seveda še bolj. Komaj sem čakala,da bomo v hiši. Zmenili smo se, da bova z Janom spala skupaj, Anja pa naj bi bila sama. Želela sem narediti korak dalj. In res po nekem bednem filmu smo se odpravil v posteljo. Z Janom sva se začela poljubljati. Nato pa sem mu odpela pas. Začuden mi je prijel roke in me pogledal globoko v oči.
25. avgust 2010
next plis!!! carsko
25. avgust 2010
JuTr.
25. avgust 2010
u18082
u18082
NeXtttTiii
25. avgust 2010
next xD
25. avgust 2010
Next!=P