Forum
u95274
u95274
Hey guys, sem Tess in danes bom šla v mojo novo šolo.. spet. zmeraj sem veljala za samotarko, ker poslušam metal in imam tudi tak stil oblačenja in zato sem bila drugačna. Ampak to bo posebna šola, šola, ki jo je obiskovala tudi moja mama.
Vstopilasem skozi vrata in vse je bilo drugačno. Malo sem hodila po hodniku, in zagledala različne poglede. Ko sem sedla v klop se je proti meni obrnila neka punca. "Živjo, sem Ellie," je rekla in mi ponudila roko."Tess," Pogledala je moja oblačila. "Uou, s tem pa ne boš daleč prišla,"je rekla in me pogledala. Grdo sem jo pogledala in rekla "kako pa?" "po pouku se lahko dobiva pa bova malo uredili," pristala sem. navsezadnje imam slab social skill. Ko je bila malica smo šli vsi v jedilnico. Lahko sem šla h mizi, z katero je sedela Ellie. Nato so v jedilnico prikorakala 3 dekleta. "Kdo so te?" sem vprašala Ellie. "Oh,rdečelaska je Michelle, rjavolaska je Weena, tist, glavna, blondinka pa je boginja naše šole, Anna," Ozrla sem se. "In kaj je kaj takega na njih?" Skomignila je z rameni. Anna je takoj zalizala nekega športnika. Ko sem prišla domov, je Ellie odprla mojo garderobo. Sestavila mi je nekaj 'kul kombinacij' in to naj bi oblekla. Naslednji dan v šoli sem tako tudi oblekla. Pri malici so se spet prikazala ta dekleta. Anna me je gledala.. Nato je vstala in prišla do mene. "Luštna si," je rekla. "whatever," čudno me je pogledala. "Bi prišla danes na moj rojstni dan?" vsi so me začeli gledat. Ok. ubijali bi, da bi lahko šli na njen rojstni dan. "Okej.." sem rekla in se nasmehnila. "Kul, danes ob 20.00," je rekla, se nasmehnila in odšla. WAW *o*
15. julij 2012
u95274
u95274

Michelle

Weena

Anna
15. julij 2012
u95274
u95274

js :'D
15. julij 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani