Forum
u166521
u166521
hello,tukaj vam bom povedala eno težavo ki se mi je zgodila danes,29.10.2015
pred nekimi tedni sem si naredila račun na instargramu.vse je bilo ok,dokler ni prišel en 18 letni fant na chat z mano.prvo sem mislila da je punca in sem bila ful prijazna na chatu.ko sem videla njegov profil in slike sem izvedela da je fant.pol čez par ur me je vprašal: HOW OLD ARE YOU?sem mu napisala 10.pol me je vprašal: DO YOU LIKE SEXY CHAT?pa sem mu odgovorila da ne.pol me je pa vprašal če mam skype pa sem rekla da ja in je hotel da mu povem moje u.ime.nisem mu povedala ker nočem imeti video klice z njim.pol pa je postal res tečen .in mi je rekel : I WONT TO SEE YOUR BOOBS AND ASS.po tem sem postala ful nervozna in srce mi je začelo hitreje biti.napisala sem mu da nočem govoriti neznancem mojega u.imena na skypu.in da mu jaz že nebom kazala moje nage slike,
pol pa mi je rekel: TAKE A PICTURE OF YOUR BOOBS.pol pa sem mela res že dovolj.10 sem stara,on pa 18.sploh še nisem najstnica,on bi pa rad da bi mu neke nage slike pošiljala.dala sem delete.in sem spet čez nekaj časa dobila sporočilo: I WONT TO SEE YOUR BODY.
prosim povejte mi kaj naj naredim da mi ne bo več pošiljal take stvari.povejte če je blo pri vam tudi kaj takega.samo hočem da ne bo več pošiljal te stvari.pomagajte,plz
29. oktober 2015
u200824
u200824
reči mu da je idiot in ga pusti na mir blokiraj ga
29. oktober 2015
Hej : )
Tut pr men je že blo tko : )
Najboljš je da ga kr ignoriraš, ker se mu bo potem že dolgočasno zdelo in bo odnehal... če pa ne bo odnehal pa samo napiš, da ga boš prijavila in to je to : ) Če pa nebo nehal pa povej
29. oktober 2015
u166521
u166521
ok.hvala vama
29. oktober 2015
Men se je podobna stvar zgodila na chatu.... samo ignoriraj ga in upaj da bo nehal <33
30. oktober 2015
blokiraj ga
13. april 2016
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg