Forum
Jaz sem se lotila pisanja zgodbice o volkodlakih (verjetno bo Teen Wolf ff - če kdo gleda naj mi prosim sporoči).

Imam pa en problem. Nevem točno kako naj "prevedem" nekatere besede, da bo pomen isti ali pa vsaj dovolj podoben...

Ti dve (zaenkrat) besedi pa sta:
(werewolf) pack - nimam pojma kako bi prevedla da bi bil pomen isti
mate - če veste kaj mislim...

Še enkrat prosim za pomoč pa hvala že vnaprej.

Mrs.Hale
13. december 2013
mate bi verjetno lahko prevedli kot "kolega" ... če imaš v mislih kot: "Hey mate!" - "Hej kolega!"
pack - krdelo?
14. december 2013
pack - krdelo, skupina, trop
p.s.: jst gledam Teen Wolf
14. december 2013
u155221
u155221
Če pa ti še vedno ne ležijo prevedene besede, lahko preprosto ostanejo le prenesene, kar pomeni, da so iste samo z drugačnim zapisom. Drugače je pa najboljši predlog od sweetvam.love
15. december 2013
sweetvam.love - kateri ti je pa najljubši lik? Pa zdaj se začne mučno čakanje da pride naslednja sezona na internet -.-

Drugače a hvala za predloge

glede "mate" sem pa mislila uno sorodno dušo od volkodlaka (če katera bere kakšno angleško zgodbo od volkodlakov bo razumela)
15. december 2013
samo nevem kako bi napisala da bi bil pomen isti
15. december 2013
Fav. character - Stiles in Derek *-*
Tvoj?
čene pa glede unega mata ... pomojem lahko narediš kar duša dvojčica al kej tazga ... tudi sorodna duša kot si ti napisala
15. december 2013
Hvala.

Pomojem se po mojem uporabniškem imenu pa profilu vidi s kom sem obsedena

a mogoče veš a v naslednji sezoni Derek bo? (ker je konc 3.sezone nekam šov s svojo sestro in je Scott reku d domneva d ga ne bo nazaj ) Ker bom jst verejtn umrla če ga ne bo, ker je eden od glavnih igralcev...
15. december 2013
pomojem bo pršu nazaj ... je pa možno da šele v 2. polovici naslednje sezone ... ker pač ne morejo kar tako izbrisat glaunega igralca
15. december 2013
Ne smejo ga...
Ker nevem koga bom poj gledala če ga ven dajo...
15. december 2013
A kaj veš na katerem programu na tv bodo predvajal?
Ker bom verejtno mogla čakat da na partis pride al pa na megashare -.-
15. december 2013
na tv ... nimam pojma, ker jst nimam tistih programov ... čene glej na 1channel na netu ko pride ven - tam jst gledam
15. december 2013
A to gledaš direkt takrat ko ven pride (pomojem prvi del pride 6.januarja samo nism zih) a moraš počakat da gor naložijo? Ker je na megashare pa na partisu tko -.-
15. december 2013
ma smi zdi da takoj ... oz. en dan kasneje kot je na tv
15. december 2013
To je pa poj fajn. Poj pa umiraš medtem k čakaš
A to se moraš kej registrirat gor?
15. december 2013
ne ne ... nič ni treba
28. december 2013
Še 8 dni...
Jst bom umrla
(pa Derek bo not sm gledala trailer)
28. december 2013