Forum
Pozdravljeni
Moja najboljša prijateljica praznuje čez dva tedna 18. rojstni dan. Že mesec dni razmišljam kaj bi ji kupila pa se ničesar ne spomnim.
Rada bi, da mi svetujete kaj naj ji podarim. Kaj ste pa vi kupili svojim prijateljicam za 18. rojstni dan?
Zelo vam bom hvaležna, če mi boste priskočili na pomoč.
24. julij 2016
kaj ji je pa všeč? š čim se ukvarja? ima rada glasbo, šport, knjige?
24. julij 2016
luv@is@anything am ja pač posluša One Direction, pa zlo rada potuje, glasbo pa knjige ima zelo rada ja, šport pa jo niti najmanj ne veseli...
24. julij 2016
kolk je pa stara?
24. julij 2016
luv@is@anything ja 18 bo ne...nevem kaj ji bi podarila
24. julij 2016
aja sori spregledala sm da si ze napisala..moja prjatlca je za osmnajstko dobila un prenosni zvocnik pa ga ma zdj povsod s sabo in je res gud darilo blo drgac pa nevem..
24. julij 2016
luv@is@anything okej hvala ti
24. julij 2016
np
24. julij 2016
u213651
u213651
Poglej na yt tm mas dobre ideje drgac pa je lepo ce sama nrdis kej
24. julij 2016
AlMiKa:* ja saj to ze tud razmisljam ce bi kaj sama nardila..samo nisem neki spretni clovek haha
24. julij 2016
EkstazaSmrti
EkstazaSmrti
Kot prvo naj povem da je dobro če sama kaj narediš. Lahko narediš nek kolaž slik stvari, ki jih ima rada (različnih koncev sveta, ker rada potuje, slike njenega najljubšega benda, pevca), zraven prilimaš še kkšne cute quote lepo bo če bo različnih barv. In daš to v en A4 ovir in super zgleda!
24. julij 2016
*the_*death* ja to je ful dobra idejaa pa da se dam mejbi kako slikico polek ko sma midve gor? Pa se kje bi lahk tak neki lepi ukvir kupla? Hvala ti
24. julij 2016
EkstazaSmrti
EkstazaSmrti
To bi blo super... loh nrdiš vajino slikco največjo in pol okol še te stvari. Če mate kkn fotografski studio mestu morjo tam met
24. julij 2016
*the_*death* okej super, hvala ti res
24. julij 2016
*the_*death* pa mogoce ves za kako aplikacijo ali pa stran ki bi lahko nardila kolaz?
25. julij 2016
EkstazaSmrti
EkstazaSmrti
Loh enostavno natisnes slike in jih mal razmeces pa prilimas na trsi papir. Bo velik bolje izgledal.
25. julij 2016
na flipagram ji nareji vajine d best trenutke
15. avgust 2016
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg