prosim pomagajte v nedeljo imam zabavo za rojstni dan in rabim pomoč kako pripraviti zabavo...

mi pomagaš?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

20. avgust 2013
ja seveda (: pa že imaš kaj v mislih, al si čisto še brez idej?
20. avgust 2013
imam,baloni ene muske,da bi plesale,seveda jedle torto...sam rabim več , da bo ta prav žur
aja povabila bom tri sošolke
20. avgust 2013
a ta zabava bo potekala pri tebi doma, ob keri uri se bo približno dogajala... sori kr tok sprašujem sam ti hočem pomagat (:
20. avgust 2013
ti zs napišem ok?
20. avgust 2013
ja, ti kar (:
20. avgust 2013
no, okej, jst ti predlagam najprej, da razmisliš, kakšna bo tema zabave. nevem, recimo, da se odločiš za zabavo v maskah (nevem, dam neki obični primer), moreš tej temi zabave tudi prilagoditi obleko, ki jo boš izbrala.seveda ni nujno, da boš prav v neki elegantni obleki, skratka, sama se odloči. potem moreš razmišljat tudi o tem, kam boš dala svoje starše. če misliš zabavo pripravljati v svoji hiši, bi bilo super, če bi se tastara dva kam umaknila, da boste imele s frendicami svoj mir. če je to nemogoče, ali pa če bi rade, da so v hiši poleg vas še starši, pa je tudi v redu. lahko pa organiziraš tudi čisto navadno zabavo in prineseš razne sladkarije, čips,... kar želiš. lahko pa naredite (potem zvečer, ko bo tema) spehod po vasi, ali mestu, odvisno, kje živiš. nevem, vzamete baterijska svetilke in se podate v temo. ko sem imela jaz lani rojstni dan, smo vsi skupej (blo nas je 6 useh skupej) ven na pijačo in zraven smo mal klepetali. ko je bla pa tema, smo pa spet šli vn se mal potepat. zberi si eno temo, če ti pa še kej ni jasno, pa me kar uprašej (:
20. avgust 2013
ok hvala jst bi rajš vidla nasvet,za okraševanje,predloge,za musko,pa kaj bi počele...vseeno zlo zlo hvala
20. avgust 2013
ti bom v zasebcu.. (:
20. avgust 2013
oki doki
20. avgust 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg