Forum
Drugi del , od pol vampirke ,prvi del :
http://www.igre123.com/forum/tema/nevede-ti-si-polvampirka/23465/12

Zakaj popolna? - Izvedeli boste v tem delu
NadaLjujem?

?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

11. november 2011
Napiš k ie biu prvi fuuŁ the best! ♥
11. november 2011
Kot , da bi me strela iz jasnega zadela, ni bilo več vroče , ni bilo nikakršne vročice, nisem imela pojma kaj se je ravnokar zgodilo vem le , da sem odprla oči in zagledala zdravnika , katerega so bile prve besede : ''Živijo Anabella , kako se počutiš?'' Postalo mi je slabo , ''slab.....'' In že mi je nastavil vrečo za moj ''bruhec''.
Vstala sem in se pričela premikati do ogledala , ki sem ga zagledala v kotu , v njem nisem videla sebe , zagledala sem neznano žensko katera je bila tako lepa vsaka podrobnost se je videla, vsak las je bil na svojem mestu nasplošno čudovita. '' Kdo je to?'' Sem prašala Doktorja .
/Dekle :

''Tole ( s prstom sem pokazala na dekle v ogledalu) nisem jaz! Jaz imam popolnoma ravne lase in imam bledejšo kožo!Pa lasje so temnejši''! Sem dodala.

NEKST?
11. november 2011
next
11. november 2011
next111111
12. november 2011
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
12. november 2011
next!!!!!!!
12. november 2011
nekstam ko bo še vsaj 5 nekstov ;D
14. november 2011
bo kej?
18. november 2011
next next next next next
18. november 2011
next next next!!!!!
zdej jih maš 8...
19. november 2011
''To si ti draga moja , in zelo lačna si mar ne? '' ''am ja'' ''No Anabella , tukaj ne boš mogla dolgo ostati , Luzia ti bo prinesla hrano ,prosim NE ustajaj ,in ne raziskuj po sobi!''
''Prav'' Ni mi bilo jasno zakaj ne bi smela raziskat sobe , ali je tukaj kakšna skrivnost?No usedla sem se na rob postelje in se sama sebi čudila , kako sem drzgačna in kako dolgo se že nisem pogledala v ogledalo -pričela sem šteti....leta.- ''Am ,zadnji dan kopanja v domačem bazenu 1 leto do graščine , bežanje 8 mesecev , 3 mesece vožnje z ladjo , 2 nazaj , in do otoka 6 mesecev , bivanje na njem 2 leti , pa jaz sem že stara!! Vse to se je zgodilo v 4 leta in 7 mesecev!!To....to..toor...toreej sem polnoletna!'' Pogledala sem v tla , nikoli nisem tako dobro računala , čez nekaj minut gledanja v tla nisem mogla več bit pri miru in sem prekršila oblujbo do doktroja , spet sem se vstala in pogledala v ogledalo , imela sem črne oči! Čisto črne kot blato,kot črnina na koncu vesolja!Zaslišala sem korake ki so se še kar dolgo prebliževali, stekla sem do postelje in se ulegla .
Moja ''bolniška'' soba:

Nisem mogla vrjeti svojim očem ko sem se uzrla po sobi sploh nisem videla , da to ni kar ena bolniška soba ampak ,da je nekaj posebnega-zato torej nisem smela ustati in raziskovat sobe!Vrata so se odprla in vstopila e stara ženica Luzia , '' tukaj maš hrano'' Bila je mrka ,ne preveč vljudna in zgovorna ženska -taka stara coprnica!-''Hvala''sem rekla iz vljudnosti in si ogledala kaj mi je prinesla...-

Luzia:

(mal za smeh )
19. november 2011
Nekst???
19. november 2011
neeeeext!!!!
19. november 2011
u64553
u64553
neeextt !!!!!!
19. november 2011
kaj spoloh sprašuješ???!!!
next!!!!!!!!!!!!!
19. november 2011
nexttt!!!!!
20. november 2011
a boš že???' NEXXTT!!!!!!
22. november 2011
next
24. november 2011
neeeeeeext!
28. november 2011
Nextaaj!
29. november 2011
deiiii že no!!!!!!!!!!! veš kok časa že čakamo!!!!pohiti nujnoi!!!!
zakaj???!!!! ker je preveč
─██▀▀██──▄███▄───▄███▄──▀██▀
─██─────███─███─███─███──██
─██─────███─███─███─███──██
─██▄▄██──▀███▀───▀███▀──▄██▄▄█
zgodba da bi čakala!!!

30. november 2011
se striiiiiinjam
03. december 2011
u72145
u72145
next