Forum
u88585
u88585
Napisala bom zgodbo ki bi bila zame perfect life ampak mislim da je nemogoče glavna tema je MOJ popolnež Jon Bon Jovi
To sem jaz ime mi je Jerca sem stara 12:

to je moj popolnež moj lajf Jon Bon Jovi:

In moj najljobši komad:
https://www.youtube.com/watch?v=KrZHPOeOxQQ blease berite
31. december 2012
u88585
u88585
useen mi je a berete a ne večina zgodbe je samo za tiste k mente da je jon bon jovi večni lomilec ženskih src če to mislte poj pomen da si tut ve želite tazga lajfa jst morm to vn iz sebe dat zgodbica bo zmeri tuki berete jo lahko kdr hočete
31. december 2012
u88585
u88585
No začel se je z mojo norijo na bon jovije navdušla me je saveda mami ampak to se je začel stopnjevat potem pa jih sploh nism več poslušala ampak kr na enkrat pa sem ugotovila da so mi ušeč skos bl sm bla navdušena in ugotovila sm da je jon bon jovi vsaj zame najlepši človek na svetu ja vem eni boste rekl da je grd tist se lok kr poberete iz mojga profila in teme uglaunm usega ja zdj pač sm že tok zmešana k da bi bla največja belieberka al pa directionerka sam na enga druzga človeka ja zdj se mam za Mrs.Bongiovi vse u mojmu lajfu se vrti okrog njega to sploh ni več moj lajf ampak njegov to pa sploh ni največji problem ampak največji problem je da me mami sploh ne razume ne razume kako je to k ti enga tko ljubiš da bi naredu za njega use ker nikol ni bla u taki situaciji prjatlce me pa tut ne štekajo pa brez zamere usm ampak res eni ne veste kuko je to da k enga zagledaš komi dihaš,jokaš k razmišlaš da ne moreš bit usaj njegov frend pr usm k drugi govorijo da to ne moreš narest pa da ne morš na koncert pa se ga ne moreš dotaknt ti gre dobesedno na jok k mislm nanjega mi gre najok pa dam use ven iz sebe pa še kr jokam boli me srce to je zgodba mojga lajfa biti res velik belieber directioner ali pa kar koli drugega kot jaz ni lahko in to vejo samo tisti k so to že doživel ni lahko ker boli srce in tisti ki tega ne veste ne govorit da to ni res počakajte da doživite mogoče boste tako srečni kot negdo ki je lahko prijatel svojega idola ali je bil ali bo lahko z njim na odru ali pa se ga vsaj dotakne pomislite kako bi blo vam ko ste strahotni oboževalec najhuje je gledati ko si ti na koncertu in si želiš od vsega na svetu samo da bi se ga lahko dotaknil pa namesto tebe izbere nekoga drugega in ga objame in poljubi na usta primer je ta video mojih življenskih sanj in ja jokam:

ali:

ali: no to bi naredila jst kot ta punca edino to imam za povedati

next...
31. december 2012
next
02. januar 2013
Ja, jaz te razumem! ♥ IN, STRINJAM SE S TABO!!!!!♥
05. januar 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg