Forum
вσσкѕ.ℓσνєr*
вσσкѕ.ℓσνєr*

HEY!!! Vem, da je teh tekmovanj že ogromno a vseeno sem želela imeti svojega ! Če je že mogoče kdo, ki tudi vodi enako temo naj ne zameri in naj ne govori, da fejkam, ker bo to res čisto moja verzija tega tekmovanja.
Torej naj začnem z razlago, kaj to sploh je polyvore (za tiste, ki bi se mogoče radi prijavli pa ne veste kaj je to).
Polyvore je ena spletna stran, kjer lahko ustvarjaš kreacije oz. nekakšne sete oblek (moraš se prijavit na tisto spletno stran. PS: prijava je čisto enostavna). Tukaj je link :
https://www.polyvore.com/cgi/home
Če se na tej spletni strani ne znajdete najbolje, ker je namreč v angleščini pa pač malo brskajte kje bi se lahko prijavli, al pa uporabite prevajalnike (google prevajalnik, pons. eu)

Tako, zdaj pa na pravila!
1. Se ne kregamo!!!
2. Če se tukaj pojavi kdo, ki misli, da fejkam naj tega ne razglaša čez celo temo, ampak mi to pove na zs -ju (če že) drugače pa naj bo kar lepo tiho in se raje odstrani, saj ni on edini, ki ima enako temo...
3. Če česa ne razumeš, vprašaj!!!
4. Če ne želiš več sodelovati mi to sporoči.
5. Vsak tekmovalec ima pravico povedati svoje mnenje (če ga kaj moti, se mu kaj ne zdi fer...), ne bom ga začela "nadirati" in bom raje poskušala najti problem.
6. Tekmujemo v duhu prijateljstva (prosim ne se odjavit zaradi tega, ker nisi zmagal izziva)
7. Ker bom pač verjetno morala katere kreacije tudi kritizirati, mi ne zaradi tega zamerit. Bodi raje srečen, da se brigam zate in za tvojo kreacijo!
8. Jaz ne bom fejkala in tudi od vas pričakujem enako. BREZ FEJKANJA!
9. Ne se zafrkavat, če se že prijavite, redno opravljajte izzive če ne morete opraviti pravočasno (zaradi šole, obveznosti) se tudi opravičite in vam bom ali podaljšala rok ali pa vam ne bo treba tekmovati
10. ZABAVAJTE SE!!!
Okey, zdaj pa preidimo na to, kaj bo sploh potrebno delati.
- Jaz vam bom dajala različne izzive, ki jih boste morali opraviti v določenem času (razen če se opravičite)
- Pri vsakem izzivu, bom določila enega zmagovalca, ki bo prejel nagrado. In to bo.... kakšna slikica, ki si jo bo želel (bom jo poiskala) ali pa bo preprosto dobil pokal na sliki (če si ne bo ničesar želel)
- Izpadel ne bo nobeden. Tekmovanje bo trajalo v nedogled...

Tako! Prijavi se vas lahko približno od 5 do 10 !

To mislim, da je to. Če sem kaj pozabila in če česa ne razumete, me lahko mirne duše vprašate. Uživajte, upam, da nisem bila predolga!
PROSIM PRIJAVITE SE!

Se boš prijavila?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

03. april 2013
u103087
u103087
prijavnica?
05. april 2013
u127695
u127695
Am je js bi se prjavla sam ni prjavnce...
05. april 2013
вσσкѕ.ℓσνєr*
вσσкѕ.ℓσνєr*
JOJOJJO JAZ SEM TAKI BUČMAN... RES 10000000-krat SE OPRAVIČUJEM JOJOJ, SEM VEDLA DA SEM NEKAJ POZABLA
Okey tu je zdaj prijavnica, hvala ємм ρσттєя◄ in ғᴇנsвυκ. ✝da sta me opomnile!!
Prijavnica:
Ime in priimek (lahko izmišljeno) :
Starost:
Slika:
Katera koli kreacija na polyvore (za začetek):
Ok, če sem še kaj pozabila se že vnaprej opravičujem!!! Pa res še enkrat en velik SORRY!!! In pa HWALA!!
05. april 2013
u127695
u127695
Ime in priimek (lahko izmišljeno) : hana (tko se bom podpisovala na kreacije)
Starost: 17
Slika: profina
http://www.polyvore.com/untitled/set?id=77818679
Če čš lahk dam tut tko da se odpre slika kreacije
05. april 2013
вσσкѕ.ℓσνєr*
вσσкѕ.ℓσνєr*
Super, hwala, da si se prva prijavila Amm, saj ni treba, je tako čisto vredu.
Aja, pa še obvestilo za vse: Za vsak slučaj boste vedno zraven, ko boste prileple link od kreacije napisale kako se imenuje, da ne bom slučajno po nesreči zamenjala ok? Saj lahko pa tut jaz dam naslove kreacij na izbiro in potem ve izberete, ali pa, da imete vse enak naslov??? Povejte !
06. april 2013
Ime in priimek (lahko izmišljeno) : lexy moore
Starost: 13
Slika: lrofilka
Katera koli kreacija na polyvore (za začetek): dam pol
06. april 2013
u121398
u121398
Prijavnica:
Ime in priimek (lahko izmišljeno) : Rachel Smith
Starost: 12
Slika: Profilna
http://www.polyvore.com/untitled_11/set?id=69216531
06. april 2013
вσσкѕ.ℓσνєr*
вσσкѕ.ℓσνєr*
Super, sprejete vse!!! Tako potrebujemo še minimalno 2 tekmovalki... ємм ρσттєя◄ upam, da se boš še prijavila, tako, da v bistvu potrebujemo minimalno 1 tekmovalko, lahko pa tudi več... Malo lahko oglašujete, da se bo bolj razvedlo hehe Uživajte in hwala za prijave!!!
06. april 2013
вσσкѕ.ℓσνєr*
вσσкѕ.ℓσνєr*
Aja PσттεяHεαɔ † ni problema, saj to niti ni TAKOO obvezno, samo malo pač toliko, da vidim kakšen stil imate !
06. april 2013
вσσкѕ.ℓσνєr*
вσσкѕ.ℓσνєr*
Ni obvezno, da daš kreacijo sem mislila hehe
06. april 2013
u124372
u124372
ja bi se prijavila plis
08. april 2013
вσσкѕ.ℓσνєr*
вσσкѕ.ℓσνєr*
Ana Grabrijan samo prijavnico izpolni !
09. april 2013
вσσкѕ.ℓσνєr*
вσσкѕ.ℓσνєr*
HEY!! Jaz ne morem več čakat in bom kar dala prvi izziv. Če se bo še kdo hotel prijavit ni problema, samo moral bo narediti vse prejšne izzive, ki jih bo zamudil. Pa tut za vse do sedaj prijavljene tekmovalke, da ne bodo predolgo čakale !
1. IZZIV!!
No, ker je pred vrati že pomlad boste naredile spomladansko kreacijo. Naj bo lepo pisana, rožasta, vse kar je pač v zvezi s pomladjo.
Primeri kakšne naslove lahko daste kreacijam (nič hudega če imate enak naslov):
- Spring is here
-Flowers
-Spring Flowers, Flowers, Flowers...
- Spring is coming
SEVEDA SI LAHKO IZMISLITE TUDI SVOJ NASLOV, KI SE VAM ZDI BOLJŠI

Tu pa je moj primer (vem, da boste ve naredile lepše) :
https://www.polyvore.com/cgi/set?id=75625974
09. april 2013
вσσкѕ.ℓσνєr*
вσσкѕ.ℓσνєr*

09. april 2013
men polyvore neki blokira, bom nardila, k bom lah
10. april 2013
u127695
u127695
Bom k pridm na comp ; )
10. april 2013
вσσкѕ.ℓσνєr*
вσσкѕ.ℓσνєr*
OK PσттεяHεαɔ † opravičena!
ғᴇנsвυκ. ✝ ni problema!

PA ŠE TO SEM POZABILA. OD DANES NAPREJ IMATE ČAS PRIBLIŽNO 1 TEDEN (razen PσттεяHεαɔ †, ki je opravičena). TAKO! VESELO NA DELO!
10. april 2013
u121398
u121398
evo sm dela nrdila
http://www.polyvore.com/spring_flowers/set?id=78491601
10. april 2013
вσσкѕ.ℓσνєr*
вσσкѕ.ℓσνєr*
мαנєѕтιc super, lepo si naredila!
ČASA IMATE ŠE 6 DNI!
11. april 2013
вσσкѕ.ℓσνєr*
вσσкѕ.ℓσνєr*
Ostale, ki še niste naredile...
11. april 2013
u124372
u124372
ok
ime in primek:ana grabrijan
starost:10 let
slika:iz gogla
12. april 2013
u124372
u124372
no dala bom kar izmišljeno ime :wolf ana !!! če lahko
?
12. april 2013
вσσкѕ.ℓσνєr*
вσσкѕ.ℓσνєr*
ja saj sploh ni nujno, da je izmišljeno ime. Kaj pa kreacija? aja pa 1. izziv že lahko narediš !
12. april 2013
вσσкѕ.ℓσνєr*
вσσкѕ.ℓσνєr*
Samo še en dan imate časa! Razen PσттεяHεαɔ † , ki je opravičena. Če ne bo nobene druge kreacije do jutri, zmaga мαנєѕтιc !
16. april 2013
вσσкѕ.ℓσνєr*
вσσкѕ.ℓσνєr*
IN ZMAGA мαנєѕтιc ,ker žal druge niste naredile kreacije. Če bo se to še naprej ponavljalo bom žal morala to temo končati. ker je potem brezveze... Če res ne morete zaradi šole ali drugih obveznosti, se opravičite, tako kot se je PσттεяHεαɔ † !
TAKO, ZDAJ PA K ZMAGOVALKI TEGA IZZIVA. мαנєѕтιc HOČEŠ KAKŠNO POSEBNO ŽELJO ZA SLIKO, ALI BI PREPROSTO POKAL?
17. april 2013
вσσкѕ.ℓσνєr*
вσσкѕ.ℓσνєr*
TAKO! ŽAL STE VSE ZELO NERESNE IN SEM SE ODLOČILA, DA BOM TO TEMO KONČALA OZ. UKINILA! ! ŽAL DRUGAČE NE GRE !

18. april 2013
u113369
u113369
Prijavnica:
Ime in priimek (lahko izmišljeno) : alja elegant
Starost: 9
Slika: profilka
Katera koli kreacija na polyvore (za začetek): poglej na moj polyvore : http://alja-pohajac.polyvore.com/
13. avgust 2013
u113369
u113369
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee, neeeeeeeee uukkkkkkkkkiiiiiiiiiinnnnnnnnnnnnaaaaaaaaaatttttt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ppppppppppppllllllllllllllllliiiiiiiiiiiiiiisssssssss
13. avgust 2013
u82298
u82298
Heeeej sem Nina in imam en problem
in sicer tak:
Jaz ko pridem na Polyvore pa hočem narediti set pa ni ne gre enostavno mi ne dela, prosim pomagajte prej kak vržem računalnik vun prosimmmmmm pomagajte.
Lp Nina
20. oktober 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg