Forum
u9450
u9450
Obožujem tista jutra, tista s sončkom že ob sedmih zjutraj, ko te zbudi petje ptičkov. Pa tist vonj po... Po pomladi. Ko lahko spraviš bunde, kape, rokavice in iz omare privlečeš allstarke, jope.. To me spravi v res dobro voljo! &da ne pozabim tistih prvih kepic sladoleda po dooooolgi zimi In to, da lahko greš ven in vdihneš zrak, brez strahu, da bi ti zmrznili vsi notranji organi! NEPRECENLJIVO
Pa pomladanska utrujenost? Paaaa spomladansko čiščenje? Paaaaa dejstvo, da so vsi 'v razmerju', ti pa vedno 'samski'? BRIGA ME! važno, da je POMLAD (&da bom čez 8 dni stara 15 let, pa da je čez 2 meseca konec šole... ampak to je že druga zgodba!
Uživajmo življenje, dokler ga lahko!

a je uridu tk? a nej nadaljujem?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

10. oktober 2010
ja, nextiiii
10. oktober 2010
u9450
u9450
Kod vsako jutro sem preslišala budilko na nočni omarici, budilko na telefonu, njegov dremež in še mamino kričanje češ; 'hanna ustani, šola je! še dva meseca potem pa ti bom dala mir!' čeprav me je njen prvi stavek vedno spravil v slabo voljo, me je drugi spravil v boljšo voljo. saj morda pa ima le prav! še dva meseca potem pa..končno težko pričakovane počitnice! komaj čakam! ampak to jutro je bilo drugače. sploh nevem zakaj. počutila sem se tako..tako čudno! čutila sem da bo nekaj narobe..toda kaj?! to me je mučila! maah..tega občutka sploh neznam opisati z besedami ali stavki! raje berite naprej in boste videli..
28. avgust 2011
u37271
u37271
Nexšt !
29. avgust 2011
neekstii.*
13. september 2011
NeXt pa slike dej pliss
14. september 2011
Naprej bom pisala od tukaj: moj novi profil. Dodaaj :33

To sem jazz! ((; Res da sem mamina manekenka..vendar sem tudi očkova princeska :33.

Tisti dan je biu res poseben, saj so v našo šolo prišli novi sošolci in sošolke. Vsi so bili lepo oblečeni imeli čudovito frizuro, make up..bili si krasno! Vendar drugačni od mene. Želela sem si postati njihova prijateljica. Res da sem spadala v skupino lepših deklet na šoli, kar pa ni pomenilo, da sem bila tudi popularna. Oni pa so bili. Mhm. Prav zares. Nekatera dekleta so imela celo rdeče lase! Nosile so kratke hlačke in majice, izpod katerih im je gledal popek. Taka sem želala postati tudi jaz..Nekoč. Oni so celo kadili in pili. Verjetno so se tudi drogirali. Tega nevem. Imeli so polno tatujev in pircingov. Po tem so se močno razlikovali od nas, saj mi ostali smo bili navadni, pridni učenci, ki smo se trudili ugajati učiteljem. Res da nismo bili piflarji, saj smo imeli tudi cveke..toda oni sa bili še bolj posebni od nas!!
26. marec 2012
next
29. marec 2012
ja hočem da dalje pišeš ker je zanimivo
29. marec 2012
u68558
u68558
next
24. april 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg