Forum
Hellow. To temo sem odprla za vse tiste, ki potrebujete kakšen nasvet za hujšanje. Vsi vemo, da se bliža poletje in kmalu bo spet treba obleči kopalke, oblekce, kratke hlače itd. Če te zanima kko bi se pripravil/a na to me samo vprašaj kako bi do tega prišel/prišla. Svetujem z dobrimi dietami, kombinacijami jedi, športnimi vajami itd.
Upam, da vam bom v veliko pomoč in kar piši:*
25. marec 2013
Nobenga ne zanima kakšen nasvet?? Samo povej kakšno težavo maš pa ti pomagam
26. marec 2013
Nobenga ne zanima kakšen nasvet?? Samo povej kakšno težavo maš pa ti pomagam
26. marec 2013
kako obdržati normalno telesno težo al pa na naravn in zdrav način mal shujšat da maš mal lepši trebušček
28. marec 2013
svetuj mi eno dobro dieto, ni važn kašno, sam da je
29. marec 2013
prosim za nasvet če a maš
29. marec 2013
taira_love---> priporočam ti da ješ čim večkrat na dam ampak po malo... pred obroki popij kozarec tople vode, to je dobro sam pripraviš želodec na to da bo prebavljau in potem hitro prebavi. Izogibaj se prigrizkom in ko izberaš med čokolado je najbolš da ješ črno. Poskusi tudi kaj telovaditi. Npr.- tek- če se da teči zunaj in približno pol urce teka in pazi da boš tekla enakomerno(priporočljivo je da tečeš tak tempo da se zraven lahko pogovarjaš), trebušnjaki so za bolj lep trebuh in tako rečene ''knjige''- to se ubistvu trebušnjaki taki da nimaš nog zataknjenih nekje in se potem dviguješ ampak da delaš na prostih tleh in ko dvigneš trup pokrčiš tudi noge(če ne zastopiš mi kar piši).... naprimer tudi pazi da ne ješ po 18 uri težke hrane, samo kakšno kuhano zelenjavo in sadje... priporočljivo je če sadje ješ na prazen želodec ker če ga ješ na polen želodec se nalaga na hrani ki se še more prebaviti in počasi začne že gniti. Vem da se sliši čudno apmak je res upam da sem ti kako pomagala
01. april 2013
*Lissa*---> najprej me zanima samo tvoja približna telesna teža in koliko si visoka in stara... če imaš tako težo,višino in starost kot predvidevam da jo imaš potem imam zate odlično dieto... samo najprej mi povej to prosim..hvala
01. april 2013
13 let, 50 kg, 158 cm
02. april 2013
ŽIVJO MENE ZANIMA KAKO SHUJŠAT?VELIKA SEM 156 cm,STARA SEM 12 let IN IMAM 48 kg.IMAM 2 kg PREVEČ!!!
03. april 2013
LISSA TUDI TI IMAŠ 2 kg PREVEČ.
03. april 2013
03. april 2013
*Lissa* zate:
Imaš idealno težo... Sem se že usrašila da bo huje... Sej bi bla lahko jest bl taka pa bi rekla ni ti treba hujšat ker si prfektna (kar je res) ampak ker sem le leto starejša wem kko ti je... Werjetno te ne skrbijo kilogrami ampak bolj želiš pridobiti na prfektni postavi?? Potem se drži le nekaj pravil in uspelo ti bo ...
Telovadi!: telovadi vsaj 4x na teden in to sicer tek (kakšne 25min)-lahko tudi tečeš na orbitreku; delaj trebušnjake saj ti ti naredijo lepši trebuh; tako rečene "knjige" katere navodila so navedene v prejšnjih komentarjih; za čvrsto zadnjico in lepa stegna pa ob lepem vremenu kolesari ali rolaj ko pa je vreme slabo pa delaj neko hecno vajo ampak 100% deluje---> greš na tla v položaj psa (dlani in kolena na tleh rit gor) in dvigneš eno nogo in jo naš pravokotno s tisto ki je še vedno na tleh. Z iztegnjeno nogo najprej 20x brcneš(ali večkrat... Dobro je če toliko časa brcaš da te zadnjica boli in ko te začne brcneš še najmanj 15x)... To ponoviš z obema nogama 2x-4x... To je to kar se tiče telovadbe
Prehramba--> NIKAKOR se ne stradaj!!! To te bo zredilo saj vse kar boš pojedla se bo skladiščilo in te le zredilo (imam iskušnje s tem!). Jej večkrat na dan... Naprimer za zajterk sadje; za malico daj med tednom kar tisto kar dobiš v šoli, med vikendom pa si privošči kakšen smoothie (sama ga lahko narediš zlahkoto tudi iz zmrznjenega sadja... Samo daš naprimer zmrznene maline v mikser in zraven eno banano in lahko tudi en baby piškotek, zmiksaš in že imaš Odličen obrok... Potem za kosilo jej kar želiš a pozor bodi previdna s kombinacijam! Nikoli me jej mesa skupaj z oglikovimi hidrati (riž, testenine, tudi krompir itd.)... Npr. ko ješ testenine si raje naredi zelenjavno omako ali ratatuj (mine fav.:3) in v tvoje dobro ne dodajaj nikamor sira!!! Resno dragica vem kko je brez sira ampak tako pač je... Ali pa naprimer jej čim manj ocvrtja in tega in si rajši privošči pusti zrezek, ki te prav nič nebo zredil... Zraven jej kuhano zelenjavo ... Za kosilo si čim večkrat privošči (če lahko) ribo... Navadno ribo saj ne vsebuje maščob in vsebuje veliko OMGA3 kar tvoje telo potrebuje... Za popoldansko malico si privošči solato saj se hitro prebavi in še zdrava je pojej jo v neomejenih količinah, samo daj malo bučnega olja, sol, kis in še kakšen česen ali kar koli ... Za večerjo poskusi jesti kuhano zelenjavo saj je nekaj najbolšga saj kar "pade v rit". Vedno pij mlačno vodo pred obroki in tudi tako saj vedno pripravlja tvoj želodec da hitro prebavi Preden greš teči si kar privošči nekaj črne čokolade ali nekaj suhega sadja (lahko tudi črno čokolado s suhim sadjem kar je sicer moja najljubša čokolada:$)... To dvoje ti da energijo in itak jo potrebuješ in kalorije ki daje čokolada itak takoj porabiš. Ko ti bo zapasalo sladko ti priporočam da se ne zatečeš k prvi sladkariji ampak si narediš nekaj zelo slastnega---> banano narežeš poljubno in jo daš na ponev... Popečeš jo le toliko da pozlati, daš si jo na krožnik čez posuješ sezamova semena (če hočeš) in wallaaa to je vsa umetnost... Je zelooo sladko in okusno in neredilno... Vedno ko boš imela občutek lahote spij skodelico zeliščnega čaja (nesladkanga) saj ti daja občutek sitosti ali pa si privošči 100% naraven sok ... Še to kar malo se izogibaj mlečnih izdelkov in oglikovih hidratov ampak ne povsem saj jih tvoje telo potrebuje!!!! Obveznooo!!!! Ravno sem se spomnila... Za zajterk lahko tudi ješ mehko kuhano jajce (v vrelo vodo ga daš za 3 minutke)... No mislm da sm ti veliko powedala in upam da sem ti pomagalaaa :3 ... Prosim powej mnenje in vpraši če te kaj zanima... Še kot zanimivost ti powem da ko sem se jaz držala te diete 2 tedna sem shujšala 2kg in počutila sem se super pri zapenjanju hlač z pasom pa sem opazila da zapnem pas za eno luknjico ožjo
03. april 2013
zouila---> nobena od vaju ni pretežka!!!!!!! Lj drži se le navodil zgoraj navedenih in uspelo ti bo... No 12 let in hujšanje ravno negre skupaj saj se pri 12 letih šele začneš ful razvijat in ja... Delaj to zelo premišljeno in odgovorno
03. april 2013
s.w.a.g<33: tenks tenks ful si dobra aja pa se drgč vem ka je "knjiga" sam hvala useen
04. april 2013
ful si mi pomagala teenx pa se čez 2 tedna spet mal oglasim D najbolša si
04. april 2013
Taira---> ej ful folka newe pa sm sam napisala ... Poroči kko ti gre
*Lissa*---> res upam da boš dosegla svoj vilj in prosim sporoči kako ti gre resno me zanima ... Veliko sreče in uspeha <3
04. april 2013
mi gremo cez 1 mesc v šolo v naravi nekam na morje....in bi rada se mau shujsala glede na to da bomo mogl bit v kopalkah
stara sm 13,visoka 162cm mam pa 53kil!!
Tko da prosiim za kksn nasvet
10. april 2013
u144307
u144307
kako shujšat stara sm 17 let,visoka 174 cm mam pa 45 kg
13. avgust 2013
u152363
u152363
ɢıяαғғε* nimaš ti še premal kg??
29. september 2013
u144307
u144307
newem k mam tak trebuh...ampak ga mam res nism js ena izmed tistih k so suhice pa govorijo d so debele.aja pa tm sm se zmotla.
za sestrco je 17 let pa 96,5 kg zame pa 14 let pa 73 kg
29. september 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg