Forum
Sedim pri oknu in gledam,gledam in gledam. Zanima me kaj se je zgodilo. Čeprav ni minilo toliko let se sprašujem kako mi je uspelo. Pred nekaj leti sem si mislila da je to nemogoče. Zdaj si mislim da celo sanjam. Ampak ne...to je resnica. Življenje za mano je bilo polomija, če bi se dalo bi ga spremenila. Vsako jutro ko sem vstala sem najprej pomislila ravno na to. In tega se želim znebiti. A en dan, sem odšla k gospodu, ki je trdil da me lahko spravi v tisti čas katerega bi rada popravila. Pustila sem a rekel je da me bo spremljal. No čez nekaj dni grem k njemu, naj se prvo potovanje začne, in tako...zbudim se v svoji otroški sobi ne vem kaj se dogaja. Mama zakliče zajtrk. Stopim in se pogledam v ogledalo. Vidm da se mi je želja uresničila. Spet sem bila stara petnajst let. Mislila sem si zdaj imam priložnost in ne smem je zapraviti. Upam da mi bo tokrat le uspelo. Bil je zadnji šolski dan. Nič več osnovne šole zdaj na srednjo. Fant, ki mi je bil všeč je bil največji frajer na šoli. Bil je tako popoln. Takrat se se mu hotela približati tako da se zapela pesem pred celim razredom tako da so se mi vsi smejali.Tokrat se bom lotila drugače, sem si rekla. Napisala sem pesem in dodala podpis. Pri zadnji uri sem mu jo potisinila v omarico. Veselila sem se da jo najde. Ob koncu zadnje ure mi je srce bilo kot še nikoli prej. Odprl je omarico in videl kuverto previdno odprl in si šepetaje prebral. Nisem vedela kaj si misli. pogledal me je in se nasmejal. Ko je šel iz šole mi je v roko potisnil papirček. Nisem vedela kaj je. Doma sem odprla listek in videla napisano = hvala za pesem.rad bi te še srečal... moja številka 051 234 778.=.
Končno mi je le upelo.

Želite nadaljevanje?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

28. januar 2014
NEXT
30. januar 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg