Forum
Pomisli name!
(fantazijska,romantična drama)
Zgoba o dekletu Pixy ki je v prometni nesreči izgubila dvojčico Dixy.Toda kaj kmalu se Pixy začenja dozdevati da je nora.Menda se ja nebi navadni 17 letnici prikazoval duh njene dvojčice Dixy ki je prišla sem samo zato da bi dobila še zadnje kar si zelo želi - svojo zapestnico vredno več tisoč milijonov evrov.Dixy se prikazuje samo Pixy in zato jo lahko sliši tudi samo ona.Zato zaide v težave.Toda na lovu za zapestnico se Dixy življenje spremeni ter se zaplete v romantično ljubezen in z Dixy doživlja nepozaben čas.A kaj se bo zgodilo ko najde zapestnico?Jo bo Dixy zapustila?
21. junij 2010
1.POGLAVJE

'Hodim po ulici,vsi ljudje nenavadno buljijo vame.Za mano se pojavi senca.Strah me je.Želim se obrtniti...'.Joj ne spet iste sanje.Vsa prepotena se dvignem iz postelje.Pogledam na sosednjo posteljo če je Dixy tam.Ah, normalno da je ni saj je umrla v prometni nesreči.Po licu mi steče solza.Ne morem je ustaviti.Nisva bili navadni dvojčici bila sva nekaj posebnega.Večina dvojčkov se ves čas prepirajo,midve pa sva ves čas čepeli skupaj.Nakupovali.Hodili na zabave.Dajali druga drugi modne nasvete.In še in še.Ona je tista ki je prižgala lučko v mojem življenju.Me podpirala.Mi pomagala za boljše ocene.Nikoli res nikoli si ne bi morala želeti boljše sestre.Le zakaj je v avtomobilu sedela vspredaj?Zakaj nisem jaz?Bi vsaj jaz umrla.Manj boleče bi bilo.Pogledam proti njeni srečni zapestnici.Dvignem jo.In zaspim.Zbudim se z zapestnico v rokah.Sobota je.Tečem po stopnicah in mamo prosim naj da to zapestnico v sef tete Angele saj je zelo bogata.Tam bo na varnem,si mislim.
21. junij 2010
Comments??
25. junij 2010
JA NADALJUJ!!!!!!!!!!!!!!!
26. junij 2010
napreeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeiiiiiiiiiiiiii
26. junij 2010
u16515
u16515
OMG!!!.....EJ zlo dobraa zgodba!! NADALJUUJ! PLISSS!!
26. junij 2010
2.POGLAVJE
Oh no Pixy dihej.Hja kaj naj če mi je pa v vožnji z avtomobilom vedno slabo.Pogledam skozi okno.Vidim pokopališče.V očeh se mi naberejo solze.Poskušam ostati mirna.Zdajle bo Dixy-jin pogreb.Vneto razmišljam in ne opazim da smo že prispeli.Ko oči odpre moja vrata da bi me vprašal če imam sploh namen iti na pogreb hlastnem po zraku...in v trenutku skočim ven.Jej konec slabosti!Počasi stopam po majhnih kamenčkih.Ne sliši se nič drugega kot hoja po kamenčkih in rahlo šušlanje.Nemirno stopim pred Dixy-jin grob.Vnto ga gledam in občudujem medtam pa župnik že začne pogreb.''Na žalost Dixy in vse njene družine...'' govori župnik toda jaz ga ne poslušam.Zdajle živim v svoji domišliji.''Kje je moja zapestnica'' nenadoma nekdo tarna.Gledam okrog a nikogar ne vidim.''Kje je.Potrebujem jo!'' še vedno noče odnehati.Mami zašepetam da mi je slabo in odidem k ograji.Gledam okrog,gledam,gledam...in zagledam.
26. junij 2010
u22470
u22470
NEEEEEEEEEEEEEXT D:
drgač teee...pulijem :Đ
usem ku pišejo zgodbice gruzim d jih bom pulilaaa :3
26. junij 2010
meni ne grozis
26. junij 2010
u22470
u22470
D: