Forum
u84215
u84215
Sem Abigail oziroma Abi in stara sem 10 let. Moja starša sta se ločila 3 leta nazaj. Imam starejšo sestro Talio ki je stara 20 in mlajšo sestrico Maribell ki pa jih ima 4. Mami je ime Tatiana očetu pa Ramil.
Talia ne živi več z nami. Živi v Ameriki v stanovanju z možem Zac-om in sinom Jay-em. Oče in mama sta zelo drugačna. Mama je zelo stroga oče pa bolj popustljiv. K očetu greva z Maribell le vsake dva tedna za 2 dni.Pa še to včasih ne saj je voznik tovornjakov in ga včasih tudi po več mesecev ni nazaj.
Sedaj živim z Mamo, očimom Tom-om, sestrico Maribell ter Tomovima sinovoma Luc-om(16) in Ianom(15) ter pol bratcom in polsestrico Ryan-om in Molly ki sta dvojčka in stara 1 leto.
Zbudil me je trk po vratih moje sobe. Ustrašila sem se. Potem je vstopila temna velika postava. Bil je on ! Ja moj očim Tom! Spet!
Zaprl je vrata in jih zaklenil! Usedel se je ob mojo posteljo in me začel božati. Najprej po laseh, spuščal se je vse nižje dokler ni prišel...saj veste kam. Začel me je poljubljati povsot po telesu. Hotela sem mu zbežati a nisem morala.......

1 leta prej:
Mama je bila noseča. Zato je večino časa ležala. Sploh ker je nosila dvojčka. Takrat je bilo moje življenje še čisto normalno. No le z malo preveč družinskimi člani. 4 mesece pred rostvom Molly in Ryana pa se je začelo. Prvič je bilo tako da me je pri mojih 8ih letih peljal na trening baleta. Saj mama ni smela voziti. Namesto da bi me peljal na trening pa sva zavila v slasčičarno. Tam je kupil moje najljubše piškote. In odpeljala sva se v neko stanovanje. Ki je bilo enosobno. In soba je bila zelo čudna in temačna. Tam sva jedla piškote. Potem je hotel da se igrava igrico kako jaz hranim njega. In meni kot 8 letni deklici je bilo to všeč. Smejala sem se potem pa je on hranil mene. In potem mi je z roko zašel pod oblekico. Skočila sem stran. Ni mi bilo všeč.! A me je potem posedel na posteljo in me začel otipavati!
Jaz: Zakaj to delaš?
Tom: Ker si zelo lepa deklica.
Jaz: Pa je to prav?
Tom: Seveda to je najina mala skrivnost! Ki je nesme izvedeti čisto nihče!
Jaz: Zakaj?
Tom: Ker imajo vse hčere in očtje svoje skrivnosti! In najina je taka prav! Nihče!
Jaz: Tudi mami ne?
Tom: Ne!
Jaz: Prav ampak! To kar mi delaš delajo starejši ne?
Tom: Da! In zdi se mi da si dovolj odrasla.
Jaz: Zakaj pa z mami to ne delata!?
Tom: Ker ima dojenčka. In ona ni tako lepa kot ti!
Jaz: Aha!
Še malo me je otipaval potem pa je bil čas da greva domov. Šla sva in jaz sem premišljevala o tem. Nisem vedela če je bilo to prav. Ampak če je Tom tako rekel bo že res. In seveda sem bila vsa prevzeta ker je menil da sem najlepša. To mi je delal dolgo časa. Potem pa je začel še ponoči zahajat v mojo sobo! Niikomur nisem izdala. A
In o tem vam bom pislala sedaj!
02. maj 2012
u84215
u84215
Jaz Abi:

Talia in Zac:

Taliin sin Jay:
[img]https://www.polyvore.com/cgi/img-thing?.out=jpg&size=l&tid=47633679[/img]
02. maj 2012
u84215
u84215
Maribell:

Oče:

Mati:

02. maj 2012
u84215
u84215
Očim Tom:

Njegovedva sinovaa Luc in Ian:

02. maj 2012
u84215
u84215
Ryan in Molly:

02. maj 2012
u84215
u84215
Naša hiša: VEČJA JE KAKOR IZGLEDA

02. maj 2012
u84215
u84215
Naše sobe:
Ryan in Molly:

02. maj 2012
u84215
u84215
Moja soba:

Maribellina soba:

02. maj 2012
u84215
u84215
Spalnica:

Sobi Luc-a in iana:

Druga je zelo podobna le v zeleni kombinaciji!
02. maj 2012
u84215
u84215
Neext?:3
02. maj 2012
u84215
u84215
Soba v kateri sem bila prvič posiljena:

02. maj 2012
u84215
u84215
Zjutraj sem se zbudila vsa v bolečinah. Delala sem se kot da ni nič! Odšla sem v šolo. Ko sem se vrnila iz nje doma ni bilo nikogar. Šla sem v mamino spalnico in začela iskati ključ moje sobe. Iskala sem ga povsot. Po vseh predalih, omarah, po mizi in v kopalnici. Našla sem ga šele v kopalnici med njegovo toaleto. Vzela sem ga in šla v sobo. Zvečer sem šla v posteljo že prej. In sem se zaklenila. To noč ga ni bilo v mojo sobo. Zjutraj pa je rekel da me lahko pelje v šolo.
Tom: Joj saj lahko Abi jaz peljem v šolo kasneje. ker imam službo šele pol
Jaz: ne ne saj bom šla peš hvala!
Mati: Daj no ! ne vidiš kako je prijazen? Reči ja!
Jaz: ne no! Raje bom šla peš!
Mati: abi! Kako se pa obnašaš ! Z njim boš šla pa če se bova skregali!!!
In res s torbo me je mati pospremila do njegovega avta. potem sva se odpeljala. potem je spregovoril.
Tom: Vidiš? tvoja mati mi popolnoma zaupa!
Jaz: aha-.-
Tom: In zakaj si se zaklenila in kdo ti je dal ključ?
Jaz: Am v sobi je bil!
Tom: še lagala mi boš a? Saj boš videla. Zapeljal je s ceste med polja in peljal daleč stran med neko travo. Tam je šel iz avta in še mene zvlekel ven! Položil me je na tla. Začel me je otipavati. In mi rekel da če se še kdaj zaklenem da bo začel enako delati še Maribell. Tega si nisem morala dopustiti. Potem sem začela kričati. A mi je rekel da lahko še vseeno kaj naredi Maribell če nebom tiho in mati rekla da sem pouk špricala ker se mi ni dalo. Potem pa se je še cele 2 uri z mano zabaval, me otipava in delal še ostale zelo nagnusne stvari. Zvečer se nisem zaklenila sploh pa me je Mati v sobo poslala že ob 6ih. ker sem kao špricala pouk.Res ji nisem smela nič povedat in sploh mi ne bi verjela. Ob polnoči je spet prišel noter tom. Spet me je začel nadlegovati. Le da mi je tokrat svoj penis potiskal v usta! fuj!
Naslednji dan je pri zajtgu rekel da ima naslednja dva tedna službeno potovanje v Ameriko. In da je ravno tisti teden teden baleta in da imajo celodnevne tečaje za otroke 9-14 let. In da je že plačal prijavnico zame. Res da je balet moja najljubša stvar ampak vedela sem da me ne bo dal tja. In vedela sem da če bom mami kaj ugovarjala se bo razjezila ! Zato sem si v petek stvari spakerala in v soboto smo odšli na letališče. Ko smo pristali je prišel po naju nek čren avto z zatemnjenimi šipami. Vsedla sem se noter in odpeljali smo se. Nisem točno videla kje se peljemo. ustavili smo se pred lepo hišo. Tudi noter je bila zelo lepa. A kaj ko je mene Tom kaj kmalu spremil v temačno klet. Bila je strašljiva in grozna. Odprl je moj kovček in mi obleke stresel po tleh za ležiššče. Vzel mi je LapTop-a in telefon ter vse ostalo. Naslednji dan pa je spet prišel v klet. Še z dvema moškima. Zaradi teme ju nisem videla dabro. Ko so se mi približali pa sem ju prepoznala. Bila sta..............................next?
03. maj 2012
u76444
u76444
neeeeeeext
30. julij 2012
next
26. junij 2013
neeeeeeeeeeeeeeext
26. junij 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
26. junij 2013
dej nexti že pliiiiiiiis ker bom znorela
30. junij 2013
neeext!!!
08. julij 2013
Neeeext
08. julij 2013
neeeeext
21. julij 2013
nexxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxtttttttttttttttttttttttt nujnooooooooooo
13. december 2013
next<3
14. december 2013
next
14. december 2013
u152390
u152390
Next
16. december 2013
nextttttttt
17. december 2013
nextttttttttttttt
25. december 2013
nexttt
25. december 2013
u154348
u154348
nexxttt
25. december 2013
u160014
u160014
next
25. december 2013
saj ne da bi se pritoževala, ampak... Razumem, da imajo nekateri šolo, mogoče tudi službo, delo, kakorkoli, nimajo časa. Imamo pa bralci vsaj pravico, da ''pisatelj'' svojo zgodbo tudi dokonča. Ne glede na vse se mi zdi, da, če človek zgodbo začne pisati, jo mora tudi dokončati. In oprosti/te, ker smetim s svojimi mislimi.
25. december 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg