Forum
u75018
u75018
Hi.moje ime je Stacy.Živim v New Yorku.Imam dve najboljši prijateljici Kate in Lola.
------------------------------------------------------------------------------------------------------
"pojdimo v soboto nakupovat božična darila"predlagam Kate in Loli.
"ja"je navdušeno rekla Kate,ki ji je nakupovanje smisel življenja.
"prav"privoli Lola,vendar je nekoliko presenečena."mislila sem da božična darila zmeraj narediš sama, Stacy?"
"eh,zdaj sem to prerasla"urno odvrnem.
Lolo poznam odkar sva bili stari 5 let.Pretrpela je mnogo božičev s eno staro razcapano barbiko.
Ura je bila čas zato smo se poslovile.

next? slike bom pol dodala
15. februar 2012
u75018
u75018
jaz.:

15. februar 2012
u75018
u75018
moja mala sestrica Emily

15. februar 2012
u75018
u75018
in še moja druga sestrica Shane

16. februar 2012
u75018
u75018
kate:

16. februar 2012
u75018
u75018
Lola:

16. februar 2012
nextii*
04. marec 2012
u75018
u75018
Ko sem prišla do avtobusne postaje sem dolgo čakala na bus.zraven mene je pristopil nek fant in me pozdravil in še dolgo časa buliu vame kot da sm od včeraj.Odzdravila sem mu in ga vprašale če sem mu všeč ker me skozz gleda...

J-jst F-fant

F-am....no...lušna pa si.
J-hja...
F-kam pa greš?
J-ne pogovarjam se s tujci..
F-sej nism tujc sej sva se pozdavla.haha.
J-a s ti un iz naše šole k hod u 2letnik?
F-ja ja sm am a te drgač poznam?
J-ja ne sam da hodš na istoo šolo k jst.

No prišel je bus in odšli smo gor.Vsedla sem se in on se je vsedel zraven mene.Predstavil se je da ga ne bi inema za tujca...Ime mu je Jan Glihar

Ker je bila sobota in je jutri nedelja me je povabil v kino.Privolila sem saj se mi ni dalo doma poslušati shaneniga in Emilynga upitja.
NEDELJA:
Zjutraj sem se zbudila ob 8.17. Vzunaj je snežilo in ker je bil mraz sem si pripravila vročo kopel.oblačila sem dala dol iz sebe ko na vratih pozvoni...
Next?
04. marec 2012
u75018
u75018

Jan
04. marec 2012
nextiiii... :3
04. marec 2012
nexttt!
04. marec 2012
u75018
u75018
Neextam.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Bil je Jan.Mama ga je povabila noter in rekla naj stopi v mojo sobo,ker se jaz tuširam.
Zadrla sem se NEEEEEEEEEEEEEEEEE....Veliko bi bilo narobe in bila bi osramočena če bi Jan prišel v mojo sobo.Na hitro sem se obrisala in oblekla.V sobi je stal jan in gledal moje čevlje s peto:

Kar buljil je vanj in nič ni rekel samo smejal se je.Vprašala sem ga kaj mu je danes?Rekel je da so ful lepi in da hoče da jih mam za dans ubute.No v mislih sem se strinjala drugače bi padla po stopnicah do koloseja v tistih petkah.
Ko sem pozajtrkovala me je Jan odpeljal v nakupovalni center in rekel da mi bo kupil kar si bom najbolj želela.Nisem se strinjala saj nisem hotela vzemati njegovega denarja.Povedal mi je da so njuni starši bogati.Odšla sva po raznih trgovinah in kupil mi je kar sem hotela.Tako zdaj pa imam napolnjeno omaro.Bil je čas da me je odpeljal na pico.Z mano je bil tako prijazen in postajala sem zaljubljena vanga.!bil je tak srček dokler naju ni prekinila....
nextt?
05. marec 2012
neext. < 3
05. marec 2012
u76202
u76202
Next. :3
05. marec 2012
u75018
u75018
nextam...
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Prekinila naju je Renata.Kličejo jo reni.Moja največja konkurenca.

tok sm jo sovražla.Poklicala je Jana k sebi in mu rekla da bi šla vn z njem takrat ko jo je vprašal.To sem slišala.Vzela sem torbico in stekla stran jana pa udarila po obrazu(šamar).Stekel je za mano in me ustavil.Vse mi je razložil.Rekel je da jo je vprašal ko še ni spoznal mene in da sem mu res všeč.Nisem ga poslušala se obrnila in odšla na bus.Ko sem prišla domov sem morala Shane naresti shake ker je dobesedno obsedena z njem.Prišla sem do Emiliy in poljubila me je na lička.Povedala sem ji da sem ji nekaj kupila.

Spet sem šla do Shane ,ker se mi ni dalo razmišljati o Janu.Še vedno sem ga imela močnooo rada.Shane me je objela in prosila če bi se z njo igrale karaoke.Kaj naj taki mali punčki rečem ne.Zavrtela je pesem.Točno takrat ko sem jaz pela je na vratih pozvonil Jan.Emily je odprla in zakričala in stekla na mano.Jaz in Shane sve se samo smejali.Jan je vstopil in se mi upravičil.Emily je pogledal in se ji nasmehnil.Odšla sva v mojo sobo in takrat se je zgodilo...?

next?3 next?!
08. marec 2012
u75018
u75018
vem da ne omenjam nč Kate in Lole samo on2 prideta potem,več vam pa nemorm zaupat!hehe
08. marec 2012
next!!!
08. marec 2012
u73551
u73551
next
08. marec 2012
neext
08. marec 2012
u75018
u75018
nextam
Vsedla sva se na posteljo in takrat se je zgodilo...POLJUBIL me je! bil je dolg svež poljub in najboljši!
Vprašal me je če bi bla njegova punca.Afkors sm rekla ja!hehe...Poljubil me je še enkrat in še enkrat in to se je stopnjevalo in zaklenil je vrata.V mislih sem se spraševala če delam prav ali ne?!slekel si je srajco.Videla sem njegove 6packe.haha.bil je tko srčkan.Vlegla sva se drug zraven drugega.Povedal mi je da bi mi2 raje malo še počakala z....Šla sva dol in mama je že bila doma in imela za nas sestre darilo.Ker je brala mesiče na mojm fonu(nevem kako ga je dobila)je slišala za jana in še njemu prinesla nekaj!
tole je zame:

najbolšii fon ever.
za Emily:

za Shane:

(igrača)
Jan:

bil je neskončno veseu za ipad.Zahvalila sva se mami in odšla na bazen.Takrat pa vidim....
09. marec 2012
next next next
09. marec 2012
neeeeext.!
10. marec 2012
u76202
u76202
Next. Pisateljica
10. marec 2012
nextiii
11. marec 2012
u76202
u76202
ka bošm to zgodbo še sploh nadaljevala?
18. marec 2012
u76202
u76202
boš*
18. marec 2012
u75018
u75018
videla sem Renato,koga pa drugega.Jana sem opozorila s pogledom in sva se počasi obrnila in šla na drugo stran toplic.Vlegla sem se na ležalnik in kar naenkrat pade name mali fantek ki je tekel in jokal.V joku se mi je opravičil in jaz sem ga prijela za roko in ga vprašala kaj je narobe

J-jst F-fantek

J-hej hej hej..kaj je narobe?
F-(v joku)Nenajdem mamice...
J-pridi z mano greva povedti recepciji.
F-okej..
Prijel me je za roko kot bi bila njegova starejša sedtrica.Jan me je opazil in me vprašal kam greva?Vse sem mu povedala in je vse razumel.Rekel je da naju bo tukaj počaka.Ko sva prišla na recepcijo sem jim povedala in razglasili so po zvočniku da fantek z imenom Gašper pogreša mamico.Na recepcijo je pritekla mama in ga objela in poljubila na čelo.Vstala je k meni in se mi hvaležno zahvalila.Prišla sem nazaj do Jana in pobrala sva stvari in šla.
next?
21. marec 2012
u70115
u70115
: ) Kuuul
21. marec 2012
next.
21. marec 2012
nextiiii
22. marec 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike