Forum
u87462
u87462
PRVI DEL SI LAHKO PREBERETE NA:

http://www.igre123.com/forum/tema/popolna-kariera-ji-je-unicila-zivljenje/29275/

POPOLNA KARIERA JI JE UNIČILA ŽIVLJENJE (2. DEL)

"Heej! Ja punci, zmenjeno. Danes zvečer pri Mojci. Se vidimo," je presrečna rekla Sofija in odložila slušalko. "Mojca! Vse je zmenjeno!" je zakričala in se usedla na sedežno garnituro. "Torej pridejo?" je vprašala Mojca in sedla poleg nje. "Seveda," ji je odgovorila Sofija. Odšla je do hladilnika in iz njega vzela jogurt. "Boš ti tudi?" je vprašala in držala vrata hladilnika. "No, pa bi," je rekla Mojca in se blago nasmehnila. Sofija je iz hladilnika vzela še jogurt za Mojco, nato pa se sesedla na sedežno in Mojci v roke potisnila jogurt ter žličko. "Danes bo zakon," je prekinila tišino, ki je vladala v prostoru. "V to sem prepričana," je še dodala. "Sofija... že dolgo sem razmišljala..." je rekla Mojca in z žličko mešala po vsebini. "Kaj?" je presenečeno vprašala ona in gledala v lonček. "Pogrešam Sonjo..." je nadaljevala Mojca in za trenutek pogledala Sofijo. "Hočeš da..." "Da, Sofija, želim," jo je prekinila. Sofija je globoko zavzdihnila. "Si potem pripravljena tudi na posledice?" je vprašala Sofija in Mojco pogledala v oči. "Sem," je odločno rekla Mojca, a ji je na obrazu pisalo, da v njej vlada strah. "Torej bomo to storile," je zašepetala Sofija. "Dobro, za zdaj pa malce razvedrila, Flo Rida v dekliškem telesu," se je zarežala Sofija čez nekaj časa in Mojco dregnila v rebra. Prižgala je radio in položila CD pevca Flo Ride. "Dober pevec, a malce čudno ime, se ti ne zdi?" je vprašala Mojca še preden je začela glasba.

"To zdaj sploh ni važno!" je zakričala Sofija, da bi preglasila pesem in začela divje plesati. "Woa, čakaj," je rekla Mojca in jo z zoženimi očmi pogledala. "Daj, no... saj vem, da se v tebi skriva tudi nekaj plesalke," je rekla Sofija in jo povlekla pokonci. Plesali sta, pesmi pa so se menjale. "To si pa ti," je rekla Mojca in se nasmehnila. Zamenjala je CD. Aura Dione, oz. ti Sofija. Zakaj si si sploh dala umetniško ime?" zarežala se je.

17. september 2012
u87462
u87462
aja.... next?
17. september 2012
u87462
u87462
...?
17. september 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg