Forum
Ta zgodba ni napisana zato da bi imela čimveč bralcev, ampak zato da mi zapovne prosti čas, vendar bom vesela usakega komentarja =)

Dragi Marko,
Lomim se… Moja duša kliče na pomoč, pa noben tega ne vidi… Če odrivam ljudi od sebe ni prav, če jih ne in jim nakazujem, da nisem dobro, ne vidijo. Ne vem točno zakaj sem prišla v tako stanje, vendar boli. Mogoče se je res vse samo nabralo v meni, da je bilo preveč vsega letos. Pogrešam staro mene, ki se je znala veseliti najmanjših dogodkov in je ob njih čutila srečo. Trenutno čutim depresijo in žalost, samo da to ni trenutno stanje, ampak bi mu lahko že rekla dolgotrajno. Ne morem več jokati, ne morem več čutiti karkoli, razen žalosti, depresije. Pravim dobro sem, samo utrujena sem od šole, ampak v resnici moje telo, duša kričita, reši me, naredi že nekaj!!! Potrebujem prijatelja, družbo po drugi strani, pa samo vse odrivam od sebe. Letos sem že uničila toliko prijateljstev da jih ne štejem več, preveč truda bi mi vzelo in še očitala bi si, češ uničila sem še eno stvar. Hvala ti da si to prebral, čeprav ne moreš pomagati.
Tanja
20. september 2013
NEXT
23. september 2013
NEXT no.
18. oktober 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg