Forum
Hejla usiii! No vem,da ima usak težave z nečim,ki jih ne more rešitiii ....

Je tvoja težava v ljubezni,prijateljstvu, neveste kam naprej v šolo, kaj je moderno, o oblačilih,o frizuri,

alii pa kaj druzga .... Pomagala vam bom svetovatii in upam,daa se boste počutili dobro

Spodaj napišite kaj vas muči in vam ppomagam

23. junij 2012
u73517
u73517
hej mene zanima , jz sm zaljubljena on pa v mene ni sam spogleduje pa se z mano , lahka uprašam kak ga naj dobim**
23. junij 2012

I♥Onedirection

MOJ NASVET: če sii napisala,da on ni vate in,da se spogleduje je uprašanje le kako se spogleduje..... Če ti je on povedal,da ni vate je mogoče res alii pa ne,morala bi se pozanimati,če ga zanimaš,če ga ne ga žal pozabi,ker nobena ljubezen ne uspe brez ljubezniii...... Poskusiii se pozanimatii s pomočjo njegovih prijateljev alii kako drugače tako,da boš najlažje izvedela..... In če je vate mu vrnii poglede se mu nasmehni ga pozdraviii to so prvi korakiii ... Nikoli pa se ne delaj,da te zanima recimo nekaj kar njega zanima tebe pa ne....

Usoo srečo

23. junij 2012
u73517
u73517
ooo hvala ;**

- eno vprašanje še mam , sam nemorm zajle za 5 min te spet uprašam.
23. junij 2012
oky
23. junij 2012
Doma imam 2 starejša brata, Blaža in najstarejšega Miha. Jaz sem najmlajša. Blažu povsod pustijo (starši namreč), meni(najmlajša) in Mihu(najstarejši) pa nikamor. Midva z Mihom prepričujeva starše pa naju nikamor ne pustijo, tudi pogovorila sva se z njima ampak brez učinka. Blaž(srednji) pa samo vpraša če lahko gre in starši mu vse pustijo. Kako naj se z bratom približava staršem, kako naj pridobiva njihovo zaupanje? Prosim, pomagaj.
23. junij 2012
u73517
u73517
mene pa zanima glede prijatlce

Pač mi2 sva ble bff eno leto pa pov zej pa mi je rekla da noče bit več ker se ji zdi da ji jst pač ukazujem. Pa sm ji rekla nej mi da še eno priložnost da se bom potrudla. Pa mi je noče dat sam z mano se pa druži k nora. Pa zmeri sva po pouku ostale sam mi2 skupi pa v trguvino grema zmiri skupi.
Ka naj nrdim****?
23. junij 2012
jst mam fanta K. On je hodu prej že eno punco(m). Meni se zdi, da je ta punca M, s katero se ful štekava , spet zaljubljena v mojega fanta. Vedno mi govori kok ji je K pisal SMS-je, pa kak sta se fajn mela..... pa še ta M ma svojga "fanta" V in me se zdi, kt, da sploh ni v njega, ampak , da je v mojga fanta. Pa sej to ne bi bil tak problem, če ne bi opazila, da se je moj fant zače bolj zanimati za njo. Kaj naj naredim?! Nočem, da bi bila spet onadva par, ker sem res zaljubljena v K-ja, M pa je tudi moja prijateljica!
23. junij 2012
u96347
u96347
hem mam tud tri probleme 1.sem v enega fanta ki je iz našega razreda in enkrat me je on vprašu no napisu i love me in pokazu meni ne vem kaj je s tem mislu ker to nič ne pomeni saj meni se zdi.Jaz sem se takrat delala butasto seveda.
2. v šoli pač ne je ena punca x ne včasih sma bile najbolši prijteljcii ampak jst je ne maram ker takrat ko rabi družbo se druži z mano drugače se pa z enimi dvema ki sta 2leti stareješa od nje. Ne jst se ji hočem umikat ne ker je ne maram, amapak ona lazi za mano. aampak ne upam pa ji povedat da se nočem družit z njo.kaj naj naredim
3. En brat me skoz zajebavama in me tepe če mu pa jst hočem kaj naredim nazaj me pa še on bol. od mene je starejši 3leta ampak se to pri njegovem odracu kar pozna. če mu jst naprimer rečem eno žaljivko me on udari, zato ga sovražim pa tudi zasvojen je z računlikom. in včasih mamo pretep kar vsi samo zaradi računalnika. včasih si naj bol želim da bi ker šel stran od hiše, včasih se mi pa kr mal smili. ne vem kaj naj naredim da me ne bo več žalu ali pretepu.
23. junij 2012

Ltyh
23. junij 2012
Ltyh - Vsak starš ima razlog za to najbolje bo da ko ju vprašata ju prašajta zakaj vama ne dovolita tako bosta najbolj ugotovila kaj počneta z bratom narobe in malo se tudi vprašajta v čem je razlika med vama in vajinemu bratu ... Najbolje tudi,da brata vprašata kako mu uspe prepričati starša kaj počne z njima in vidva poskusita enako .... Najbolše je če se kot celotna družina skupaj pogovrjate ali se nekako zabavate saj boste tako pridobili zaupanje in več vama bo dovoljeno.... Upam,da sem ti pomagala

23. junij 2012
I♥Onedirection - Glede na to,da ti je ona rekla,da ji preveč ukazuješ poskusii ji nehatii ukazovati obnašaj se tako kot se doma .... Zaupaj ji skrivnost šele takrat ko jo ona tudi tebi.... Ker ti noče dati priložnosti ima zato razlog in vrjetno ni tvoja "prava" bff,ker potem bi ti dala priložnost mislim,da te izkorišča ker ko sta samii nima družbe potem pa v šolii se pa družii z drugimi samo s tabo nee..... Tako,da ji rečii,da boš šla sama u trgovino ali pa z drugo prijateljico,da ji boš dala vedeti,da se ni za hecat s tabo.. Upam,da sem ti pomagala

23. junij 2012
dark angel 77 - Glede na to,da je K. tvoj fant bi blo dobro,da se pogovorita in povej mu,da ga ljubiš in,da ga nočeš izgubiti nato pa mu povej kako se počutiš glede M. Sama boš ugotovila kako ti bo odgovoril,če bo rekel,da ni nič med njima mu ne vrjemi kar tako na besedo prepričaj se in ko se boš je najbolje,da se pomeniš še z M. in ji povej,da naj ona pusti tvojega fanta primiru in naj je ona s svojim V. In,če še ne bo nehala je čas,da stvari vzameš v svoje roke V. Povej kaj se dogaja med tvojim fantom in njegovo punco pomoje bo sam ukrepal in se pogovoril z njo nato pa svojemu fantu povej,da če misli tako nadaljevati ga boš zapustila... ampak to mu povej resno.... In če bo še nadaljeval ga zapusti,ker potem ni pravii zate in te samo izkorišča... Upam,da sem ti pomagala

23. junij 2012
мoηѕтєя*αηηα56 -

1. Glede nato,kar ti je fant napisal je s tem gotovo že kaj mislil mogoče je tudi on zaljubljen vate najbolje da ga vprašaš kaj je zadnjič mislil s tistim listkom in izvedela boš

2. Pri prijateljici pa imaš čisto prau,da se ne družiš z njo če se ona tako obnaša s teboj tudi jaz sem že imela tako podobno izkušnjoo.... Lei preprosto ji reč X Nebom se več družila s tabo,ker ko nimaš družbe se družiš z mano drugače pa se sploh ne in zato se tudi jaz ne bom s tabo....

3. To kar pa si rekla,da te brat pretepa pa ni kar tako mislim,da bi ga morala seznaniti s tem,da je vseeno on tvoj brat in ti njegova sestra in mu povedati,da se tudi on včasih kaj heca in ga ti kar ne udariš tako u tri dnii povej mu tudi to,da te boli ko te tepe......In ko si rekla,da ga učasih hecaš vrjetno on ne rezume heca in je bolje,da ga ne hecaš .... Pametno pa bi blo se pogovoriti tudi z mamo ali očetom in jima povedati,da te tepe... Vseeno pa ne pzabi tega,da je tvoj brat

23. junij 2012
u73517
u73517
hvala , fuul si mi pomagala in res bom to nrdila
23. junij 2012
oky in nzk
23. junij 2012
fhul dobra tema. sam nimam nč za napisat c:
23. junij 2012
hwala!
23. junij 2012
aja, pogledaš, plis?

http://www.igre123.com/forum/tema/s/36260/1
23. junij 2012
u59458
u59458
Js mam en problem

Js pa moja Bff sma že od tretjega razreda Bff ampak zdej sem izvedla kok me ona šinfa in me zmerja ter me oponaša. Res tud midve se stokrat skregama in potem vedno ona krivi mene da sem jaz kriva za vse tud opravičit se ji morem vedno js je pa res če kar koli rečeš o njej recimo če samo drugemu prijatlu rečeš njeno ime se že začne jokat. Nevem je pa res da sem boljša učenka od nje je samo ljubusumna ali pa se samo dela da je prijateljica z mano.
pliss pomagaj
SWEETY.Girl112
23. junij 2012
js mam tut en problem!
-pač js pa moja bff Tadeja, hočemo, da bi ona pri meni prespala za 2 dni. moja mama mi dovoli, moj oči pa je rekel, da lahko samo za 1 dan. ampak jas in moja bff bi FUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUL rade, da bi ona prespala pri meni za 2 dni ):
kako naj očija prepričam, da lahko moja bff prespi pri meni za 2 dni?, ker imava velike načrte skupaj :$
PROSIM POMAGAJ :/ < 333
23. junij 2012

25. junij 2012
SWEETY.Girl112 - Nevem kakšna bff je too pomoje je samo tvoja "fake "bff... Lej lepo ji povej ne bom se ti opravičila,ker nisem jaz nič naredila raje mi ti povej kaj počneš za mojim hrbtom... To ji rečii... In najbolje bo,da nista več Bff

25. junij 2012
editor. - Najbolje bo,da očeta vprašaš zakaj lahko ona prespi pri tebi le 1 dan in ne 2 mogoče pa kam greste najprej ga to vprašej potem, pa je najbolje,da poveš mami,da ti oče ne dovoli in skupaj z mamo ga bosta sigurno prepričalii

25. junij 2012
u59458
u59458
tnx
25. junij 2012
girl of dream: res hvala za pomoč! ampak jas sm to že sprobala, in mi oči še vedno ne dovoli ):
25. junij 2012
editor. -si ga vprašala zakaj ti ne dovoli ?
25. junij 2012
seveda!
pogovor z očetom:
(j-jas, o-moj oče)
j-ampak zakaj mi ne dovoliš???
o-pač! lahko sam za 1 dan ali pa nič!
j-ampak....zakaaaj ): ?
o-pač!
D:
nemorem ga prepričat :$$$
25. junij 2012
Ahaa takšna je situacija
25. junij 2012
To pomenii,da je tvoj oče oseba,ko nekaj reče to drži kot pribitoo

pomoje se ga ne bo dalo prepričatii zato raje pokliči prijateljico in ji reči,da lahko pride samo za en dan
25. junij 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg