Forum
u32338
u32338
Hey!!
Napisala bom zgodbo o dekletu, ki trenira umetnostno drsanje.
Pisala bom po delih in če zberem dovolj kometarjev oz. če ugotovim da vsaj en bere bom
napisala nov del.
Glavna oseba: Nastia (Tia)
Starost: 13 let
Hobi: umetnostno drsanje
Družina: je nima
Najljubša barva: barva ledu z rahlo modrim odtenkom
Prebivališče: majhna vas v Italiji

Zgodba ima veliko zapletov in prosi upoštevajte da je to moja prva zgodba.
28. november 2010
u32338
u32338
Hey! Sem Nastia, ampak kličejo me Tia ali Nas. Treniram umetnostno drsanje v malem mestu v Italiji. Živim pri moji učiteljici, saj mi je družina umrla, ko sem bila še zelo majhna. Ker tako jaz in moja skrbnica nimamo denarja za plsno šolo se učim pri njej skupaj s še 3 zečetnicami. Šola je revna in prave učiteljice sploh nimamo, a sem s svojo vztrajnostjo dosegla vsaj malo znanj, za katerega učiteljica misli, da je zelo veliko za eno leto treninga. Vsak dan pridno treniram in vsak dan je moja učiteljica, Elga bolj zamišljena. Ko sem včasih padla jo je potem še cele 3 dni skrbelo kako je z mano, če pa padem sedaj me pa sploh ne opazi,le reče naj se vsedem če me zelo boli. Vsak dan grem iz treninga in na treninga bolj potrta. Nekaega četrtka pa ko pridem domov na moji majhni posteljici vidim pismo. Vznemirjena ga pograbim, odprem tam pa piše......
IT WILL CONTINUE!!
28. november 2010
u32338
u32338
* tam pa piše: ....
28. november 2010
yes next
p.s.dej še slikce gor
28. november 2010
u31557
u31557
dobra zgodba
28. november 2010
next
28. november 2010
u32338
u32338
No to sem jaz:

Elga:

(za mano)
Prijateljice iz treningov:

p.s. Naslednji del bo najbrž jutri popoldne.
28. november 2010
nexti
28. november 2010
NEXTI! Fajn ka je čist u slovenščin pa ka so slikce ***** (5 zvezdic).
28. november 2010
u32338
u32338
Hvala folks!!!!
Nasleden del kmal sam da se spomnem 3 del.
(jas delam tako da ko pišem en del imam v glavi že drugi del, ampak ga ne napišem dokler se ne spomnem 3) miliy:
28. november 2010
NEXT!!!
28. november 2010
u32338
u32338
more coments???
28. november 2010
u32338
u32338
Ni še jutri popoldne, a vseen.
,tam pa je pisalo:
2. DEL:
Draga Tia!
Vem, da sem ti s tem strla srce, a enostavno nisem mogla drugače. Iz davčne uprave so poslali, da grem začasno v pripor, ker nismo imele denarja za najem dvorane, a smo jo kljub temu uporabljale. Prosim, da z denarjem, ki je v kuverti kupiš vozovnico za v London (najbolje da z vlakom). Iz hiše lahko vzameš kar te je volja. Ko boš v Londonu prosim poišči kak motel. Naslednji dan pojdi na Academy the Ice in povej ravnateljici, da bi se rada udeležila avdicije. Prosim piši mi tudi na spodnji naslov. Še preden pa greš prosim obvesti vse moje učenke o tem. Vse je na tvojih ramenih Nas, a vem da boš zmogla. Zaupam vate, ko ti ne.
Tvoja učiteljica, skrbnica in prijateljica,
El (elga)

Pismo sem prala znova in znova dokler nisem dojela in se sesedla na posteljo. Jokala sem in jokala, prosila angela naj naredi čudež in aj bojo to sanje. Jokanje me je tako izmučilo, da me je obdala tema. Zazvonil je telefon. Šele takrat sem se zavedala, da sem zaspala in ponovno sem se razžalostila ob pismu. Dvignila sem slušalko, ki je že kake pol minute neprekinjeno zvonila. Na drugi strani sem zaslišala.....
WILL CONTINUE!
28. november 2010
u32338
u32338
*pismo sem brala (malo se mi je mudilo)
28. november 2010
neext
28. november 2010
nexti!
29. november 2010
nextaj in to čimprej!
29. november 2010
u32338
u32338
3. Na drugi strani sem zaslišala Thomasa. Zame je od fantov obstajal le on. Zame je bil najlepši. Ko sem se tako zatopila v misli je moralo miniti kar nekaj časa, ker,ko sem prišla nazaj v realnost se je iz slušalke drl: HALO JE KDO PRI TELEFONU?????? Ja ja jaz sem. Sem mu odgovorila. Huh, želel sem ti le povedati, preden greš..... '' sepravi, da je vedel vse kar se dogaja'' mi je šinilo...... preden gre, da si mi najbolj všeč od vseh punc, ki sem jih kdaj videl. Takrat mi je šele šinila vsa kri v glavo in bila sem rdeča kot paradajs (paradižnik). Halo??? se je spet oglasil. Ja,mmm,ja.... sem odgovorila zmedeno. A bi želela iti z mano v kino v petek preden greš? Odgovorila sem, da bi z veseljem šla, a ne vem kje bom dobila obleko. No, sporoči mi prosim na to številko. Dal mi je številko se poslovil in preginil. Na vratih je potrkalo in tam so stali....... (ni bil Thomas)

IT WILL CONTINUE!!!!!

Thomas:

(when he was yunger)
29. november 2010
u30824
u30824
nexti ful carsk
29. november 2010
d'best!!! *****
29. november 2010
nexti
30. november 2010
u30824
u30824
nextiiiiiiiiiiiii
30. november 2010
u32338
u32338
4. DEL:
Tam so stali poslicisti. Zgrabil me je šok in nisem vedea kaj bi naredila. Vprašali so me, če vem kdo je Elga Monterosa. Vem, sem jim odgovorila in povedala, da je to moja učiteljica umetnostnga drsanja. Iščemo jo, ker je gršila zakon o delu. Ne da ni le plačala dvorane in ledu, ampak ni imela dovolj denarja da bi ustanovila to šolo (dobila s.p.). Ampak ona mi je napisala pismo, sem začela in odšla po pismo.. Prebrali so ga in ugotovili, da Elga tudi laže. Nisem našla besed, da bi opisala kar se je trenuto dogajalo v meni. Srce se mi je raztreščilo na koščke. Rekli so, da bodo čez dva dni poslali nekoga pome, da me odpelje v zavetišče. Tam se ne moreš ukvarjati z drsanjem, sem nasrotovola, a niso bili popustljivi. Odločila sem se poklicati Thomasa in mu povedati zgodbo, da se ne moreva dobiti, ker grem v London na Academy the Ice. Slišala sem premor in si predstavljala Thomasa kako mu po licu polzi kristalna solza. Kar na enkrat pa reče..........
POLICISTI:

01. december 2010
nexti!
01. december 2010
u31557
u31557
NEXTI!!!
01. december 2010
u30824
u30824
nexti tajča

ful carsk pišeš !!!!!