Forum
Jaz sem Tina Kastelic.Stara sem 15let in obiskujem srednjo šolo Stična.Zjutrej grem v šolo.Vidim lepega fanta na postaji,a se ne zmenim zanj.Prišla je moja sovražnica Katja Vencelj.Tok je grda.Vidla sem jo da ga osvaja.''Nekaj moram storiti.''Sem si potihem šepnila.Prišel je avtobus.Šla sem na avtobus pretazadnja.Videla sem mojo sovražnico k se je poljubljala s tistim tipom.Šla sem kja.Tip me je videl in me je tok gledu.Naš pogovor. T-TIP K-KATJA J-JZ

J-oii
T-oii
K-oi
J-Živjo Katja vidim da imaš novega fanta,
K-Ja ime mu je Aljaž
J-Živjo Aljaž
A-živjo Tina
J-Kako poznaš moje ime??
A-Klara povedala.
J-Aia.
K-No Aljaž bo hodil na našo šolo.
J-Oki eii na avtobus mormo it.
Šli smo na avtobus.V šoli smo zdei vsi vedli da mamo sošolca.
NEXT???

Ali nadaljujem?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

11. marec 2011

to je tina
11. marec 2011

aljaž
11. marec 2011
u37589
u37589
next
11. marec 2011
Pol smo mel odmor pa smo vidl da je učitlca prpelala Aljaža.Pa je rekla ''Učenci to je vaš nov sošolec.Prosim as da ste prijazni z njim.Aljaž usedi se zravn Tine ali Katje.''Usedu se je k men povedala sem mu da smo čist mal delal in delali smo kontrolko midva z Aljažem sva se imela rada.Bilo je konec ure in šole.Šla sem iz šole.Aljaž je hitro stekel domene.Pogovarjala sva se.Najin pogovor s Aljažem.A-Aljaž J-jst

A-Heii
J-Heii
A-Ei neki ti borm oprašat...
J-Ja?
A-A bi..bila...moja...
J-Ja zveseljem!
in nato sva se poljubila.
11. marec 2011
nextt???
11. marec 2011
No nima tok mazuljev pa je lepa.

11. marec 2011
1next pa nadaljujem.
11. marec 2011
u36318
u36318
next
11. marec 2011
u36318
u36318
sam js sm ista oseba k mackenzie!
xD
11. marec 2011
ok pišm...
11. marec 2011
Bila je noč.Šla sem spat.Naslednje jutro ob 8.00 potrka Aljaž na vrata.''Naprej.''Sem rekla.
''Živjo.'' ''Aljaž!!!!!!!!'' ''Ja ja.Nekaj ti moram priznati.No..Jaz...Sem...Vampir.'' ''Kai in to si mi prikrival!Zakaj?Kaj je narobe da mi nisi prej povedal!Ampak zdaj sva par in vedno bova.''
''No pa še nekaj...Bi se..Poročila?'' ''JA!!!Vse na svetu''Prišla je mama.Midva pa sva se ljubezensko prijela za roke in šla v šolo.V šoli sem videla sovražnico kako je jokala,midva pa smejala.
11. marec 2011
A ti je dobra zgodba????renesmee-cullen a?
11. marec 2011
2nexta pa nextam
11. marec 2011
nxt
11. marec 2011
še 1 next
11. marec 2011
Ona naju je vidla da sva se smejala.Pa pride sem jezno pa naju pogleda v obraz, roke sva imela na ustah ,pa je vidla da imava enak prstan in je odšla žalostno.Poslala mi je SMS
gor je pisalo:

ŠE ŽAL TI BO ZA TO KAR SI MI STORILA PO POUKU PRITI S SVOJIM MOŽEM V UČILNICA 140
PA BOŠ DUBLA SVOJE Aljaž je vidu moj telefon k sm ga mela na dotik.Ona pa ni imela na dotik.
11. marec 2011

moj telefon na dotik
11. marec 2011

njen telefon
11. marec 2011
next??
11. marec 2011
ju3 nadaljujem baiiiiii
11. marec 2011
u36318
u36318
glej sory, js ti nism hotla dt občutka da mi je ta zgodba ful ušeč. ker mi ni. Sploh ne. sory samo ful mi je bedna in ne pišš razumljivo.
js ns tvojm mestu nebi nadaljevala.
pa nexte sm ti pisala ker vem kako je če ne dobiš nextov aveš.....
sory....
11. marec 2011
sei ni nč hudga sei lohka ti nadaljuješ
11. marec 2011
11. marec 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg