Forum
u59711
u59711
"Dvigni glavo, PONOSNO," je fotograf zaklical s stola. Sonja se je le s težavo postavila v pozo, katero je zahteval fotograf. "Bodi privlačna! Na naslovnici boš!" je zakričal in pograbil kozarec šampanjca, ter si ga ponesel k ustom. "N-e-e zmorem," je zajavkala in se sesedla na tla. "To je preveč zame," je rekla in privrele so ji solze. "KAJ ZDAJ SE BOŠ PA CMERALA?! TAKIH NE POTREBUJEMO ZA NASLOVNICO! ZALA!" je zaklical in zaploskal. Izza zaves se je prikazala prikupna punca v bikiniju, ki naj bi nadomestila Sonjo. Namenila ji je privoščljiv pogled in jo odrinila. "Poberi se, nesposobnica!" ji je zaklicala Zala in se fotografu priliznjeno nasmehnila.
"Sonja, shujšati moraš," je rekel fotograf in ji namenil grozeč pogled. Sonja je bila že tako ali tako zelo suha. Še preveč. Kariera je zahtevala od nje več, kot si je mislila, da bo. Že zdaj je imela le 49 kilogramov. "Punčka zresni se in shujšaj," ji je zakričal, da se je zdrznila. Pograbila je svojo usnjeno črno-belo torbico v tigrastem vzorcu in se podvizala. Stekla je iz dvorane v garderobo, kjer jo je že čakala Mojca, njena najboljša prijateljica. Opazila je Sonjine rdeče zabuhle oči in jo objela. "Ne skrbi, to bomo rešili," ji je tolažilno dejala ter jo objela okoli vratu. Sonja si je obrisala solze in si želela na obraz pričarati nasmeh, iz tega pa se je izcimila le spaka. "Oh, tako ne gre več!" je zajavkala Sonja pod pritiskom. "Zahtevajo več od mene, kolikor zmorem!" se je zlomila in znova padla v jok. "Znova mi je rekel naj shujšam, pa imam 49 kilogramov! Kaj lahko še pričakuje za 19 letnico?!" je rekla in se preoblekla v svoja vsakdanja oblačila. "Pusti ga, pusti manekenstvo. Pojdi uživat v karieri, ki te zares osrečuje," ji zašepeta Mojca. "Pa saj uživam v manekenstvu!" je zahlipala Sonja, ter oblačila pospravljala v torbico. "Ni videti. Poslušaj, zakaj ne bi poiskusila svoje pevske sposobnosti? Že od nekdaj si si želela postati znana pevka in to je veliko bolje od stresnega manekenstva," se zamisli Mojca. "Ampak... ampak... Luka pričakuje od mene," začne Sonja, sredi stavka pa umolkne. "Tudi tega hinavca moraš pustiti, samo izkorišča te," zasika Mojca in Sonjo postavi na realna tla. "Prav imaš," reče Sonja in pogleda v tla. "Ampak kar sem začela bi morala dokončati! Vsi so ponosni name!" zamišljeno odvrne Sonja ter se zazre skozi majhno garderobno okno. "Ni ti treba. To moraš prenehati! To ni zdravo življenje!" reče Mojca in Sonjo povleče ven iz garderobe, ven na sneg. "Pridi!" jo povleče do Mojcinega novega Audija. Sedle sta in odpeljale s parkirišča....
"Si si že kaj premislila?" med vožnjo vpraša Mojca Sonjo. "Hmm... razmišljala sem o tem kar si mi povedala. Po eni strani se strinjam s teboj, vendar.... po drugi strani... kaj bodo rekli starši?" vpraša Sonja. "Poglej, to je tvoje življenje, ti ga živiš, ne tvoji starši. Važno je, da se ti počutiš dobro. Da to rada delaš," reče Mojca in se ozre proti Sonji. "Vem," zašepeta Sonja.
"Tako, prispeli sva!" Mojca strese Sonjo. "Kaj? Kje pa sva?" začudeno vpraša Sonja. "Tam, kjer si kot majhna rada hodila. "KAJ? NE MOREM VERJETI, DA SI ME RES PRIPELJALA V PEVSKO ŠOLO! ZLATA SI!" ji navdušeno zakliče in že steče do velike rumene zgradbe-bivše pevske šole. "Ampak, Sonja...!" ji zakliče potrto Mojca. "Oh, razočarana bo. Tukaj ni več pevske šole, pač pa politične stranke. Samo pokazati sem ji želela, na kaj bi se res morala obrniti," na glas razmišlja Mojca...

Sonja:

Mojca:

18. februar 2012
u25153
u25153
next!!!!!
takoj zdej!!!!!
18. februar 2012
NEXT
18. februar 2012
nexttt
18. februar 2012
u59711
u59711
Hvala, bom nextala sam de se spomnm zanimivga nadaljevanja....
18. februar 2012
next
18. februar 2012
u59711
u59711
"Samo pokazati sem ji želela, na kaj bi se res morala obrniti," na glas razmišlja Mojca... Obrnila se je, odklenila Audi in sedla na voznikov sedež. Ni imelo smisla, da zmrzuje zunaj in čaka, da se bo Sonja sprijaznila, da pevske šole ni več.
"Mojca," je slišala šepet. Odprla je oči in se zavedla, da leži na postelji. "Lahko bi mi priznala," zavije z očmi Sonja in se odpravi proti kuhinji. "Ampak nič zato, sprejela sem," zamomlja, ter začne pripravljati testo za palačinke. "Boš eno?" ji ponudi maline. "Oh, seveda. Hvala," zamomlja Mojca in se postavi na noge. "Ampak, kdo naju je peljal domov?" je vprašala Mojca z malino v ustih. "Jaz," reče in ponev prekrije z oljem. "Ti?" se ji skoraj košček maline zatakne v grlu. "Mhm," zamomlja, ter na ponev zlije testo. "Ampak, saj ti nimaš izpita!" reče Mojca in se prime za glavo. "Pa kaj! Saj naju niso dobili," ne prestavi pogleda Sonja.
'Sonja postaja samozavestna in drzna,' pomisli Mojca. "Vem, kaj si misliš," se zasmeje Sonja in vrže palačinko v zrak. "Ampak pač... zresnila sem se," reče ter ponev postavi na štedilnik. "Prva je gotovaa!" se zasmeje in palačinko postavi na krožnik. 'Kakor pač hoče. Me pa veseli, da je končno spoznala, da kariera ni zanjo,' se zamisli Mojca. "Oh in če misliš, da se bom premislila, se hudo motiš," postane resna. Mojci se upanje razblini. 'Ni pravkar rekla...?' ne dokonča misli Mojca. "Manekenstvo me veseli, potrudila se bom in res shujšala," je ponosno rekla. "Zato ne smem jesti palačink. Zelo so redilne. Vse je zate," se zadržano nasmehne Mojci. "Kaj?" še komaj izusti Mojca.
Čez pol ure Mojca brez uspeha odide domov, Sonja pa ostane sama. Preobleče se v športno opremo in se odloči telovaditi in čim prej izgubiti tistih 5 kilogramov, ki ji je naročil fotograf. Zatopi se v preskakovanje kolebnice in čez eno uro vsa prepotena pade po tleh...
"SONJA!" ji zakliče nekdo, ter jo potreplja po rami. Glasa ne prepozna. Zbudi se iz dremeža in plani pokonci. "Živijo, jaz sem Sofija," reče in ji poda roko. "Sonja," ji odvrne še kar nevede kaj se pravzaprav dogaja... "Jaz sem tvoja kolegica pri manakenstvu. Skupaj bova bili posneti za naslovnico," se ji nasmeje. 'A, tako. P*asec me je kar odrinil,' se ji po glavi sprehaja misel...

Sofija:

18. februar 2012
u59711
u59711
V naslednjem delu:
Mojca vsa panična izve, da je Sonja pristala v kliničnem centru. Ko se odpravi tja, pa ji pot prekriža fotograf. Izve, da Sonja še kar vstraja pri tem, da nadaljuje z manekenstvom, čeprav je njeno življenje ogroženo. Poleg tega se iz tega izvije še prepir. Zala in Sonja postaneta dobri prijateljici. Zala Sonji nakopiči laži o Mojci. Mojca in Sofija se spoprijateljita in poskušata rešiti Sonjo, ki ju kar naprej zavrača...

Ali se bo Mojca pobotala z Sonjo?
Bo Sonja spoznala, da Zala laže?
Bo Sonja prenehala z manekenstvom?

V naslednjih delih...
18. februar 2012
u59711
u59711
Nadaljujem...?
18. februar 2012
u59711
u59711
?
18. februar 2012
next
18. februar 2012
u59711
u59711
Hvala vsem!
18. februar 2012
Neeeext!
18. februar 2012
u59711
u59711
Tnx
18. februar 2012
nnneeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxtttttttttttt
18. februar 2012
u59711
u59711
še kakšn next?
18. februar 2012
Neext!
18. februar 2012
u59711
u59711
Hvala...
18. februar 2012
next
18. februar 2012
u59711
u59711
Hvala za vse nexte! Evo, nov delček.....
-----------------------------------------------------------------------------------------
'A, tako. P*asec me je kar odrinil,' se ji po glavi sprehaja misel... "Oh, zakaj pa obe? Kakor jaz vem je zahteval le MENE, ne pa tebe," ji zabrusi v obraz Sonja. "Rekel mi je, da si še neizkušena mala smrklja, ki jo bodo morali poučiti PROFESIONALCI. Zato, jaz," ji vrne Sofija.
Sonji v glavi razbija le misel, da bi Sofijo nekako izrinila, da bi bila le ona na naslovnici. Želi si slave in Sofija bi lahko bila njena velika konkurenca. "Koliko pa si sploh stara, da se imaš za profesionalko?!" zasika Sonja. "21. Kakor vem si ti 2 leti mlajša od mene," zarenči Sofija... Naenkrat Sonji zmanjka diha. Zvrne se po tleh in kar ne more priti do sape. "NA POMOČ!" panično zavpije Sofija in poklekne k Sonji. "Moja n-a-asp-r-r-otni-ica mi n-e bo pomagala," še izusti Sonja, nato pa pade v nezavest...
"Oprosti, nisem mogla narediti kaj več," se Sofija opraviči Mojci, ki žalostno sloni ob polici, po njenih licih pa polzijo solze. "Saj vem," zahlipa in zamežika z očmi. "Tudi jaz sem se trudila, da bi pustila manekenstvo, pa poglej. Sedaj je v kliničnem, jaz pa ji ne morem pomagati," reče Mojca in se zazre v Sofijo.
"Sama si je kriva. Ne obremenjuj se. Naredila si to, kar si lahko..." jo tolaži... "Ampak... zdaj mi še zameri... misli, da bi jo kot najboljša prijateljica morala podpirati pri vsem!" zasmrka Mojca. "Poglej, pojdiva k njej in razčistimo..." ji spodbudno reče Sofija in odpravita se...
S Sofijo hodita po hodniku bolnišnice, do sobe, katere jima je naročila medicinska sestra. "Tale je," zašepeta Mojca in pokaže na številko '34'. "Mhm," pokima Sofija, a še preden vstopita Mojca začuti hladno roko na rami. "Kam pa kam, dami?" se pred njunimi očmi prikaže fotograf. "Kamor vi ne," mu zabrusi Sofija... "Takole pa se ne bosta pogovarjali z menoj. Vem, da želita k Sonji, a je vendar trenutno pri njej njena najboljša prijateljica," izzivalno reče fotograf. "NJENA NAJBOLJŠA PRIJATELJICA SEM JAZ!" zarenči Mojca in se postavi pred Sofijo. "Khm, najbrž nisi bila tako dobra prijateljica in si je našla drugo," se zakrohota fotograf. Mojca ne zdrži več in z vso močjo odrine vrata. "ZALA!" zakriči Sofija. "Ne morem verjeti," zašepeta Mojca... "Če me spet poskušata prepričevati, naj neham z manekenstvom, odidita. Mojca, nikoli me nisi podpirala pri tem in sploh se nisi vedla kot prijateljica, še manj pa kot NAJBOLJŠA. Zdaj sem zares našla drugo, pravo najboljšo prijateljico, ki me podpira pri vsem," ponosno reče Sonja in pokaže na Zalo... "IN ne mislita da ne vem, kaj govorita vidve o meni. Obe skupaj sta se zarotili proti meni in hočeta mi ukrasti naslovnico!!!" zakriči Sonja in v Mojco, ter Sofijo vrže svinčnik. "Nočem vaju več videti! Frank, naženi ju!" zarenči in ju pogleda z ubijalnim pogledom... "Slišali sta," reče fotograf, oziroma Frank in ju potisne skozi vrata ter jih zaloputne... "Po nama je," zahlipa Mojca in skočita si v objem...

Zala:

----------------------------------------------------------
Next?
18. februar 2012
u59711
u59711
Hvala vam za vse nexte do sedaj:

-nikica-piki
-Nessy
-i AM girl
-mme
-I < 3 ANIMALS
-girl of dream
-nikec4
18. februar 2012
u59711
u59711
kak neeext?
18. februar 2012
Neeext!
18. februar 2012
u59711
u59711
hvalaa
18. februar 2012
u59711
u59711
še kakššn? heh
18. februar 2012
next
18. februar 2012
u59711
u59711
Hvala... nadaljevala bom, ko bo NESSY nextala, ali pa prej, ko izberem 3 nexte....
19. februar 2012
u59711
u59711
Ko bo NESSY nextala zgodbo: Moje popolno življenje...
19. februar 2012
Ni feer.. jst se ne strinjam s tem podkupovanjem! -.-
To je krivica! -.-
Zakaj vsi mene podkupujete?! o.O
Nexti že & ne izsiljuj!
19. februar 2012
u59711
u59711
Jap, je fer!

Ni krivice evil nessy!!!

Tebe podkupujemo, ker si pač tiii....

Nadaljevala bom, ko ti nadaljuješ&izsiljevala? heheh.... maybe (hec)

itaq pa je moja zgodba čisttt zančč.... tko, da je ne bo nuben pugrešu, če je ne bom nadaljevala....

By Meeeeee!
19. februar 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg