Forum
Heey to je moja 2 zgodba in bom full vesela če jo boste brali.

Sem Meggy Blue.Stara sem12 let.Zelo rada plešem in treniram gimnastiko,saj sem v tem že zelo dobra.S starši živimo v Sloveniji.Očka in mama imata neko svoje podjetje.

jst

mama

očka

Boš bral/a

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

02. julij 2012
u47197
u47197
Neext
02. julij 2012
sm bolana in moram do ponedeljka ležat v postelji,v poedeljek pa obljubim da dobiš next
05. julij 2012
u47197
u47197
okej super ampak jaz v ponedeljek odpotujem v London za 2 tedna zato lahko preberem komaj ko pridem nazaj!
05. julij 2012
next
05. julij 2012
u97443
u97443
next!
05. julij 2012
živjo tuki ana(frendica od *TistaOd NIKEE*)
sm na njenem profilu ker mi je dala geslo pa to in da vam sporočim da bo dala next v torek ali sredo ker so dali računalnik na popravilo
06. julij 2012
evo dobite od mene(ane)next
aja pa *tistaod nikee* bo pisala o svojem življenju malo pa bo blo izmišljeno.seveda bo dajala tudi slike od ljudi ki jih pozna,tako da boste vidli mogoče koga ki ga poznate
__________________________________________----_______________________------____
Bila je sobota ko me je budilka zbudila ob 8:00."O ne priprave mam"!Hitro sem ustala in se oblekla nato pa stekla v spodnje nadstropje na zajtrk.Ko sem tekla dol sem preskakovala kar po 3 stopnice.Ko sem use zbasala v usta sem si na hitro umila zobe nato pa uzela obe torbi in stekla v auto.Tam pa me je že čakala mama."Kje pa s bila tolko časa veš da imaš priprave čez 5 min"."Ja sej vem ,če pa me je budilka prepozno zbudila".Med vožnjo so po radju predvajali najino najljubšo pesem.

Skupaj sva peli nato pa sem mogla it.Ko pa sem prišla tam ni bilo nobenega.Pogledala sem na uro"o fak zamujam".Šprintala sem do telovadnice,se v garderobi oblekla nato pa odšla na orodja.Čez pet minut je nek skupina prišla v telovadnico.Gledala sem na hitro in nisem videla kdo pravzaprav so.Ko sem prišla do parterja sem navil glasbo na katero mam vajo in se postavila.

Ko sm končala je rekla učitelca(tko jo momro klicat)"Meggy gremo še enkrat.Usi jo pozorno glejte.Lets go to the beach each..."Učitelca je začela pet oprostite dobesedno fušat.Primla sem se za glavo.Stekla sem do klopce in si uzela slušalke nato pa odšla nazaj."STOP!"sem zakričala.Usi so utihnili.

Dala sem si slušalke gor in rekla"gremo še enkrat".Ko so usi šli enkrat skozi sem šla jaz še enkrat na glasbo.Ko sem končala so mi usi ploskali.Obrnila sem se in vidla da tista skupina so v resnici člani,mladinci in pionirji ki imajo(tudi jaz)priprave.Med člani pa je bila tudi Nika Bolčič ki jo mam ful rada.

Ko sem jo zagledala sem ji stekla v objem."NKAAA".Ko sem prišla tam so mi usi govorili"bravo,ful si dobra,kako ti to uspe"in podobne.V skupini pa je bila tudi Monika(moja trenerka hip hopa)
Prišla sem do nje in ji rekla"KVA DOGAJA" vendar je ona še vedno zamišljeno gledala na drugo stran telovadnice.Rekla sem ji še enkrat in še enkrat in še enkrat...nato pa udarila po hrptu.Končno se je zbudila iz svojih"sanj"(vrjetno je spala na nogah).Hitro sem se preoblekla v plesni kostum.S skupino smo se hoteli že postaviti,nato pa nam je Monika spremenila celo koreografijo.Mene pa so metal v zrak,delala sem premete,kolesa,špage,...Ko smo končali sem poklicala mamo
(m=mama j=jas)
j:čau mama
m:čau
j:gdaj prideš
m:greš z mamo od Tare(tra je moj soplesalka)
jk čau
m:čau

Ko sem prišla domov sem pozvonila,še enkrat pa še enkrat nato pa ugotovila da ni nobenega doma.Odklenila sem,vrgla torbo v kot in šla k hladilniku.Pridem do hladilnika in najdem listek na njem je pisalo:
Čav Meggy z očkom sva odšla po trgovinah.
Prosim uzemi iz torbe mokra oblačila in jih vrži v koš za umazano perilo,kostum pa prezrači in ga nato lepo zloži.
Polupček mami.

Naredila sem kar mi je naročila mama nato pa se ulegla na kauč in prižgala televizijo.Na televiziji je bil glih film Street Dance

Med filmom sem zaspala čez nekaj časa pa me zbudi zvonec.Odprla sem vrata in pred mano je stal nek lepotec.Zardela sem."Živjo je to družina Blue?" "ja"sem rekla."Ti si vrjetno Meggy Blue moja polsestra" "ja jaz sem Meggy Blue ampak če sem jaz tvoja polsestra pol si ti moj polbrat." "Tako je.Naj se ti predstavim jaz sem Nik Tomilson,star sem 15 pa ti?" "12"
nik

"Pridi naprej" "od zdaj naprej bom živel tukaj" "ok pridi pokazala ti bom sobo za goste ki bo zdaj tvoja" "ok"
nikova soba

Nesel je potovalke v sobo nato pa se usedel zraven mene in skupaj sva gledala film in umes seveda spet zaspala.Ko sem se zbudila sem se znašla v svoji sobi.Ni mi šlo u glavo kako.Mogoče pa me je Nik nesel gor.Šla sem dol v kuhinjo."O naša trnjulčica se je zbudila"je rekel Nik jaz pa sem se samo nasmejala."No zgleda da se že poznata" je rekel očka."Kaj če gremo u kino" je še dodal."JAAA"smo usi zakričali.Hitro sem uzela iPad in pogledala kakšni filmi so."Kaj če gremo gledat Diktatorja" "super gdaj je"je uprašala mama."Čez eno uro"."FAMILJA čez eno uro gremo gledat Diktatorja".Pripravili smo se,pojedli večerjo in odšli v Tuš planet(btw živimo v Kopru)Usak je imel ene XXL kokice in pijačo.Dali smo karte in odšli v kinodvorano.Usedli smo se na sedeže in začele so se reklame kar najbolj sovražim.Končno pa se je začel film.Smejali smo se kot nori po filmu pa smo odšli nažalost domov.Ko se prišla domov sem šla direktno u kopalnico in se stuširla,umila zobe in ublekla v pižamo.Odšla sem po iPad in vidla use razen mene ki so bili na kauču in gledali film.Pustila sem iPad na mizi in se usedla zraven Nika.Film smo gledali kakšne 2 ure nato pa sva odšla z Nikom gor,mama in očka pa sta ostala še dol in gledala nek ljubezenski film.Ko sem bil že na vratih in hotela reči Niku lahko noč me je prekinil."Čaki pridem k tebi če lahko" "ja".Ulegla sem se na posteljo on pa zraven mene in sva se pogovarjala."Upam da se bova dobro razumela" "ja jaz tudi"."Lahko noč" "nočko"."Pa lepo sanjaj" "enako".Zaprl je luč in odšel ven.
u47197
Neext
06. julij 2012
evo samo zdej spet do torka ne b nexta ker grem na EP(europsko prvenstvo)in pol na morje
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Naslednje dni so minile podobno.Bil je četrtek in imela sem zadnji trening pred tekmo.Ura je bila 16:30 na morala sem na trening.Uzela sem torbo in odšla v auto.Mama je parkirala na parkirišču pred plesno šolo.Plačala je še prevoz za na tekmo,jaz pa sem odšla v garderobo.Pozdravila sem moje soplesalce in se preoblekla.

Potem smo se še "tri ure"pogovarjali,smejali,...nato pa pride Monika in stekli smo v dvorano.Ogreli smo se in začeli plesat.
Trening je bil pri koncu in vsak je uzel en list in svinčnik.Napisali smo kaj moramo,kaj ne smemo in kaj lahko prinesemo na tekmo.Trening je končal in jaz sem stekla v garderobo in se v minuti preoblekla.Stekla sem do auta vendar tam ni bilo nikogar.Čez kakšnih 10min priteče mama s polnimi rokami vrečk.

"Meg oprosti samo v trgovino sem skočla da malo napounem omaro".Vrečke je zmetala v auto in odpeljali sva se do OŠ Koper kjer je že potekal trening gimnastike.Na hitro sem se preoblekla v moj črn dres in stekla v telovadnico.
Na srečo smo imeli učtelja in ni bilo nič narobe če sem zamudila.Saj je naš učitelj na smrt zaljubljen v mojo mamo in bi naredil use da bi bila njegova,jas mam pač srečo.
Trening je potekal dokaj mirno ampak jas sem bila še vedno na smrt utrujena in sem komaj držala glavo pokonci.Končali smo in jas sem spet med prvimi stekla v garderobo.Nase sem čez dres navlekla hlače in jopico,se obula in odšla ven.Tam sta me v autu čakala mama in Nik.
Usedla sem se v auto in že smo se peljali proti domu.V autu sta me mama in Nik nekaj spraševala.Ker sem bila že napol v sanjah sem odgovarjala samo z"aha".
Prišli smo in ko sem stopila v hišo sem iz sebe spravila samo"ČAV"nato pa se odvlekla do sobe.Vrgla sem se na posteljo in v trenutku zaspala.
Naslednje jutro me je zbudila budilka.
Ustala sem in se oblekla takole

Uzela sem mojo šolsko torbo in pogledala če imam use
Notri sem vrgla še ključe in telefon

Odšla sem dol na zajtrk.Za zajtrk sem imela palačinke z nutelo
Ker je bilo po mojem okusu premalo nutele sem si namazala še za tri osebe.Spila sem kakav in obula allstarke ter se odpravila v šolo.
Na poti sem dobila sporočilo od moje BFF Taylor da je bolana in da je ne bo v šolo.
Taylor

Vzela sem slušalke in telefon ter poslušala muziko.

Stala sem pred šolo in čez nekaj časa veselo ustopila vanjo,saj sem mislila da bo danes lep dan ker je petek in imamo samo 6 ur.Odšla sem do omarice in se preobula ko pa sem zaprla vratca je za njimi stala Steffany s svojima aušama Cate in Caroline."Kaj bi rada" "pusti Leona o je moj" "aha se mi zdi" "GRRR" "ja GRRR"ponovita Cate in Caroline za njo,nato pa sta odšli.Gledala sem za njimi ko se je nekdo zaletel vame in me vrgel na tla
12. julij 2012
hwalla
12. julij 2012
next cool je
12. julij 2012
hvala tudi tebi Strawberry98
12. julij 2012
SORRY KER NI BLO NEXTA ŽE U TOREK MA SMO MALO PODALŠALI DOPUST SORRY(še enkrat)
Bil je Leon tisti o katerem je govorila Steffany.Že od prvega razreda je zaljubljen vame,zato Steffany misli da midva hodiva.Pogledal me je in se mi nasmehnil "pazi kje hodiš"sem mu odgovorila.Ves vesel je šel po hodniku jaz pa za njim,seveda sem pazila na razdaljo.Malo naprej je stala Steffany in se pogovarjala z Leonom,ko me je videla mu je od jeze in ljubosumja dala poljub na lica.Zavila sem z očmi in odšla naprej.Še vedno pa se mi je tresla roka da bi jo udarla.Sej ne da mi je ukradla fanta,ampak tisti njen pogled
že use pove.Pogledala sem na drugo stran in zagledala moje frende.Skupaj se vedno zabavamo,smejimo in use kar nam pride na pamet.Z njimi vedno pozabim na use skrbi.Tako je bilo tudi danes.Plesali smo,se smejali,peli,...Imeli smo se super dokler ni zazvonil zvonec.Usak je odšel v svoj razred.Prvo uro smo imeli matematiko in do razreda sem imela tako dolgo pot kot če bi tekla maraton.Končno sem prišla do razreda in se usedla v klop.Zvonl je še zadnji zvonec in matkarca je prišla.Vedno je točna kot ura.Začela je razlagat neko snou ki smo se jo učili prejšnje leto.Ni se nam dalo poslušat njenega nakladanja zato smo usi imeli slušalke in poslušali muziko,ter jedli pez bombone.
No skoraj usi,samo piflarka Zoffie je poslušala.
Zoffie

Pouk je minil tako kot vedno počasi in dolgočasno.Zvonec je oznanil konec pouka.Leno sem ustala,pobrala svoje stvari in odhitela ven.Preobula sem se in pozdravila moje frende ter zapustila šolo.Na poti domov je začelo deževati še sreča da sem imela dežnik.Ustavila sem se pri Taylor.Potrkala sem na vrata in odprla mi jih je njena mama."Pozdravljena Meggy" "dober dan" "verjetno si prišla k Taylor.Kar pejdi gor k njej v sobo zdaj ji je že bolje" "hvala".Odšla sem po stopnicah v njeno sobo."Meggy" "Taylor" sva zakričali.Objeli sva se nato pa sem ji dala zvezke.Povedala sem ji use kar se je danes zgodilo u šoli.Po nejinem 2 urnem pogovoru sem odšla domov.Ko sem prišla domov je mama usa panična začela"kje si bla tolko časa skoraj sem klicala policijo,veš kolko je ura 14:30 ti pa bi mogla bit že ob 13:45 doma" "ja sorry no sem se ustaula pri Taylor" "kaj ne znaš poklicat!?Dobro dobro samo da je use uredu"."Meg jaz grem v trgovino" "OK".Hotela sem iti v sobo ko me je ustavil zvonec.Odšla sem odpret vrata.Pred vrati je stala neka punca."Čau jaz sem Meredith punca Nika Tomilsona".Kar stopila je notri in vrgla njen plašč name."Pazi nanj iz zelo občutljivega materjala je"je spravila iz sebe nato pa se kar usedla na stol.
Meredith

Meredithin plašč

Namenila sem ji grd pogled,ona pa meni hinavski nasmeh."Nik punca te čaka" "ej kako si vedela..."prekinila ga je Meredith s poljubom pred mano
NIK:
Sestrica je bila se vedno jezna na Meredith.Z njenim plaščom je odšla po stopnicah .Nisem vedel kaj namerava zato sem odšel za njo,Meredith pa sem pustil da si razgleda hišo.Seveda je sestrica genialc od genialcev odšla z Meredithinim plaščom na balkon in ga vrgla v največjo lužo na vrtu.Usa vesela je odšla v svojo sobo.Use skupaj je bilo videti smešno bal pa sem se kaj bo rekla Meredith.
I love u :*
next
01. avgust 2012
u68138
u68138
neeeeeeeeeeext nova bralka in tvoja zgodba je super (:
01. avgust 2012
HVALA VSEM KI BERETE RES MI FUL POMENI
01. avgust 2012
evo next
Odšla sem v sobo in začela priprvljat stvari za na tekmo.Najprej sem si napisala kaj moram dati v torbo,nato pa začela pripravljat.Vedno ko kaj pripravljam se vedno ko en zgubljen otrok,in tudi danes ni bilo kaj drugače.100 krat sem odšla po stopnicah gor in dol,ter usakič videla Meredith in Nika kako se poljubljata.Končno sem po 2 urah končala.Še enkrat sem preverila če imam use za vsak slučaj.Slišala sem kako je negdo zaprl vrata.Vedela sem da je to Meredith,ki odhaja.Hitro sem stekla na balkon."To bo komedija"sem rekla.Mereith se je približevala luži in..."AAA Meggy ubila te bom.Kaj si naredila z mojim plaščem"! "nič samo hitro sem se ga znebila" "GRRR"! in je odšla.Spomnila sem se da sem enkrat dala kamero,ampak nevem zakaj.Upala sem da še dela in da je use posnela.

Želja se mi je uresničila.Use je bilo posneto.Hitro sm vzela kamero in stekla v sobo.Priključila sem jo na računalnik in video posnetek objavila na Youtube.Čez minuto ali dve sem šla pogledati in posnetek je imel milijondvesto ogledov.Ura je bila že osem zvečer in mame še ni bilo.Začelo me je skrbet.V sobo je ustopil Nik."Hej govoril sm z mamo in je rekla da je na obisku in da je še ne bo" "OK.Ej Nik pridi to pogledat" pokazala sem mu posnetek.Najprej se je smejal nato pa se mu je nasmešek zbrisal z obraza."Kaj je stabo veš da je Meredithina mama najbolša prijatelca z Youtubom" "ma dej,glej lahko je tudi najbolša prijatelca čistilke me prau malo briga".Nik je brez besed odšel ven iz sobe.Odšla sem v kopalnico,se stuširala in umila zobe ter oblekla pižamo.
Hodila sem po hiši gor in dol ter si ponavljala v glavi koreografijo in postavitve velike formacij,parov in solo.Čez nekaj časa sem imela občutek da use znam in odšla sem v dnevno sobo k Niku.Skupaj sva gledala neko komedijo in se do solz nasmejala."Ej Nik kje je mama"? "je že šla spat" "aaa ma jst je nisem nič slišala da bi prišla" "je bla ful utrujena in se je samo ulegla na posteljo in zaspala".Ura je bila že 23:45 in jez sem bila tako kot mama prej na smrt utrujena.Zvila sem se k Niku in čez nekaj časa zaspala.Zjutraj sem se zbudila že ob 6:00,nevem zakaj ampak vedno ko imamo kakšno tekmo zvečer nemorem zaspati,zjutraj pa ne morem ustat.Vesela sem ustala,uzela svoj kodralnik in odšla v kopalnico.Tam sem se umila in skodrala lase.Odšla sem nazaj v sobo in se oblekla.
Lase sem si dala na stran,da so mi stali pa sem čeznje dala še rdečo kapo

in obula vansice

Ura je bila že 8:30.Pojedla sem zajtrk in z mamo sva se odpeljali na postajo kjer nas je čakal avtobus.Tia me je že čakala zato sem malo pohitela.
tia

Odšle sva na autobus in se usedle.Malo za tem sta prišle še Monika in Nika ,nato pa je avtobus odpeljal.
Rada vas mam *TistaOd NIKEE*
01. avgust 2012
EWO ŠE ENA SLIKCA KI MI JE PREJ NI PRIJELO
oblekla sem se takole

01. avgust 2012
next
01. avgust 2012
u68138
u68138
neeeeeeext!
02. avgust 2012
next^^!!!
06. avgust 2012
u50889
u50889
next zakon!
06. avgust 2012
TNX* FOR READING
Peljali smo se kako uro pa pol.S Tio in drugimi frendicami smo se pogovarjale o tekmi,se smejale,plesale z rokami,pele,se pogovarjale,...Končno smo prišli.Usak je uzel svojo torbo in se mogel nekako prebiti ven.Začelo je deževat in hitro smo usi stekli pod streho.Prišle so Monika in Nika z zapestnicami v rokah,ter nam jih začele dajat usakemu eno na roko.
Stekli smo v garderobe in nekaj pojedli.Preoblekli smo se v kostume,saj smo čez 20 minut imeli generalko.
Najprej smo imeli generalko za veliko formacijo,nato pare in na koncu še solo.Tekala sem po stopnicah gor in dol in se mogla vsakič v 30 sekundah preobleč v nou kostum.Končno je bilo tega konec,ampak najslapše se je šele začelo.Čakanje do 18:30.Mi mladinci se nismo vedli kam dat.Hodili smo po hodniku,malo smo gledali tekmovalce kako plešejo,pa spet smo šli nazaj na hodnik,pa nazaj smo šli gledat kako plešejo,pa spe nazaj na hodnik,...Tako smo delali cel čas.No pa knčn je bla ura 17:00.Morala sem se preobleč v solo kostum,nato pa sem odšla k Niki da me namaže.Z Niko sva odšle po hodniku nato pa zavile na stopnice in že kmalu sva bile med scenami.Čez pet minut je napovedovalka povedala"številka 154 KRADDY".Začela sem plesati.Ko sem končala so bili sodniki videti zadovolni.To mi je dalo upanje v zmago.Prebila sem se v polfinale in finale.Napočila je razglasitev.Jast,Nika in Monika smo sedele v krogu,se držale za roke ter mele glave dol."Drugo mesto si je priplesala številka 164 Magic door".Ko smo to izvedeli je bilo veselje nepopisno."In državna prvakinja je postala Meggy Blue s številko 145 KRADDY".Stekla sem na stopničke in samo čakala na moj pokal in medaljo ter diplomo.Tisti trenutek sem imela miljon občutkov.Nardili so še par slikc pol pa je blo konec.Stekla sem Niki in Moniki v objem.Monika je začela jokat od sreče jaz pa sem jo še bolj objela.Nisem imela več veliko časa zato sem morala se it preobleč za pare.Ko sem se oblekla sem šla najprej k Moniki da mi da dol make up nato pa še k Niki da me spet namaže.Blo je še kakih 45 minut do začetka tekmovanj v parih zato smo se z moji soplesalci nekaj hecali in nekdo mi je uzel kapo,ter mi jo nekam vrgel.Začela sem jo iskat.Tekala sem po hodnikih gor in dol ter pregledala usak kotiček.Ko sem že skoraj obupala sem zagledala nekega fanta,ki je imel v rokah kapo podobno moji.Bil je kako letostrejši od mene.Približala sem se mu in zagledala mojo kapo v njegovih rokah.Nisem vedela kaj naredit zato sem kar načela pogovor.
Jas(J) on (O)
J:Ej oprosti mislim da imaš mojo kapo
O ja našel sem jo na tleh
J:Ja neki smo se hecali pa so m jo vrgli
(dal mi je kapo)
Oa se ti predstavim sem Jan
J:Jaz sem Meggy Blue
O:Kaj ti mogoče zdej plešeš n kaj si ti slučajno prej zmagala
J:Ja prej sem zmagala in zdej plešem
(zmoti me Tia)
"Meg pridi kmalu bova na vrsti"
Jorry morm it se vidiva
O:Kaj mi lahko daš tvojo številko
(dam muštevilko,on pa meni njegovo)
J:Zdej pa res moram it PAP
O:Ja srečno pa lepo da sva se spoznala
jan

Tia me je že čakala med ostalimi tekmovalci jaz pa sem tekla k njen tokrat po drugi poti.Zazvoni mi je telefon.Pogledla sem in dobila sporočilo od Jana.Pisalo je:
TE PRIDEM GLEDAT.
No končno sem prišla k Tii.Imela sem le še toliko časa da sem lahko dobro zadihala."Številka 145 The ZONE".Odšle sva pred sodnike in čakale na glasbo.
pesem na katero sva plesale

Ko sva končale so bili sodniki spet videti zadovolni.Tako kot prej sva se prebile v polfinale in finale ter zmagale.Tako smo bile vesele da bi lahko skočile do stropa in nazaj.Usi iz tekmovalci iz nae plesne šole so nama prišli čestitat in med njimi je bil tudi Jan.Ura je bila že 21:00 in mi smo že ob 21:0 tekmovali z formacijo zato ni bilo veliko časa.S Tio sva srečne hodile po stopnicah ki so vodile v našo garderobo.Preoblekle sva se,odšle k Moniki da nama da make up dol in nato še k Niki da naju namaže.Skupaj smo odšli k ostalim tekmovalcem in kmalu je napovedovalka spet rekla"številka 136 The crazy ballerinas".
pesem na katero smo plesali

Odplesali smo in bili 6.Eno mesto nam je manjkalo pa bi šli na evropsko prvenstvo v Miamiu(čeprau ni v europi).Tekme je bilo konec in odšli smo domov pozdravila sem use,tudi Jana in s starši in Nikom smo odšli v auto in že smo se peljali proti domu.
07. avgust 2012
ŠE NEKI SLIKC

pari(tista zadaj)

velika formacija

07. avgust 2012
pesem na katero sem plesala solo
07. avgust 2012
u50889
u50889
neeext!
07. avgust 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani