Forum
Ellenor
Ellenor
Hejlaaa
Tole je moja prva zgodbica, nekak se mi je dalo pisat upram da vam bo ušeeeč, pa še komu povejte za njo prosim
********************************************************************************************************************************
Tepel me je kolikor je imel moči. Želela sem se braniti a vse je bilo zaman. Dokler sem še lahko govorila in bila pri zavesti sem ga prosila naj neha in da mu dam vse kar želi samo naj neha! A nič ni pomagalo. On je le hladnokrvno tolkel po mojem telesu in me brcal. Z rokama sem si zaščitila glavo, vendar so bili udarci premočni in čez čas sem že bila nezavestna. Prvo kar se spolnim je rdeče-modrih luči, ki so bežno utripale, potem je v spominu spet velika črna luknja in naslednje kar se spolnim je ko sem se zbudila v bolnišnici in ob meni sta že bila oba starša. Želela sem premakniti glavo, da bi ju pogledala a ni šlo, vsakič ko sem zaprla oči in jih spet nazaj odprla sem čutila neizmerno bolečino. Iz sebe nisem morala iztisniti niti ene same besede. » Ti si kriva! Ves čas si ji ponujala tistega prekletega Domna! Na zdaj pa vidiš kaj imaš!!!« se je oče drl na mamo, ki je bila že tako objokana. Zagodrnjala sem, da sem končno pritegnila njuno pozornost. Mama je takoj skočila k meni in me začela božati »Pšššštt, vse je uredu! Zdaj si na varnem ljubica!« me je tolažila. Nič ji nisem morala odgovoriti, le zaprla sem oči. V sebi sem čutila praznino, čutila sem, da del mene manjka. V sobo je prišel moj zdravnik, oče in mama pa sta še vedno krivdo prelagala en na drugega, zato ju je zdravnik prosil, če lahko zapustita sobo, ker se mora pogovoriti z mano. »Pozdravljena Ellenor, jaz sem doktor Janez Podlesnik in bom tvoj zdravnik.« Se mi je takoj ko sta odšla starša predstavil. Odprla sem oči in jih spet zaprla nazaj. » Vidim, da ne moreš dosti govoriti, zato bom kar jaz govoril in ko te bom kaj vprašal le zamrmraj, ne naprezaj se preveč. Me razumeš?« Spet sem odprla in zaprla oči, kot da razumem. » Takole bom čisto kratek, ker potrebuješ počitek! Zlomljena imaš 3 rebra, desno roko, imaš tudi dokaj resen pretres možganov in seveda kar dosti modric po celem telesu. Zdaj pa še nekaj, ko so te našli si že bila nezavestna, zato ne vem koliko se spolniš kaj se ti je dogajalo, ampak še nekaj je.« usedel se je na stol, ki je bil na kocu sobe pri vratih. Podrsal se je pred mojo posteljo in me prijel za roko, trznila sem in takoj me je spustil » Poslušaj, nevem kako ti naj to povem… Kdor koli ti je to storil te ni samo pretepel ampak te je tudi…« po licu so mi začele teči solze, v prsih sem čutila neizmerno bolečino, počutila sem se kot, da me nekaj duši… »posilil?« sem izdavila. Doktor je prikimal in pogledal skozi okno. » Vem da je to zdaj zate težko, zato te bom pustil počivat, da se boš jutri lahko pogovorila še s policijo.« vstal je in stopil do vrat » staršema bom rekel, da lahko prideta, če karkoli še potrebuješ pa povej sestri in priskrbel bom da dobiš!« poskušal se mi je nasmehniti a njegov nasmeh je nekako izpuhtel iz obraza ko me je pogledal. »Doktor…« sem potiho, skoraj nejasno rekla. »Sem lahko sama danes, brez obiskov?« Želela sem biti sama, brez kogarkoli okoli mene! Brez ljudi, ki bi se jim smilila, brez ljudi, ki bi krivdo prenašali le en na drugega, čeprav niso imeli nič s tem, brez vseh. Želela sem biti sama med 4 stenami, že tako sem se počutila dovolj utesnjeno , ne da bi še kdo sedel ob mano. Doktor je prikimal in počasi zaprl vrata za sabo. Zaspala sem in sredi noči me je zbudila roka, ki je pristala na mojih ustih. Odprla sem oči, želela sem zakričati a njegova roka je bila tesno ob mojih ustnicah…
16. julij 2015
neeeext
16. julij 2015
u196009
u196009
Neext
16. julij 2015
next
16. julij 2015
neeext
16. julij 2015
Ellenor
Ellenor
… »Pšššššššt!! Da ti na kraj pameti ne pride, da bi kričala!!« ob sebi sem zagledala visoko mišičasto postavo, ker je bila noč in v sobi ni bila prižgana luč sem videla le obrise. Takoj sem vedela, da je to Domen, zato sem se hotela nekako izmakniti ampak zaradi bolečin sem se komaj premikala.

