Forum
u73869
u73869
Moje ime je Emma Cown. Sem bogata najstnica, ki je dala srce plesu in glasbi.
"Emma! Noro! Noro ti pravim!" do mene prihiti Isabella polna svežih novic, 'čenč' ali kakorkoli temu vi pravite. "Donna je spet, em... no, Lian jo je zapustil!" spusti krik iz sebe. V srcu začutim veselje, ker sem ju uspešno ločila! "Končno!" dahnem in si iz torbice vzamem živo rdečo šminko, ter se namažem ob ogledalcu. "Popolna moram biti zanj!" rečem in si nanesem puder na obraz. "Popolna si že tako ali tako," reče Lena in mi nameni nasmeh. "No, zdaj pa mi izginita iz pred oči!" rečem in se zatopim v ličenje. "Toda," začne Isabella in točno vem, kaj želi. Priliznjenki! Če mislita, da jima bom plačala, ker sta moji prijateljici se pošteno motita! "Izginita!" ponovim in si z maskaro namažem trepalnice. Brez besed osramočeno odideta sama pa obsedim na šolski stopnici. "Hej," zaslišim prijeten nežen glas, kakršnega ima lahko samo Lian. "Lian!" zapiskam in mu želim skočiti v objem. "Kaj pa je s tabo?! Ravnokar sem se razšel z Donno, ki sem jo imel res rad," grrr.... znova govori o moji nasprotnici! Kako ga je lahko imela ona, če ne jaz?! Jaz imam lahko vse! "Oprosti, samo vesela sem te," se opravičim in potrto sedem na hladno šolsko stopnico. "Je že v redu," reče in se mi pridruži. "Ali ves dan počneš samo to?" vpraša. "Kaj?" začudeno vprašam in zamežikam z očmi. "No, ves čas se samo ličiš. Zanima me kakšna si sploh brez ličil," zašepeta in mi odrine maskaro, ki se je skotalila po stopnicah. "Takšna," rečem in približam ustnice k njegovim in ga poljubim. Oh, kot bi bila v nebesih! "Ej! Pusti me!" zakriči Lian in vsi so se ozrli proti nama. "Gravžas se mi!" reče, vstane, ter s prijatelji izgine v množici. Kar me je sploh lahko kdaj potrlo je bilo to.... Lianova zavrnitev. Objokana sem sedela na stopnici...

Bi bral/a?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

17. januar 2012
u73869
u73869
Pliiisssssss kak next?
17. januar 2012
u73869
u73869
Solze so mi lile, jaz pa sem čisto sama sedela na stopnički. Nisem bila vajena tega. Vsi so me oboževali, le on ne.... pa zakaj ravno on ne?! Življenje je krivično in mučno! Znova padem v jok.... maskara se mi razmaže po obrazu, jaz pa se zamislim v svoja dejanja. Sem morda preveč važna? Kaj je narobe z menoj?! Kako naj se popravim? Vse bi storila zanj, Liana, kaj pa bi on zame?! Po glavi so mi razbijala vprašanja, na katera si nisem znala odgovoriti... Dvomim, da bi jim sploh lahko kdo znal poiskati odgovor.... Oh, Isabella je vedno imela odgovor na prav vse! Vstala sem, pograbila torbico in vsa objokana stekla do učilnice v kateri je zdaj potekal pouk. Potrkam na vrata, še prej pa si obrišem razmazano maskaro. "Isabello rabim. Profesorica je rekla, naj pride v pisarno," se zlažem in ji pomignem. Učiteljica pokima Isabella pa vstane, ter steče ven na hodnik. "Isabella! Grozno!" zahlipam in ji želim skočiti v objem a me odrine. "Kaj je s tabo? Se ne spomniš prej?! Zavrnila si me, zdaj pa si me poiskala, se zlagala učiteljici, da me rabi neka profesorica, v resnici pa ti rabiš mojo pomoč! Ha! Ne misli, da ti bom pomagala, hinavka," zašepeta in stopi nazaj v razred. Beseda, ki jo je izustila: hinavka, mi je segla do srca in kolena so se mi zašibila.... Sem res tako slaba?!
17. januar 2012
neext Dobr začetek
17. januar 2012
u73869
u73869
Še 2 nexta pliiis!
21. januar 2012
neext !
21. januar 2012
u73869
u73869
Hvala Lili*Pix, a bi prosila 2 nexta od različnih oseb!
22. januar 2012
Neeext!
22. januar 2012
next
28. januar 2012
u73551
u73551
next
28. januar 2012
next
28. januar 2012
next
05. februar 2012
Neext!
05. februar 2012
neext!
05. februar 2012
neeext!!
05. februar 2012
NEEEEXXXXTTT A BO KEJ ZDEJ
05. februar 2012
Neeext, no.!!!
09. februar 2012
značilno, napišeš neke delov te pa izgineš kr "nimaš časa"
24. februar 2012
Next..!
24. februar 2012
u87462
u87462
bom jst nextala namest nje, mi je naročila....
01. maj 2012
u96380
u96380
če se mi bo dal DDDDD
18. junij 2012
u96380
u96380
pozabla povedat-

.Leттeя.♥ ----> neznanka123 remembah?
18. junij 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike