Forum
Prvo poglavje:
•To sem jaz, POPOLNA

Sem Emma in stara sem 9 let, no kmalu bom 10. Živim v Italiji, v Benetkah. S starši prebivam v malo manjši vili. Sem edinka, zato dobim večinom vse kar želim. Moja mami, kraljica družabnega kroga in moj oči, lastnik hotela s petimi zvezdicami (najboljši hotel v Italiji) sta neverjetno bogata zato si lahko privoščimo veliko. Z mojo družino smo zelo popularni in jaz, edini otrok v družini sem pa POPOLNA. Imam odlično (visoko, vitko) postavo, moji ravni beli zobje so kot iz pravljice in imam goste zlato-rumene lase, ki mi segajo čez ramena in se svetijo ob sončni svetlobi. Tudi v šoli sem odličnjakinja in vodja v skoraj vseh športnih dejavnostih in klubih. Vsem sem vzor. No verjetno na prvo žogo pomislite da sem v resnici, samo grda, debela, razvajena, samovšečna, domišljava, bogataška punčara. Ne, no saj sem res bogata, dobim večino stvari, ki jih hočem in sem samovšečna ampak smo jaz in ostali moji bogataški prijatelji zelo dobro vzgojeni. Ne pijemo alkohola, ne kadimo in ne delamo stvari, ki bi lahko osramotile naše družine (bruhanje v javnosti, drogiranje...), kot jih naprimer delajo nekateri iz bogatih družin. Pa gremo naprej... Jaz in moje bogate prijateljice hodimo v dekliško šolo (ja spet najboljšo v Italiji), ki meji na fantovsko šolo v kateri so naši bogati prijatelji. Zdaj pa dovolj samo o meni. Gremo na moje prijateljice. Moja najboljša prijateljica je Valentina, edina punca, ki je SKORAJ tako POPULARNA in POPOLNA kot JAZ. Valentinini zobje so prav taki kot moji, postava tudi, le njeni svetleče se črni lasje so malce redkejši kot moji. Tudi Valentina ima vse razrede zaključene odlično in je še kar popularna. Valentinina starša sta najboljša prijatelja od mojih staršev. Z Valentino imava skupni spremljevalki, dvojčici Lily in Lizo, ki imata rjave, na paž postrižene lase, zobni aparat, njuina postava pa je malce majhna in okrogla. Sta NAJINI VEČNI spremljevalki in sta za nama povsod na šoli. Včasih sta malo tečni, vedno pa naju delata še bolj popularne. Imam še mnogo prijateljic ampak te tri mi še najbolj pomenijo. Z mojimi prijateljicami gremo včasih po šoli v park na piknik in klepetamo in se smejemo, včasih gremo na sladoled, včasih pa nakupujemo do onemoglosti. No, to je to o meni.

Saj veste, da sem popolna, Emma!
02. avgust 2018
Vam je všeč? Za drugo poglavje rabim še 5 komentarjev in 5 Next -ov
02. avgust 2018
o madonca, tale je pa res polna sebe

Next
03. avgust 2018
resnično me zanima, kaj se bo iz tega razvilo Next!
03. avgust 2018
Next!
03. avgust 2018
Še 2 Next -a in 3je komentarji pa nadaljujemo.
03. avgust 2018
O.K. napisala bom Emmin dnevnik, ki je del vsakega poglavja (tudi prvega) in ko dobim se 2 Next a in 3 komentarje bom naredila 2 del
03. avgust 2018
Next

No, to je to o meni.

Si pa res skromna, Emma
03. avgust 2018
Next

Zanimiv začetek!
03. avgust 2018
•••••••••••••••••••••*Emin dnevnik*••••••••••••••••••••••
Vov, ta teden se pa je dogajalo!!! Gremo kar lepo počasi, po vrsti, od dneva, do dneva.

Ponedeljek: Z Valentino sva šle na sladoled in po nakupih (H&M, DM, Zara, Mango, Kiko...). Šle sva tudi malo izven Benetk, da nama nebi bilo dolgčas. Ko sva v nekem lokalčku sedeli, pili sok, jedli tortico in sladoled in se pogovarjali je Valentina rekla: "No, Emma, moja najboljša frendica si, zato imaš pravico izvedeti prva..." Je rekla. "Kaj??? Daj Valentina, izpljuni že!!!" Sem bila firbčna. Valentina je končno spregovorila: "Moja mami je... NOSEČA!" Stala sem tam pred njo in jo gledala z odprtimi usti. Valentina je bila edinka in nikoli si nisem mislila, da bo dobila brata ali sestro. Meni je mami obljubila, da si ne želi več otrok. No čez par minut sem tudi jaz rekla nakaj: "Valentina, pa saj to je neverjetno!!! Se veseliš? Kdaj ima rok? Je fantek ali punčka???" Sem jo napadla z vprašanji. "Ja res je neverjetno Se že zelo veselim, tako cute je imeti dojenčka doma, Emma!!! Rok ima 14.4.2019. Hmmm... Fantek ali punčka? Zaenkrat še nevemo, jaz si želim fantka." Je Valentina uspela odgovoriti na vsa vprašanja. Potem sva se še nekaj časa pogovarjali o tem. Kasneje sva pa zamenjali temo. To sva pač midve. Hitro se naveličava pogovarjati o enakih stvareh.

Torek: Bila sem sama doma saj je imel oči malo več dela v hotelu, mami pa je peljala našega psa Kokija (pasme Boo- Na google vpišite Boo pes in ga boste našli) na sprehod. Mami se je vrnila, na moje presenečenje skupaj z očijem. Pokazala mi je svojo roko in na njej se je zableščav prstan. "Naj uganem, POROČILA SE BOSTA?!?!" Sem ugibala po nekaj trenutkih osuplosti in tišine. Mami ni čakala, da oči reče ja: "Ja Emma, zdaj sva zaročena!!! Poroka bo čez en teden!!!" Obema sem čestitala, nato pa odhitela v sobo po telefon, da to novico povem Valentini. Mami me je prehitela z besedami: "Ti povem kdo so družice?" S tem, da sem se tako sunkovito obrnila, sem ji dala jasno vedeti, da me zelo zanima, zato je nadaljevala, "Ti si prva družica, druga je Valentina, potem sta tisti tvoji dva prijateljici, Liza in Lily, če se ne motim..." Začela je govoriti še o svojih prijateljicah, zato je nisem več poslušala. Ona je govorila, jaz pa sem segla po telefonu in hitro poklicala Valentino. Tudi mami je kmalu nehala in odšla iz sobe. Valentina se mi je javila in še dolgo sva govorili o poroki, oblekah in družicah. Glejte to en dan ena novica, drugi dan druga novica.

Sreda: V resnici smo v sredo šle z mojimi frendicami kupovat za šolo ('kmalu bo konec počitnic').

Četrtek: Z prijateljico Elizabeto sva šle na bažen. Res sva se imele super!!! No tko pa nimam nič več za povedat, za četrtek.

In danes, ko je petek, pišem ta dnevnik. Zdaj pa grem z teto na sok.
03. avgust 2018
Next ^^
03. avgust 2018
Next!
03. avgust 2018
Vredu drugo poglavje pride vrjetn jutri ker danes nimam tok casa sm mogoce pride dans mogoce in tale Emmin dnevnik spada pod prvo poglavje
03. avgust 2018
Next!
03. avgust 2018
Drugo poglavje:
• Zakaj je pri meni vse SAMO NAJBOLJŠE?
Ja no, a ti sploh je vprašanje? Ker odgovor je očiten. JAZ SEM NAJBOLJŠA. Imam najboljše starše, ki imajo najboljšo službo. Imam najboljšo sobo in hišo. Jem samo najboljše jedi. Hodim v najboljšo šolo. Hodim na najboljše zabave. Oblačim najboljše oblačila. Obuvam samo najboljše čevlje. Friziram se pri najboljšem frizerju. Imam samo najboljše frizure. Delam same najboljše stvari. Imam najboljše ocene. Izgledam najboljše. In tudi sama se popolno najboljša. Nič mi ne manjka. Zato mora biti vse kar imam najboljše. Le ena stvar je, za katero rečem, da je bolje, da ni najboljše. Prijatelji in prijateljice. Verjetno mislite, da to zato, ker bi potem bila možnost, da so boljši od mene. Ne, ni zato. Samo ne želim izbirati prijateljev. Važno je, da jih imam. Je ena stvar, ki jih hočem pri prijateljih. Da so zabavni. Ni treba, da so najboljši. Samo, da jih imam. Braz njih bi bilo moje žuvljenje pol manj tako dobro kot z njimi. No ampak o prijateljih gdaj drugič. Zdaj bom govorila o stvarci, ki vas verjetno zelo zanima. Mamini in očijevi poroki. No kako bo potekala. 3 ure pred poroko bomo družice odšle v lepotni salon v katerega hodiva z mojo mamo in si bomo izbrali kako se želimo urediti in potem bo vsaka šla po svoji poti urejanja. Ko končamo gremo izbrati jedi potem pa še obleke. Potem se bomo odpravili na poroko na priprave. Ko pridejo vsi gostje se bo začel poročni obred. Ko bo konec tega dolgčasa bomo imeli zabavo v veliki dvorani v naši vili (v resnici je to velik hodnik v tretjem nadstropju ki je čez celo nadstropje). Ob devetih gremo jaz in moji prijatelji in prijateljice na svojo zabavo (Zaenkrat je po še skrivnost za vse moje prijatrlje in prijateljice- vesta jo samo mama in Valentina ampak nobena od njih ne ve kje bo to in kako bo to- prava skrivnos res) Ampak o vseh načrtih kasneje. In potem žuramo do polnoči. Takrat bo konec zabave. Valentina bo na poročni dan prespala pri meni. Ta dan bo popoln. Se slišimo naslednjič.
03. avgust 2018
Vredu še danes mi je uspelo narediti drugo poglavje
03. avgust 2018
jejjj v Emminm dnevniku pa več o zabavi za Emmine frende in frendice
03. avgust 2018
Next! prav fauš sem ji, da bo lahko kot devetletna punca navzoča pri poroki njenih staršev, družice pa bodo njene najboljše prijateljice jaz sem bila stara pol leta, ko sta se moja mama in ati poročila
03. avgust 2018
Lorein M. Gray. hahaha dejansko je to res samo ma pa tale punca en teden po poroki rojstni danbos videla da ima
03. avgust 2018
pa prosim pejte se to temo pogledat: http://www.igre123.com/forum/tema/top-photos-2018/195850/
03. avgust 2018
Next
Zgleda, da bo poročni dan njenih staršev bolj popoln zanjo, kot zanju
Preseneča pa me dejstvo, da bodo obleke in jedi izbrali šele malo pred poroko...
03. avgust 2018
Ja vem mal hecno ampak se bo po nekaj zapletih trenutkih vse dobr iztekl
03. avgust 2018
Ok še 3 nexti in če la hko zraven Next ov napišete še komentar, da bom vedela kako se vam zdi
03. avgust 2018
•••••••••••••••••••••*Emmin dnevnik*•••••••••••••••••••••
V redu zdaj pa priprave na mojo zabavo.
Kje? V Rimu, v vili mojega bratranca. Tako kot mi ima tudi on bazen, velikanski jakuzzi, ogromno dvorišče, teraso in sobo za žure (podobno našemu 3. nadstropju).

Kdaj? Od 21:15 do 00:30

Kaj bomo jedli in piti? Imeli bomo kvadratne sadno-čokoladne torte (vsak dobi en kos), prigrizke (chips, tortilia chips, sadje, Sacher kocke, kokosove kocke, mafine...), pili bomo Coca-Colo, Cocto, sokove, limonado, orangino...

Kaj bomo delali? Aaaa zabavali se bomo, BDW!!! Plesali, se pogovarjali, se smejali in se ja uglavnom zabavali.

Kakšna glasba bo? Mami je najela par pevcev, tako, da se lahko tudi spoznamo z svojimi idoli. Marcus&Martinus, Ariana Grande, Justin Bieber...

To bo najboljša zabava vseh časov. V šoli se bo še dolgo govorilo o njej. Jaz sem dobesedno carica!!! Odlično pripravljeno ne? Zdaj grem pa svoje načrte povedat mami in napisat vabila.

(Čez eno uro) Napisala sem vabila, za vse otroke povabljene na poroko, torej moje prijatelje in prijateljice. Izgledajo pa tako:

Draga.......!
Si želiš biti še dolgo nepozabljena? Potem pridi na mojo zabavo, ki bo 10.8.2018, ob 21:15 do 00:30 v Rimu v vili Liliana (Znana vila, tvoji starši jo sigurno poznajo). Kje in gdaj se dobimo? D obimo se ob 21:00 pred vrati naše vile (v kateri bo poroka). Z mojo limuzino se bomo odpeljali pred vilo Lilijano. Ne prideš na poroko? Ob 21:00 samo pridi pred mojo vilo (Vila Melisa). Na moji zabavi bomo počeli mnoge stvari in se v glavnom zabavali. To bo zabava, ki je ne boš kar tako pozabila. Mogoče spoznaš tudi svojega pevskega vzornika, saj sem za glasbo najela par slavnih ljudi. Se vidimo na zabavi, potem pa v šoli, kjer bofo vsi govorili zate: 'TA PA JE BILA NA TISTI KUL ZABAVI, NE.'
O.K. To je vabilo, ki je prav tako najboljše. Zdaj pa dovolj pisanja v dnevnik. Čav.
03. avgust 2018

Jaz sem dobesedno carica!!!

Za crknit

Predlagam, da malce bolj opisuješ njena občutenja, ne zgolj da navajaš dejstva. Tako ti bo verjetno veliko lažje steklo
Next!
03. avgust 2018
Bom seveda pridejo tudi deli ko bo emma do konca na tleh in bo treba pokazati zalost in pa ko bo emma vidoko v oblakih in bom izrazila njeno veselje
03. avgust 2018
in hvala za Next
03. avgust 2018
Next!
03. avgust 2018
Next
03. avgust 2018
Next
Ob tvojem naštevanju hrane sem postala lačna
03. avgust 2018
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike