Forum
To sem jaz:

Recimo da sem zelo zelo nerodna(zbila sem že nekaj zobov sošolcem seveda po nesreči)

In to je moj fant skupaj sma že 5let oba sma stara 18let...In zelo zaljubljena drug v drugega.
3 nexte
11. januar 2013
next
11. januar 2013
Pozabla sem napisat meni je ime Anja mojemu fantu pa Nejc
11. januar 2013
Next..(am a je lahko mal več posteljnih aktivnosti not..plise)
11. januar 2013
bom še vidla
11. januar 2013
u109114
u109114
neeeeeeeeeeeext
11. januar 2013
u117761
u117761
next
12. januar 2013
Next
12. januar 2013
Ko sam oba po šoli pišla domov me je Nejc hitro poklical
N : zdravo moja lubica ali imaš veliko dn?
J : ne ker je sploh nimam prid k meni no.
n : poglej pred vrata
Hitro sem stekla pred vrata in...tam je bil z ogromnim šopkom rož
Nato pa sem vrata takoj odprla in prišel je v moje še kar veliko 3 sobno stanovanje.Hitro mi je dal rože v roke ter me poljubil na lice.Po poljubu pa sem se zaletela v omaro ter padla,oba sma skoraj počila od smeha.
N : Vidim da imaš tukaj kamp opremo
J : JA načrtujem da bi šla kam kampirat (smeh)
N : Ni slaba ideja
J : no lahko bi šla že kar danes na bližnji hrib
Ker sma se oba strinjala sma bila že čez pol ure na hribčku.Šotor pa sma sestavljala 1 uro
zraven pa sta šla še moja bff Janja in njen fant Miha (miha je bil bff od Nejca).
Ker pa je šotor bil ogromen smo se odločili da ga naslednjič sestavimo skupaj (imel je 2 spalnici,velik skupbi prostor in še pred prostor).Seveda pa nismo pozabili na mojo psičko Ajko(pitbulko iz zavetišča).Po skupni večerj smo se odpravili spat spli smo na turbo maksi musu.
13. januar 2013
next
13. januar 2013
Zjutraj smo se zbudili zaradi Ajkinega lajanja.To je bilo nenavadno saj nikoli ni lajala...oh seveda v bližini je tudi peš pot in ona laj vedno kadar kaj zavoh kaj neznanega.Zajterk pa ni bil kaj preveč izviren jajca na oko ter malo solate.Ker pa je bil petek med močitnicami ni bilo šole zato sma z janjo z mojim avtom šle v trgovino po nakupih(večina hrane sma pozabili doma tudi pasjo hrano).Fanta pa sta bila zadovžena za kosilo hja nobenemu se ni dalo kuhati in zato je šel Miha v bližnjo picarijo po pico(kaj pa druga ne).Po nakupih sma hodili 2uri(omes pa še krajši premor za kavico)Po prihodu nazaj v tabor nisma bili preveč presenečeni nad pico.
Kosilo niti ni bilo tako slabo .Ker se pa kasnej nikomur ni ljubilo niti premakniti smo šele čez uro in pol šli na krajši sprehod(sej nebi šli če nebi Ajka delala halooja)bilo je še kar romantično.Ker pa je bila ura šele 3popoldne nismo vedeli kaj bi delali dokler nismo razvili zemljevida in se odločili da se gremo kopat.Saj je bilo še kar zabavno dokler nisem jaz nerodnica padla na gavo seveda mi je začela teči kri in mi je moral reševalec iz vode moral glavo kar poviti z povojem.Vsi so ekli da je najbolje da gremo domov ker pa sem drugače tudi zelo zelo trmasta smo ostali v šotoru vsak na svojem prenosniku .
Potem pa sped sprehod po gozdu vsaj nekaj pri čemer nism bila spet nerkodna ampak ne zadolgo pri opzovanju zajcev sem naredila prevelik šum in Ajka ni morala napsti malih zajčkov.
Ko smo prišli do šotora pa smo opzili majhnega komaj 1 mesečnega mladička ker pa je bilo že zelo pozno smo se odločili da bo do jutri potem pa gre v zavetišče in če ne bo najdel lastnika ga bom vzela jaz( bila sem nora na pitbule in ker je bil tudi ta malček bidbul sem ga lahko za vedno vzel k sebi)
13. januar 2013
Next..
13. januar 2013
next
14. januar 2013
popravljam bil je normalen petek in nihče ni šel v šolo
14. januar 2013
u117761
u117761
next
14. januar 2013
Naslednji dan sem že tako ali tako slabo spala zbujala sem se na vsake 3 ure da sem nahranila malo psičko.Potem pa smo vstali zelo hitro posravili šotor ter šli omov.Nejc je ostal pri meni.Kamlu me je poklicala mama iz anglije.
M : Živjo ljubica veš z očkom ti podarjama 3mrd€
J : kaj?
M : Ja
J : nemogoče
M : lubica grem zdaj dijo.

Nisem morala vrjeti!!!!
Kupila sem si luksozno stanovanje ki je imelo 2 nadstropij in eno ogromno teraso.
Kar nenkrat tisti dan me pa Nejc vpraša.
N : Ali se seliš?
J : ja ti nisem povedala?
N : ne
J : no pa sedaj to izveš če hočeš lahko greš z mano
N : Kdo pa nebi hotel iti z takšno lepotico?
J : Nejc kaj ti je nameni najbolj všeč?
N : Tvoja nerodnost,lase te velike oči
J : oooo Pridi grem tvoje stvari sem že vzela.

In že smo bili vsi 4-je tam živeli smo ob morju.
Po selitvi pa sma šla na Janjin rd.Bilo je zabavno ampak zdelo se mi je da je nekaj čudneg v zraku.Začel me je boleti trebuh kot še nikoli povedala sem Nejcu in on se je odločil da bo on peljal.V avtu pa sem dobila še bol čuden občutek Nejc je pritisnil na gas tega še nikoli ne naredil kaj se dogaja?Kar nenkrat sm se zaletel v tovornjak jaz sem bila huje poškodovana njemu pa ni bilo nič.Zaslišal sem reševalce gasilce in policiste.
15. januar 2013
Bila sem čisto krvava,steklo razbito avto pa totalka.Gasilci so me morali reševati iz avta takoj ko sem bila rešena sem že bila napoti v ljubljansko bolnišnico.Padla sem v nezavest.Ko sem se zbudila je bil ob meni Nejc razložil mi je vse skupaj njemu ni bilo nič jaz pa sem imela zlomljeno roko,presekano glavo,ogromne rane in zvit gleženj.Kmalu sta prišla starša.Končno sem ju spet lahko videla bila sta 1 uro pri meni potem pa sem jim dala ključe od stanojanja.Prišla je zdravnica.
Z : Jutro mlada dama vrjetno so ti že povedali da si imela prometno nesrečo?
J : Ja
Z : tukaj boš še nekaj časa morda boš morala celo v drugo boljšo bolnišnico izven meje.Dobro pa pustima sedaj to te kaj boli?
J : Ja glava zelo in noga dobro roke pa ne čutim
Z : aha boš proti bolečinsko tableto?
J : Ja prosim.
Dobila sem tableto zdravnic pa je odšla.Dolgčassssss je!Ne zadolgo!Tukaj so bili rdeči noski sveda nisem bila več otrok ampak bili so pa zeloo smešni ampak hitro so odšli.Bo še kakšen obisk?Kmalu sem zaspala ko sem se zbudila so bili okoli mene zdravniki.Kaj za vraga se tu dogaja?Pogledala sem na aparat ki kaže bitje srca pulz je bil okoli 100 iz sobe so odšli ne da bi mi povedali kaj se je zgodilo.
3 nexte
15. januar 2013
next
15. januar 2013
u117761
u117761
next
15. januar 2013
1 še
16. januar 2013

To je janja
16. januar 2013

To pa ajka
16. januar 2013
Dobro bom kar next-ala
19. januar 2013
u116630
u116630
ɴ.e.х.т
19. januar 2013
Čez kakšno uro je prišel k meni Nejc.
N : Živjo ljubica kako si?
J : Ok ti?
N : vredu.Veš razmisliti bi morala o njinaih psičkah.
J : Kaj?Je kaj narobe?
N : Ne samo Lajki gre slabo.Najbolje da jo dama v zavetišče...
J : Mojo malo pikico bi dala tja?
N : Poglej dobima lahko druge živali.Vidim da ti gre bolje.
J : Ja.Dobro ok naj bo dajma Lajko stran pod pogojem da boma iz zavetišča posvojila mlado muco.
N : Seveda lahko.Kaj če bi še kaj npr.ježa ampak ne iz zavetišča.
J : Pa lahko bi še mladega morskega prašička,zajčka,kačo sej veš da imam rada kače,pa lahko bi še kakšnega pajka,papagaja,veverico,hrčka,dihurja(samičko) in kuščarja.
N : Anja tvoja starša sta že šla domov.
J : Škoda
Čez nekaj minut je prišla zdravnica.
Z : Gospodična slike so pokazale da gleženj ni zvit in lahko greste domov.
J : Res?
Z : Ja
Medicinske sestre so mi hitro prinesle potovalko.In že sma bila zunaj.
Šla sma domov po Lajko in jo odpeljala.ajka me je seveda pričakala vsa vesela.
Nato pa sma iz zavetišča vzela muco.Odpeljala sma jo domov.
Potem pa gremo v trgovino z živalmi.Vzela sma posteljico za muco,wc...
In pogledala sma še ostale živali.
Vzela sma:ježka,hrčka,dihurja in morskega pršička vzela še vse za nji in odšla k blagajni vse skupaj je stalo 500€ dala sma jih v eno od sob in jaz sem se takoj vzela muco v naročje in jo cartljala.
3next
19. januar 2013
u116630
u116630
next
19. januar 2013

najni ježek Hamy
19. januar 2013

hrčica Bonny
19. januar 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike