Hejla! Po dolgem času sem se spet odločila pisat zgodbico in sicer to je moja druga. Prva ni bla kaj preveč uspešna, zato sem hotela poskusit še enkrat. Upam, da mi tokrat uspe. Ta se zelo razlikuje od prve in ma drugačno zgodbo.
****************************************************************************************************************
Živijo! Sem Lana Kovač in prihajam iz Maribora. Stara sem 15 let in ravno končujem 9. razred kar pomeni, da se moram zelo truditi. Vpisala sem se na SŠOM(Srednja šola oblikovanja Maribor) in zelo se trudim, da bi bla sprejeta. Drugače sem navadna najstnica, ki je ob vikendih rada zunaj s prijatelji in se zabava.
To sem jas:

Imam pa tuji sestro Nejo. Stara je 17 let in obiskuje gimnazijo. Je odlična učenka, zato se lahko večkrat zanesem na njo.
Neja:

Z mamo, očetom in sestro živimo v središču Maribora. Mami je zdravnica, oče pa odvetnik. Vsak mesec dobim 200€ žepnine, zato greva z Pio vsak mesec v shopping. Aja saj res, Neja je moja najbolša prijateljica že od vrtca. Torej že približno 13 let.
Pia:

Imam pa tudi najbolšega fanta Aneja. Skup sma 6 mesecev in v tem času mi je res izkazal ljubezen. Res ga mam najrajši.
Anej:

boš bral/a dalje?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

12. april 2013
u107570
u107570
next
13. april 2013
next
13. april 2013
u113639
u113639
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
13. april 2013
neeeeext
13. april 2013
Zazvoni budilka. Pogledam na uro in vidim da kaže 7.15h. spomnim se da je ponedeljek in da moram v šolo. Hitro vstanem s pojstle in grem v kopalnico. Ko vstanem s pojstle se skoraj spotaknem čez mojega mucka Pikija. Na hitro ga pobožam in odidem v kopalnico. Na srečo mava z Nejo vsaka svojo kopalnico, zato da zjutraj ni težav, haha. Na hitro se stuširam, umijem zobe in se počešem. Grem nazaj v sobo in se oblečem. Ker je mesec maj, je zunaj že kar toplo, zato se odločim za oblekico:

Zraven obujem te čevlje:

Rada se oblačim v oblekice in izkoristim vsak topel dan. odidem v kuhno in tam me čakajo palačinke z nutello. Vsi vejo, da imam to najraje. Pojem, vzamem torbo in odidem na avtobusno postajo. Tam pa me že čaka Pia. Objameva se, potem pa že pride avtobus. Na avtobusu vedno sediva skupaj in si poveva kaj je novega, čeprav se slišiva vsak dan. ko vstopiva na avtobus se vsedeva in Pia me prime za roko.
p- pia, j-jas
j-je kaj narobe?
p-ne..poglej, kdo sedi nasproti naju dveh.
j- *pogledam* woow Luka je!
p-ja..
luka je fant, ki je Pii všeč. Vbistvu je zaljubljena v njega. Vse punce na šoli gledajo za njim, ampak njim je le všeč, Pia je pa v njega zaljubljena. Pogleda proti nama in se nasmehne. Jas pogledam vstran, ker vem da je to trenutek za njiju dva. Pia se mu nasmehne nazaj in nato se začneta pogovarjati. In ravno v tistem trenutku pridemo v šolo in odidemo iz avtobusa. Z pogledom iščem Pio in vidim, da gre z Lukom proti šoli. Vesela sem, saj vem, da je tudi ona. Zato grem k svoji omarici, kjer pa me že čaka Anej..
a)nadaljujem?
b)kakšna se vam zdi?
13. april 2013
a) da
b) fajn
13. april 2013
u113639
u113639
ja
cool
neeeeeeeeeeeeeeext
14. april 2013
u116556
u116556
To sploh ni vprašanje. Jasno, da nadaljuj.
Fantastična je.
Neext
14. april 2013
u127447
u127447
a)jaaa
b)vredi
14. april 2013
a)ja ne veš ustavi se ne več pisat...omg i love your story
b)fantastična
next next next
14. april 2013
a) dale*_*
b) nejjača:$$
14. april 2013
u107570
u107570
a) pa ja
b)coolska
14. april 2013
seveda
najača
15. april 2013
Res hvala vam ker berete!<3 En next za vse vas<3
********************************************************************************************
Na hitro me poljubi in objame potem pa se odpraviva v razred, ker sva že pozna. Ker sva sošolca je vse lažje. Prvo uro smo meli matematiko. Tam sedim s Pio in komaj sem čakala da pride v razred, da mi pove kaj se je dogajalo. Ko končno pride v razred vidim da ni sama..vbistvu je Luka z njo. In ne vsede se poleg mene, ampak gre sedet tam ko je ena prazna klop, polek nje pa se vsede seveda Luka. Zato pride k meni sedet Anej. Med matematiko ji pošljem sms, zakaj se ni vsedla polek mene. Odpiše mi, da je hotele sedeti polek Luka. Jas v tem ne vidim nič napačnega, zato se raje posvetim matematiki in Aneju. Po matematiki imamo športno in tukaj smo deklice pa dečki ločeni, zato imam zaj priložnost da zvem kako je blo zjutraj. Zato grem do nje in veselo mi pove, da sta postala prijatelja in da je zdaj še bolj zaljubljena v njega. Zmeniva se da greva po pouku k meni domov. Potem smo meli še angleščino, slovenščino in zgodovino. S Pio sma odšle k meni domov.
*****************************************************************************************

se opravičujem za tak kratki next, sam se mam ful velik za učit, ker sem 9. razred pa veste kak je to..napeto je zaj, pa 3 teste pišemo ta teden..upam da ne zamerite, obljubim da bo nasledni dalši<3 uživajte!
15. april 2013
next
15. april 2013
u113639
u113639
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
15. april 2013
neext! :* <3
16. april 2013
u83523
u83523
nexxt
16. april 2013
u116556
u116556
Čisto vem kako ti je. Jaz sem tudi 9. razred in imamo ogromno vsega. Lahko vprašam, kaj pišete za 3. predmet pri NPZ-jih?
Drugače pa je odličen del in sploh nima veze da je kratki. Pa držim pesti pri testih.
Neext
16. april 2013
u83523
u83523
nexxt
16. april 2013
Hvala vsem ker berete!<3
1998вιтcн - jooj ogromno vsega je..am. mi mamo tehniko in tehnologijo. Vi? Hvala<3
***********************************************************************************************
Prišle sva domov in hiša je bila prazna. Torej dober znak, da se v miru pogovoriva in mi pove kaj se je zgodilo. Greva v mojo sobo in jas prižgem glasbo. Poslušale sva Little mix, ker jih ma Pia najraje. Potem mi je začela pripovedovat kako sta odšla za šolo in tam ji je utrgal rožo. Nato pa sem še celi čas poslušala o tem kako je popoln in da gre v petek z njim v kino. Bila sem vesela zanjo, saj sem hotela da je tudi ona srečna. Približno ob 16h je odšla domov, saj smo nasledni dan pisali angleščino. Jas se je nisem rabla učit, ker angleščino obvladam in zato se nikoli ne učim. Odšla sem na facebook a ker ni blo nič novega sem odšla dol. Malo sem brskala po netu in prebrala »slavni justin bieber osvaja svet«. Vedela sem, da je to nek kanadski pevec a ga nisem nikoli poslušala.
Zdaj pa sem se odločla da si bom predvajala eno njegovo pesem in odločla sem se za pesem »Boyfriend«. Ugotovla sem, da je zlo fajna in potem sem poslušala še druge. Domov je prišla Neja, za njo pa še mami in oči. Na telefon sem si že shranila vse Justinove pesmi, saj so mi ble všeč. Neja je prišla k meni sobo in na mojem prenosniku vidla sliko Justina..dobesedno ponorela je!bilo mi je zelo čudno saj se ni vedla kot običajno. Za večerjo je mami naredila špagete, take ko mam najraje. Odšla sem spat, ker sem se hotela naspati.
*********************************************************************************************
a)kakšna se vam zdi?
b)mislite da bosta Pia pa Luka skup?
c)nadaljujem?
16. april 2013
u113639
u113639
coolska
ja
ja
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
16. april 2013
u116556
u116556
Mi imamo tudi tehniko in tehnologijo. Ni kaj, pa prosim kliči me kar Vanessa.
a) Kakšna se vam zdi? Fantastična, super, izjemna...
b) Mislite da bosta Pia pa Luka skupaj? Ja.
c) Nadaljujem? Seveda.
Neext
17. april 2013
u129285
u129285
a) Kakšna se vam zdi? top
b) Mislite da bosta Pia pa Luka skupaj? daadaa :33
c) Nadaljujem? afkorrss :*
18. april 2013
naxt
18. april 2013
u83523
u83523
nexxt < 33
a) Ful dora !!!
b)itak !!!
c)jaa :*
18. april 2013
omajgaš neext! :* <3
20. april 2013
Oh se opravičujem ker tak dolgo nisn nextala! :c Bo zato ta tolko daljši.
Vanessa- res?uf, fajn ti pa mene Jasmina.
*****************************************************************************************
Zjutraj sem se zbudila in odšla v šolo. Angleščino sem odpisala brez težav. Tudi naslednje dni je blo vse normalno, nič posebnega torej. In prišel je petek, dan ko sta šla Luka in Pia v kino. Zmenila sta se da jo on pobere pri meni ob 19h zvečer. Ker sem ji pomagala pri izbiri oblačil, je že ob 16h prišla k meni s kovčkom v katerem je imela oblačila. Potem sva se pol ure pogovarjale in nato sva se odločile, da jo grema »rihtat«. Nisem mogla verjeti kolko oblačil je spravla v kovček in nakoncu sma ugotovle da preveč, haha. Med oblačili so ble oblekice pa tudi kakšne majčke pa kratke hlače so se našle. Izbirale sma in izbirale, nakoncu pa sma se odločle za oblekico.

Kar naenkrat je bila ura že 17.30, jas pa sem ji moraša se frizuro narejit. In pol nisma znale kak ji naj narejim in pol sma ji naredle samo kodre. Imele sma šma še 45 minut časa da jo naličim. In za to sem se res potrudila. Ko sma ble konec je pozvonilo. Objela sem jo, ji zaželela srečo in odšla je. Ko je odprla vrata jo je čakal čedni Luka in prinesel ji je šopek. Odšla sta. poklicala sem Aneja in ga vprašala če ima čas. Zmenla sma se da grema malo vun v mesto. Ko sma že bla zunaj mi on reče.
a-Anej, j-jas
a-nekaj ti moram povedat..ampak vedi da te ljubim okej?
j-Anej ne me strašit pa mi povej saj veš da jas tebe tudi, kaj je narobe?
a-pač..oči je dobil službo v Londonu in junija se bomo tja preselili.
j-kaj?to pomeni, da je med nama konec?kar tak? *začnem se jokat*
a-ne ni konec!in nikoli nebo!premišljeval sem..lahko bi šla z mano..če bi želela seveda. Tam bi lahko obiskovala srednjo šolo.
j-kaj pa moja mami in oči? Ni tak lahko kot se zdi.. dvomim da bi mi pustla..
a-sem se z njima tudi že pogovarjal in..saj veš..rekla sta..
j-da ne smem, vem ja..
a-ne..rekla sta da lahko greš, sam da oni grejo sabo. Oba bosta tu pustla službo, pa se bomo vsi preselili.
j-kaj?kaj pa Pia?ne smem je samo tak pustit, moja najbolša prijateljica je!
a-vem..lahko bi jo obiskovala vsak mesec.
j-okej.se bom pogovorila s staršema, okej?
a-okej. Sicer pa mam jas eno presenečenje. *me objame*
j-kakšno pa?
a-če ti povem, potem nebo presenečenje!
j-okej no..
in odšla sma k njemu domov. Vsedla sma se v njihov avto in čakala. Potem je vstopil njegov oče in Anej mi je zavezal oči. nič mi ni bilo jasno vedela sem samo da se peljemo. Vozili smo se dolgo in medtem sem tudi zaspala. Ko sem se zbudila smo se še vedno vozili. Naenkrat smo se ustavili. In Anej me je odvedel iz avta. Odvezal mi je oči in nisem mogla verjeti svojim očem.. bila sma na morju. S svojim fantom sem bla na morju..
************************************************************************************************
kak se vam zdi?
23. april 2013
next
26. april 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg