Forum
Pozdravljeni. Tukaj bom pisala še eno zgodbico. Kot sem opazila , vam je bila zelo pri srcu moja zgodbica : '' ne morem verjeti v koga sem se zaljubila '' in še niste želeli , da je konec. Zato vam v tolažbo podarjam to izmišljeno zgodbico , ρσρσℓηα ѕєм ! I hope u Łike it !
________________________________________________________________________________________
Pozdravljeni. Ime mi je Lily in prihajam iz New Yorka. To je zelo ''podivjano'' mesto. Imamo tudi zelo visoke stolpnice. Pravzarpav sem zares iz Los Angelesa , toda zaradi mamine in očetove službe smo se morali preseliti sem. Pravzaprav mi je še lepše , kot je bilo v Los Angelesu. Moti me le eno : Morala bom zamenjati šolo. Kot sem že povedala , ime mi je Lily in kličejo me Ly ali Lil. Nikoli nisem bila v središču pozornosti , toda tokrat se je vse spremenilo ! Prisluhnite moji zgodbici. Stara sem 15 let in vpisala sem se v srednjo oblikovalno šolo. Poleg tega me zelo osrečuje moda , rada bi bila celo manekenka. Mami mi je kupila vse potrebščine za šolo , seveda , brez nove pričeske ne grem nikamor. Tukaj v New Yorku je kar precej živahno : Veliko ljudi , prometa , trgovin , lučk , stolpnic... In seveda glasov ! Karnaprej slišiš mimoidoče ljudi , ki se na glas pogovarjajo. To ti včasih še spati ne da , še posebaj za božič. To vem , saj sem se priselila ravno za božič...

nextam ?
Jaz , Lily oz Ly ali Lil , imam 15 let , vpisana na oblikovalno šolo , zanima me moda in bila bi manekenka :

10. marec 2012
za pričetek rabim vsaj 2 ali 1 koment !
11. marec 2012
u78933
u78933
next
11. marec 2012
u78933
u78933
ful dobr začetek
11. marec 2012
hvala . zdej nextam
11. marec 2012
Jutri je prvi dan moje srednje šole. Prepričana sem , da se bom imela lepo , saj je tu v New Yorku tudi veliko prijetnih ljudi , no vsaj kak se najde. Upam , da bo tudi na naši šoli tako. Seveda pa , ker sem samska upam tudi na kakšnega fanta. Ker moram narediti poseben prvi vtis , se bom jutri lepo oblekla in naličila , da bom opazna in da si me vtisnejo v spomin. Ker se šola tukaj začne že ob 7 , sem si alarm naredila že ob 5. Moram še na avtobus , se urediti in jesti. To kar nekaj časa traja. Spat sem se odpravila že ob 8 , da nebi jutri zgodaj zjutraj pretežko vstala. Toda ni bilo tako lahko vstati... Zjutraj , ko mi je budilka zazvonila , bi jo najraje vrgla skozi okno. Pa vendar moram vstati. Izklopila sem jo in se odpravila na zajtrk. Nato sem šla v kopalnico , se naličila , se oblekla in uredila pričesko. Ko sem bila nared za v šolo , sem šla čakat avtobus na postajo. Tam sem zagledala nekaj prijetnih deklet , ki so me opazile. Takoj so stopile do mene.

To sem jaz :

11. marec 2012
u78933
u78933
next
11. marec 2012
''Kako ti je ime? '' me je ena izmed teh punc pogumno vprašala. Z veseljem sem odgovorila , da sem Lily. Dekle se je nasmehnilo in se predstavilo kot Natalia. Kličejo jo tudi Naty. Drugi dve sta jo med tem zapustili. Naty me je vprašala , če bi na avtobusu sedela z njo. Seveda sem privolila in z veseljem odkorakala na avtobus , ker mi je hranila sedež. Pogovarjali sva se vse , dokler nismo prispeli do šole. Bila sem naravnost navdušena : šola je bila zelo lepa. Ker sem že nekoč delala kot manekenka , ter sem bila v revijah , sem upala, da me nebodo prepoznali , saj je bilo to moje slavno obdobje. Toda zaman. Ko sem stopila z avtobusa , so me vsi spraševali , kako sem. Imela sem ogromno oboževalcev , želeli so podpise od mene. V daljavi sem zagledala 3 luštne fante , ki so mi zažvižgali ko sem odšla mimo njih. Predstavili so se mi kot Rok , Nik in Mark. Bili so eden lepši od drugega. Ves čas so me gledali , na njihovo in mojo žalost pa se mi sedaj ni dalo posvečati njim , temveč šoli in pouku. 1 ura je bila matematika. Rok in Mark sta sedla poleg mene. ker 3 niso morali biti zraven mene , sem Nika povabila pred mano , da ne bi bil užaljen. Čeprav me trenutno ni zanimal nobeden izmed njih. Vsak me je hotel za punco. Tako se mi je vsaj zdelo. Pri malici je vladal kaos : dobila sem 3 sporočila na listkih in prinesla mi jih je Natty . Rekla je '' zate so od 3 tvojih oboževalcev '' in se mi nasmejala , nato pa mi je izročila listke. Vedela sem , da so gotovo od Roka , Nika in Marka. Tako sem odprla 1 listek , ki je bil od Roka. Pisalo je :
Zelo si lepa.
Verjamem v ljubezen na prvi pogled.
Pa ti ?
Bi se dobila ?
telefonska : 031949213
xoxo , Roky.
Če prav razumeš , te vabim na zmenek.
Bi šlo danes ob 17:00 ? Če si za , me
pokliči na to telefonsko številko : 0218489292
in kraj , kjer se dobiva lahko izbereš ti.
čaw , Nik
nisem storil. Bi bila prijatelja , ali bi se raje danes
dobila in pogovorila ? Ob 19 : 00 ? V trgovini O'Łie
pokliči me in mi sporoči na : 0518482947
Čista polomija. Vsi bi se radi sestali z mano in prijateljevali. Pa to še danes ! Kako bom zmogla ? Kaj naj storim ? Jih pokličem, jih raje zavrnem ? Priložnost zamujena , ne vrne se nobena. Odločila sem se , da vsakega pokličem in se dogovorim za zmenek z vsakim izmed njih.
11. marec 2012
u83141
u83141
next, ful fajn! :*
11. marec 2012
u73551
u73551
nextii takoj
11. marec 2012
Nekstii
11. marec 2012
Najprej bom poklicala Roka sem pomislila. Toda že v naslednjem trenutku sem želela najprej poklicati Marka , potem že Nika. Žrebala sem. Izbran je bil Mark. Poklicala sem ga. M - mark j - jaz
j - živjo , mark Lily pri telefonu. danes ob 19:00 v restavraciji ___ bi šlo . si za ?
m - heey lily. kako si ? super . seveda sem , se vidiva pol ?
j - jaz sem OK , ti ? ja itak se vidma.
m - pa osamljen sem =)
j - sej se vidima pol ob sedmih zvečer pa neboš več. čaw
m - ja hvala superca. čaw
To je bil pogovor z Markom
____________________________________________________---
Rok :
r - rok j - jaz
j - hey. videla sem listek , ki si ga napisal
r - hey. lily ? aja. kako se ti zdi ?
j - lepo in ja jaz sem. tudi jaz verjamem v ljubezen na prvi pogled.
r - super. kdaj bi se lahko dobila ?
j - am... gre ju3 ? prosim , ker danes nimam več časa morem it nekam ob 19:00 pa ob 17:00 tud grem nekam , zdaj pa je pol 5 zvečer tak da se morem zrihtat.
r - ni panike. ti kr . se zmenma ju3 v šoli. čaw in fsm
j - hvala ja in enako.
pogovor z Rokom
j - zaradi mene se lahko sestaneva ob 17:00... moram res jaz izbrati kraj ?
n - hey lily. ja , jaz sem določil čas ti pa daj kraj. da bova vsaki nekaj.
j - ja prav. veš lahko bi bila na ... v .... v parku ?
n - okej super. se vidima ob 17:00 ?
j - ok superca. see ya. bye
n - dijo se vidma.
11. marec 2012
ajd
11. marec 2012
u83141
u83141
next!
11. marec 2012
next
11. marec 2012
Sedaj sem se že dogovorila z Nikom in Markom. Samo z Rokom še ne. Sama nimam pojma , do koga čutim največ. Tako je počasi prišel čas , ko sem se morala sestati z Nikom , on je bil prvi na vrsti in dobiva se v parku. Komaj sem čakala , hkrati pa me je bilo zelo strah , kako bo potekalo. Prišla sem v park , kjer me je že čakal Nik. Bil je precej čeden , toda nekako nečutim neke ljubezni , kemije med nama , pri komur koli drugemu bolj . Čeprav si želim , da bi to čutila. Dan z njim je bil lep , v bistvu sem se sprostila in uživala. Potem pa še z Markom , tudi z njim sva se imela čudovito. Oba sta moja prijatelja , ju3 pa pride na vrsto še Rok. Nesmem ga zanemariti zaradi današnjega dne , sem pomislila. Naslednji dan so se mi v šoli smejali. Nisem vedela , zakaj , zato mi je Naty razložila
n - naty j - jaz
j - zakaj se mi vsi smejijo ?
n - nemarajo važičk . tebe imajo za važičko.
j - toda zakaj ? le kaj sem storila ?
n - obrni se , pa zveš.
j - ( obnem se) omojbog , kaj počnejo tukaj ??!! so samo moji oboževalci ?
n - da. samo zate so prišli . saj veš , pri 14 si bila po revijah , model
j - že , toda tega nisem želela , zato me ljudje iz te šole narobe sodijo.
n - Lily....vse bo še...
hotela je reči dobro toda odšla sem . skrila sem se nekam v šoli , 1 uro sem imela prosto.
Zajokala sem. razmišljala sem : zakaj sem se sploh preselila v New York ? Za vse sem kriva jaz , moja mami in oči ! Nebi se smela preseliti. Ali pa nebi smela biti manekenka ! Nebi smela biti ! Jokala sem še bolj in krivila vse druge , za mojo usodo tukaj.
čez nekaj mesecov so bile 1 mesečne počitnice. Takrat sva se jaz in naty odločili odpotovati v Pariz. Komaj sva že čakali , da odpotujeva. Na vse skupaj sem želela pozabiti. Bil je petek. V soboto ob 5:00 zjutraj letiva v Pariz z Naty ! Ves čas sem si to ponavljala , se veselila in skala po sobi. Tam bova skoraj 1 mesec ! Jupi. Končno sem spakirala , saj sem imela kar precej prtljage. Če bo kak lep fant =) nikoli se ne ve...
v soboto zjutraj.....
11. marec 2012
u83141
u83141
next, next, next!!!!!!!!!
11. marec 2012
ju3 nextam. pa še 2 nexta rabim
11. marec 2012
2 še
12. marec 2012
nekt
12. marec 2012
Nekštii :*
12. marec 2012
u78933
u78933
neeeext
12. marec 2012
V soboto zjutraj me je budilka zbudila ob 4 zjutraj. Bila sem vsa zdelana , toda veselila sem se potovanja v Pariz. Komaj sem že čakala. Takoj sem stekla v kopalnico , se oblekla in naličila. Ko sem si uredila še pričesko , sem poklicala frendico in dobiva se na letališču sva se dogovorili. Ko sva prišli na letališče , sma se druga drugi smejali , saj sva obe imeli kar 4 kovčke prtljage za recimo 1 mesec. Takoj sva leteli na letalo in si izbrali lepe sedeže. Moj je bil sedež pri oknu , saj sem potrebovala razgled , nujno ! Malce sem celo snemala , slikala , pa tudi mene in mojo sedajšnjo BFF Naty . Potovali smo samo 1 uro , no ''samo'' kar vleklo se je , saj sem želela takoj biti tam , v manj kot v 1 uri. Tam naju je na letališču pričakal mlad čeden vodič. Pokazal nama je pot do najine hiše. Bila je neverjetna.... nisem morala verjeti , da bom tukaj naslednji mesec bivala jaz z Naty. Takoj sva razpakirali in se razgledovali. KO sva vse razpakirali , sva oblekli nekaj lahkih in čednih oblačil in se odpravili na šetnjo po Parizu....
12. marec 2012

taka sem bila jaz , malo drugačna pričeska

12. marec 2012
NEXT !
12. marec 2012
next
12. marec 2012
Obvestiš ko nextaš prosim? < 3
12. marec 2012
next
13. marec 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani