Forum
Hej.! Ker sem napisala že dve uspešni zgodbici sem se odločila,da napišem tretjo,ki upam,da bo uspešna. Upam tudi,da vam bo všeč in da jo boste z veseljem brali.< 3
--------------------------------------------------------------------------------------
Zgodba bo govorila o dveh popolnoma različnih dekletih,ki sta veliki sovražnici. Kot sem že poveddala se ZELOOOO sovražita iz nevedenega razloga. Bo se to mogoče spreobrnilo.?
Beri pa boš videl/a!

Napišem 1. Del.?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

23. avgust 2012
u68138
u68138
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxt!!!!!
23. avgust 2012
Neeeeeexti, pikuuš.< 33333333
23. avgust 2012
neeeeeext!
23. avgust 2012
Takoj bom nextala,samo,da napišem.< 3
23. avgust 2012
< 333
23. avgust 2012
I love u :*
nekšti Nastja
23. avgust 2012
23. avgust 2012
u84724
u84724
next!!!!
23. avgust 2012
Ime: Lisa
Priimek: McGold
Starost: 16 let
Fant: Da.
Slika:

Kratek opis:
Hellow! Sem Lisa. Imam BFF Sarah in fanta Dylan-a,ki bo čez 1 teden že preteklost. Na šoli sem zelo popularna. Sovražim Kate,ki je razredna piflarka. Kate grenim življenje po svojih najboljših močeh,kajti ima to kar jaz nikoli nisem imela: POPOLNO DRUŽINO! Imam očeta,ki naju je z mamo zapustil,ker je alkoholik ter mamo,ki je vedno v službi. Zdaj veste o čem govorim…

Ime: Kate
Priimek: Busy
Starost: 16 let
Fant: Ne.
Slika:
http://s2.favim.com/orig/33/geek-girl-specs-Favim.com-268841.jpg

Kratek opis: Hej! Sem Kate. Nimam najboljše prijateljice zaradi…Oh,to ime bi najrajši spustila,a bom povedala: Zaradi Lise. Ona mi greni življenje. Tudi jaz bi ji ga z veseljem,a to na žalost ni mogoče,ker me vedno,čisto vedno ''pokoplje''. Imam popolno družino,ki jo sestavlja: Oče Ben,mama Alexis ter jaz Kate. Ne spadamo ravno v sloj revnih,ker je oče podjetnik mama pa modna oblikovalka. V šoli imam lepe ocene zato me vsi kličejo ''PIFLARKA''. Vame je zatrapan še večji učenjak od mene: Korald. Vedno me osramoti pred vsemi in govori,da sem njegova punca…Zato ga ne maram!
23. avgust 2012
Neexti.!!
23. avgust 2012
nexttt
23. avgust 2012
neextaaaj
23. avgust 2012
NASTJA! A morš ane?
23. avgust 2012
PATY! Sej veš,da morm!
23. avgust 2012
u93092
u93092
Neeext : ))
23. avgust 2012
neeeeeeeeeexxxxxxxxxtttttt
23. avgust 2012
Samo napišem še
23. avgust 2012
u68138
u68138
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
23. avgust 2012
http://www.igre123.com/forum/tema/uc-g/40648/1 TAKOJ PRITISNI TALE LINK KER ƒucкιηg.мє MISI DA JO NIHČE NE MARA!! DOKAŽIMO JI DA JE NAJBOLJŠA PISATELJICA EVER ( NPE) IN NAJBOLJŠA UPORABNICA NA SVETU ( NUNS)
23. avgust 2012
u84724
u84724
nexty!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
23. avgust 2012
Huala vsem za nexte ;*
--------------------------------------------------------
Lisa McGold:
»Pum pum-pum,pum-pummmmmm PUUUUUUM!« sem zaslišala zvoke moje nadležne budilke. Najraje bi jo zabrusila skozi okno,a sem se pravočasno ustavila ter se pomirila. Vstala sem se ter se zamislila,če bo danes Eli spet zamujala. Aja,Eli je moja najboljša prijateljica. In VEDNO zamuja. Odšla sem v garderobo kjer sem si izbrala torbo,ker jih imam na pretek ter lepo,modro-belo oblekico. Oblekico sem izbrala,ker je že začetek Junija. Ja,prav ste slišali,čez 24 dni bo KONEC ŠOLE! Po eni strani komaj čakam po drugi pa bi rajši ostala v šoli,ker imam tam prijatelje,ki jih izkoriščam! Tako ali tako sovražim vse,le da se pretvarjam. Še z fantom nisem zaradi tega,da bi ga ljubila. Z njim sem,da bi bila še bolj popularna. Sploh se ni težko pretvarjati! Ko sem končala z preoblačenjem sem odšla še v kopalnico kjer sem se kar precej našminkala,nato pa si še skrtačila lase ter naredila frizuro. Nato sem odšla v spodnje nadstropje kjer me je na hladilniku čakal listek-kot ponavadi-na katerem je pisalo: »Lisa,jaz sem odšla na službeno potovanje in ne bo me 2 meseca. V trezorju imaš 550€ za stroške ter hrano,pijačo in drugo. Poljubček,mami!« Ko sem prebrala sem zakričala »ŠOOOOOOOOOOOPING!!!« in ravno v tistem trenutku je v kuhinjo prišla moja Sarah ter me začudeno pogledala. Pod nos sem ji pomolila listek ter se slavnostno zasmejala. »ŠOPING!« sva zakričali. »Danes po pouku ob 15.00 pri meni doma.« sem hitelaz razlago. »Okeeej!« je na dolgo odgovorila ter se nasmehnila kot se znava samo midvi: PRETKANO! Pograbila sem še torbo in odšla proti vratom ter jih odprla. Sarah je prišla za mano ter podali sva se na ''sprehod'' do šole. Pogovarjali sva se ter se smejali. Ko sva čez nekaj časa stali pred šolo sva odšli proti omaricam,kjer sem se morala pripraviti na pisma,ki jih je ponavadi OGROMNO v omarici. Odprla sem omarico in kot sem že povedala so v njej mrgoleli listi (pisma).
-------------------------------------------------
Kate Busy:
»Ljubica! Zbudi se,moraš se urediti za šolo.« me je prebudil nežen mamin glas. Kako sem vesela,da jo imam. In da imam očka. Oba sta enkratna starša. In preprosto ju obožujem. Ne sramujem se ju kot nekateri najstniki,ki bi dali vse,da bi se staršev rešili. Nisem takšna kot Lisa. A sem pravkar omenila…LISO?! »Miška! Pojdi se preobleč ter se umit. Pa ne pozabi na ščetkanje zob.« mi je rekla mama ter me prebudila iz razmišljanja. Kot pridna deklica sem prikimala,se vstala ter odšla proti kopalnici. Umila sem se,nato pa odšla,ovita v brisačo,v mojo garderobo kjer sem izvlekla preproste kratke hlače ter kratko majico. Ko sem se preoblekla sem spet odšla v kopalnico kjer sem si skrtačila zobe,nato pa si uredila frizuro. Nanesla sem še malo lipgloss-a na usta ter malo senčila za veke v svetlo rjavi barvi na oči (veke). Ko sem bila gotova sem z nasmeškom na obrazu odšla v kuhinjo. Mama je ravno odhajala po očeta,jaz pa sem se sedla za mizo,na kateri je bil kruh z Nutello. Ko sem se najedla sem odšla še po torbo ter pohitela skozi vrata. Vame je zapihal hladen,a prijeten vetrič. Vdihnila in izdihnila sem z zaprtimi očmi nato pa se podala šoli naproti. Lepo počasi sem se sprehajala kajti do šole sem imela še 1 uro. Vdihovala sem svež zrak,poslušala jutranje čričke ter opazovala nebo. Narava je res tako… Osupljiva. V njej imaš vse kar potrebuješ. V njej se lahko pomiriš in se zjočeš. Njej se lahko zaupaš,kajti veš,da te ne bo nikoli izdala…Narava je moja edina prijateljica. Preden sem se zavedala je bila ura že 7.50 do šole pa sem imela približno še 50 metrov. »Kate,teči!« sem zakričala sama sebi ter pričela teči. Ko sem prispela je bila ura že 7.55,zato se danes ne bom ozirala na grožnje,ki me čakajo v omarici. Ko sem prišla do omarice sem jo odprla ter izpod kupa – najverjetneje – groženj izvlekla moje šolske copate ter se preobula. Stekla sem še v razred v katerem je bila smrtna tišina. Pouk se je začel…
-------------------
Bo učiteljica nadla Kate,ker je zamudila pouk.?
Kaj se bo zgodilo.?
Vam je ta zgodba všeč.?
NADALUJEM.?
23. avgust 2012
u87258
u87258
Nexti pikica!!!
23. avgust 2012
Neeeeeeeeeeeeeeeeexti!!!
23. avgust 2012
nexttt
23. avgust 2012