(Domen)
Srce mi je začelo divje biti, zima me je spreletavala po celem telesu in komaj sem še dihala zaradi strahu. » Pozdravljena lepotička!« so bile njegove naslednje besede » Počasi bom odmaknil roko in da res nebi niti pomislila zakričati, ker potem bom prisiljen, da storim to kar bi že zdavnaj moral!« z roko me je prijel okoli vrtu, drugo roko pa je počasi odmikal z mojih ustnic » No vidiš, da gree! Moram priznati, da sem zelo užival s tabo in zato bi mi bilo žal, da bi te moral zdaj ubiti!« se mi je hinavsko posmehoval. Solze so mi lile iz oči, strah, ki sem ga takrat čutila se ne zna opisat z besedami. » Ti si nooor!« sem po tihem vzkliknila in poskušala umakniti glavo izpod njegove roke, ki me je božala po obrazu. » Hahaha, daj ne spravljaj me v smeh.« » Ti si psihopaaat! Pojdi stran!!!« vse bolj močno sem jokala in se tresla od strahu, še vedno pa se nikakor nisem morala znebiti njegovih rok iz mojega obraza. » Pravzaprav, veš čemu sem namenil tale moj obisk k tebi?!« s prsti mi je povzel po nogah. 2 Ker jaz vem, da boš jutri govorila s policijo je pomembno, da jim ne omeniš da sem bi jaz tisti, ki ti je to napravil!« »Hjaa! A res! In kako misliš da je to sploh možnost! Plačal boš za to kar si mi storil!!!« sem mu joke povedala. Bila sem tako besna, ker sem mu 1 leto vrjela, da me res ljubi, da je on tisti pravi za mene! » Poslušaj ljubica..« » Jaz nisem nobena tvoja ljubica!!« » Kako smešno, še pred dve dnevoma si oboževala, če sem te tako poklical. Poglej stvar je v tem, da me ti ne boš prijavila, če nočeš, da se malo poigram s tvojo sestro. Stavim da je tudi tako dobra kot ti!« »Da si je nebi niti drznil dotaknit Domen!!!!« sem skoraj že zakričala! Nikoli se nebi oprostila, če bi zaradi mojih napak nastradala tudi moja sestra Petra, ki je še 2 leti mlajša od mene.

(Sestra)
» Ja to bo pa odvisno od tebe draga moja! In če slučajno razmišljaš da tudi če me zdaj zatožiš policiji in ko bom v zaporu ne bom nevaren te naj že kar zdaj opozorim, da imam ogromno prijateljev, ki bi si želeli tvoje sestre tako kot si jo želim sam!« se mi je posmehoval, prav srečna sem bila, ker nisem videla njegovega obraza. » Ti si bolan! Izgini že enkrat!« sem se zadrla. » Pššššt, saj že grem haha.« že se je premikal do vrat, ko se je obrnil » In še ena informacija, misliš da sem tako butast, da ti bom zaupal svoje pravo ime? Haha, si še pa bolj naivna kot sem mislil.!« zmanjkalo mi je zraka, začela sem se tresti od strahu, čutila sem, da nekaj ni uredu, spolnim se da se je kmalu prižgala luč v sobi in okoli mene so bile 3 medicinske sestre, vse ostalo pa je spet velika črna luknja v mojem spominu…

(to sem jaz)
17. julij 2015
¸Neeeext
17. julij 2015
next
17. julij 2015
u196009
u196009
Neext
17. julij 2015
u193228
u193228
Omg to je perfektno ♡
hitro nextaaaaaj, ker komaj cakam nadaljevanje ♡

p.s. bi zelela katera brati mojo romanticno zgodbico, ki se dogaja na rancu ♡?

http://m.igre123.com/forum/tema/story-in-lt-3-anna/80623/

hitro nextaaaaaj ♡♡♡♡♡
18. julij 2015
next!!! PLEASEEE
28. julij 2015
Ellenor
Ellenor
Žeee pišeeeem. Js se res opravičujem bla sem na morju pa nisem moglaaa čez 10 min bo gorih obljubim
31. julij 2015
naprej<3
31. julij 2015
Ellenor
Ellenor
Zjutraj me je zbudilo mrmranje medicinskih sester pred vrati moje sobe. Pogledala sem proti stenski uri, ki je bila na drugem koncu sobe. Kazala je točno 7. Čez nekaj časa je k meni prišel tudi doktor, da me je pregledal. Okoli 9 pa so k meni prišli tudi policisti. Pravzaprav prišla sta dva eden je bil zelo velik in suh drug pa zelo majhen,

predstavila sta se mi in me začela spraševat česa se spolnem in če vem kdo mi je to storil. » Vse kar se spolnim je da me je pretepel potem pa sem padla v nezavest in zdravnik mi je povedal tudi, da sem bila… posiljena.« sem potiho odgovorila. Policista sta se za trenutek spogledala nato pa me je tisti, ki je bil velik in suh pogledal nazaj in me nekaj časa opazoval v tišini, naposled je le spregovoril… » Ellenor, kolikor so nama povedali tvoji starši včeraj naj bi za vsem tem stal tvoj fant…« » Onadva nimata pojmaaa!!! Zakaj ju sploh poslušate!!? Saj ju sploh ni bilo zraveeen!?« sem takaj vzkliknila, saj me je bilo preveč strah za mojo sestro. Začela sem se rahlo jokati, zato me je drugi policaj, ki mu naj bi bilo ime Toni, malo miril. » Poglej, midva nič ne trdiva ampak te sprašujeva. Poslušaj me zgodila se ti je krivica in to velika, zato mora tisti, ki ti je to storil plačati za to! Nikar ne dovoli, da bi bil še naprej na prostosti in morda zlorabil še katero drugo dekle, kaj praviš!?« Za nekaj trenutkov sem se zamislila, vsekakor sem želela, da Domen plača za to, ker mi je uničil življenje, ampak ne za ceno življenja moje sestre! » Bila je tema, ko me je zvlekel v neko skladišče, ko sem hodila po ulici, začel me je poljubljati zato sem ga odrinila…« začela sem spet jokati in v solzah nadaljevala » Želela sem ga udariti, ampak ker je bila tema ga nisem videla zato sem zgrešila. Rekel mi je –torej imaš rada grobo igro…-« jokala sem kot iz škafa zato je v sobo prišel zdravnik. » Gospoda, z vsem spoštovanjem mislim, da je to za danes to. Ne želim, da se moj pacient še naprej razburja« policista sta prikimala. » Doktor, vredu je! Jaz želim do konca povedati, želim, da se najde krivec za vse kar mi je storil!« sem odvrnila jaz, še preden sta se policista uspela posloviti od mene. » Kakor želite.« je odvrnil doktor in zapustil sobo. » Ste prepričani gospodična?« me je vprašal policist in prikimala sem. » Z mene je začel trgati oblažila in me še bolj poljubljati. Začela sem kričati in ga tepsti, zato me je začel tepsti on nazaj. Njegovi udarci so bili močni zato sem kmalu padla v nezavest. To je vse česar se spolnim. Ne spolnim se njegovega glasu, velikosti, ničesar! Počutim se kot, da je vse to odšlo z njim. Oče in mama sta rekla, da je bil Domen le zato, ker se zadnje čase nisva razumela najbolje, ampak ni bil on vsaj mislim da ne, drugače bi ga prepoznala vsaj po glasu.! Sem zaključila, čeprav sem vedela da sta bila zadnja stavka popolna laž. Najraje bi zakričala Jaaaa, on je bil, žrlo me je od znotraj… » Razumeva, pogovarjala sva se tudi z doktorjem in povedal nama je, da bo vaš spomin počasi prišel nazaj in ko se česa spolnite nas prosim obvestite!« mi je rekel veliki policist, ki je bil veliko bolj formalen od malega Toneta. Počasi sta pospravila beležke in snemalnik v torbo ter se odpravila proti vratom » Želiva vam čim hitrejše okrevanje!« je rekel mali policist. Prikimala sem in zapustila sta sobo. Želela sem si spočiti od vsega tega, zato sem zaprla oči ampak kmalu je v sobo planila moja histerična mama » Pa kaj se ti je čisto zmešaaloooo!!!!???«
*********************************************************************************************
Jutri dobite pa še dalši del to je za danes upam da vam bbo ok? <3
01. avgust 2015
a se ne reče spomnim hahaha napreeej<3
01. avgust 2015
Neeeeeext
01. avgust 2015
Next
01. avgust 2015
neext
01. avgust 2015
Next. Tvoja zgodbica mi je res všeč.
Pa še ena moja. http://www.igre123.com/forum/tema/rvavi-o-tenek/99176/
01. avgust 2015
Ellenor
Ellenor

(moja mama)
» Povej da je bil on! Naj plača za to! Zakaj hudiča ga ti ščitiš??! Pa se zavedaš kaj ti je storil!« bila je noro histerična. Drla se je do onemoglosti. » Pojma nimaš kaj se mi je zgodilo, pojma nimaš kdo sploh sem in zdaj od mene zahtevaš, da bi se zlagala in da bi uničila njegovo življenje samo zato, da boš ti zadovoljna?!« » Smrklja nezadovoljna! Kako si drzneš govoriti tako z mano!« » No povej mi kdaj si me nazadnje vprašala kako sem, kdaj si me nazadnje pohvalila ali pa samo lepo govorila z mano, če le nisi ničesar potrebovala!? No povej mi!!« Za nekaj trenutkov je ostala brez besed » Vidiš! Milim, da to pove vse! Vse kar ti je pomembno je tvoja služba, tu pa se konča! In samo zaradi tega si ti meni nič in nihče, sploh pa da govoriš kaj naj delam!« mama je začela jokati in hitro odšla iz sobe. Takoj sem vedela, da sem bila pregroba ampak enkrat pa je morala izvedeti resnico in resnica včasih tudi malce boli!
Tisto dopoldne ni k meni prišel nihče več razen zdravnik, zato sem se počasi umirila in odpočila. Ko so bili popoldanski obiski, sem pričakovala, da bo prišel na obisk oče ves jezen kaj sem naredila mami, ampak namesto tega je prišla Alice, moja sestra. Ko je prišla skozi vrata in me zagledala je priletela k meni in me močno objela, bila je objokana. » Auuuuč!« » Oprosti…« se je rahlo nasmehnila in si obrisala solze z obraza. » Kaj pa ti tukaj? Morala bi biti v New Yorku!?« » Si normalnaaa! Takoj ko sem izvedela kaj se ti je zgodilo sem se usedla na prvo letalo in prišla direktno sem. » Ampak kaj pa avdicija…?« » Ahh, saj teh bo še dosti! Zdaj moram biti ob tebi! To je edino kar je pomembno!« pobožala me je po laseh in se nasmehnila, čeprav ji je v očeh pisalo, da ji ni ravno do smeha. »Povej mi, kako si?« »Ahhh, bili so že boljši dnevi… Alice obljubi mi nekaj!« »Ja karkoli?« » Takoj ko pridem iz bolnišnice greš nazaj v Ameriko! Nočem da zamudiš kakšno avdicijo!« želela sem da gre čim prej nazaj, da ji Domen nebi storil ničesar. » Veš da ti to ne morem obljubiti! Ti si moja sestra! Moje mesto je zdaj ob tebi!« » Poslušaj me jaz bom uredu in obljubim, da takoj ko bom lahko bom prišla k tebi za nekaj časa, da se malce odklopim. Ampak tebe čaka lepa prihodnost in ne želim, da jo zgubiš samo zaradi tega, ker boš ob meni. To si nebi nikoli oprostila!« » Ja, ampak…« » Nič ampak Alice! Tako bo in pika!« prikimala je in me še enkrat objela. » Ne morem verjeti kaj so ti storili! Prisežem, da takoj ko ga najdejo mu bom pokazala svoje!.. Kaj pa Domen? Te je že prišel kaj pogledat?« trznila sem, vendar Alice k sreči ni videla, ker je bila preveč zaposlena s česanjem mojih las, ki so po njenem mnenju izgledali grozno! » Ne, napisala sem naj ne hodi, ker ga ne želim videti, hočem pač biti sama. Lepo sem ga prosila naj me razume…« upala sem da ne bo opazila da lažem. » Ohh, čudno…. Prisegla bi, da sem ga srečala pred bolnišnico, pa sem mislila da te je obiskal.« » Kaaaaaaaaaj!! Srečala si ga!?« spet mi je srce začelo razbijati in naprava je začela piskati vse hitreje in vse glasneje. » Daj pomiri se, saj me verjetno tako sploh ni videl.. zakaj se tako razburjaš?« » Ja prav imaš… samo razumi me, da mi ni vseeno…« kar naenkrat sem se začela tresti in postalo mi je slabo Alice je opazila, da nekaj ni uredu z mano » Ellenor, kaj je narobe? Si uredu?« prijela me je za ramo in me še ona malce stresla ampak ko je videla da ni odziva je hitro poklicala zdravnika in medicinske sestre. Spomnim se, da me je prijela za roko in rekla » Draga, vse bo uredu, zdaj sem s tabo! Ne pozabi tega. Spomnim se še da sem ji hotela stisniti roko in že nevem več kaj se je zgodilo…..
Kar na enkrat sem odprla oči in zagledala močno svetlobo.

Po tihem sem si rekla » No super, pa sem le umrla…«
01. avgust 2015
Ellenor
Ellenor
PS.
ℳajmun_Girl◀ prav imaš upsalaaaa

PSS.
Upam, da vam je ok. Imate še kakšne ideje kako bi lahko zgodbo izboljšala ali pa vas kaj moti (je premalo/preveč česa). prosim povejte mi, ker hočem da vam bo zgodba res všečč. ly<3
01. avgust 2015
u193228
u193228
Neeeext ...super je
03. avgust 2015
next res super zgodba
03. avgust 2015
Next
03. avgust 2015
neeeext najboljša zgodba ever
05. avgust 2015
neeeeeeeeeeeeeeeeeext
05. avgust 2015
Next
05. avgust 2015
nuuujnoooo next!!!
IDEJA-lahk bi mela ona še 13 letno sestrco in bi lahk domen njo tut hotu posilt+
To kar ti pišeš je peeeeerfekcijaaaa!!!
05. avgust 2015
Ellenor
Ellenor
Že pišem, čez 20 min bo nov next hvala vsem za nexte
06. avgust 2015
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg