Forum
Drin Drin.Budilka me je prebudila.Skočila sem na noge.'Jeeej' sem kričala srečna da so končno počitnice.Stekla sem dol na zajtrk a tam ni bilo nobenega.Le pismo.Pisalo je:

Draga Dawn,

z mamo sva odšla na počitnice.Ker vema da znaš skrbeti zase, sva te pustila samo.Lepo skrbi za hišoVse počitnice boš sama.Lepo se imej.

Pozdravi,
očka

Jeees.To je pomenilo najboljše počitnice do slej.Poklicala sem Sally, mojo najboljši prijateljico.Domenili sva se, da bo vse počitnice pri meni saj tudi njenih staršev ni doma.'Kdaj prideš?' sem jo razburjeno vprašala po telefonu.'Čez pol ure prav?.' 'Okej' in sem odložila.To bodo nepozabne počitnice.
Čez pol ure je Sally že stala pred vrati.Želela je razpakirati a sem jo ustavila.'Bo še dovolj časa' sem dejala.Strinjala se je.
Odločili sva se da odidema na gozdno jaso.Midve ji rečema kar skrivnostna gozdna jasa.Je prečudovita, z vedno svežo posošeno travo, prečudovitimi marjeticami in krasnimi smrekami, pa je vendar v tej toplini varolava skrivnost, ki je pojasnjevala skrivno izginjanje ljudi ki pridejo tja.
25. september 2010
Jst(Dawn):

Sally:

Jasa:

25. september 2010
u28099
u28099
nextii
25. september 2010
next
25. september 2010
NEXT!
25. september 2010
u28099
u28099
nexti
25. september 2010
u28099
u28099
prjav
te se nahttp://www.igre123.com/forum/tema/dogs-models/8456/
25. september 2010
Hualaa uaam zdjlee sm zaspanaa && bom ju3 nextala
25. september 2010
u19580
u19580
next,next,next!
26. september 2010
Ko sva prišli tja je bila čista tišina.Nisem si morala predstavljati da bi ta jasa kaj skrivala.Ko sem pogledala Sally je tam stala čisto zamišljeno.In živčno.Toda zakaj?Zakaj je tako živčna?
Pogledala sem naprej in se vsedla na klop.Nenadoma je vzadaj mene nekaj zapihalo.Kot da bi nekakšen človek zdrvel mimo.Toda saj tukaj ni nikogar.
To me je res prestrašilo.''Grema'' sem živčno dejala in primila Sally za roko.Ta se je nenadoma zdramila in me povlekla za sabo.
Ko sva prišli domov me je vprašala.''Si tudi ti kaj videla?''.Pogledala sem je.''Ne le čutila sem kot da bi nekdo zdrvel mimo mene.'' sem zacvilila.''Jutri greva spet tja in bova tam prespali'' je odločno dejala.Tokrat se nisem upala upirati.Vedela sem da morava skrivnost razkrinkati.
Tisto popoldne sva odšli v knjižnico.Knjižničarko sem vprašala če je kje kakšna knjiga o tej jasi.Z strahom v očeh je prikimala.''Nikar ne imeti te knjige predolgo'' je zašepetala '' kajti sicer se vama bodo dogajale čudne reči''.To me niti ni presenetilo saj so se čudne reči že dogajale.Zahvalila sem se in odšli sva nazaj.
Ko sva prišli domov je Sally padla na posteljo in zaspala.Očitno jo je pot do jase zdelala.Tudi mene je a se nisem pustila utruditi.Zleknila sem se na kavč in malo listala po knjigi Gozdna jasa.Vse se je zdelo normalno ko sem na strani 95 prebrala opozorilo:
Ne bodite več kot 5 ur na gozdni jasi!Takrat je največja verjetnost za vašo smrt.

Prestrašila sem se.Vedela sem da na jasi bova več kot 5 ur.Saj bova tam celo spali.
Odločila sem se da se ne bom obremenjevala.Obrnila sem se in nama spakirala za na jaso.Še zadnjič sem z strahom v očeh prebrala opozorilo in se odpravila spat.
30. september 2010
u19580
u19580
next
30. september 2010
Bom ju3.Hvala za koment Kaja00
30. september 2010
Nextaam?
01. oktober 2010
u28341
u28341
next
01. oktober 2010
u28753
u28753
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext *-*
01. oktober 2010
Naslednje jutro sploh nisem hotela vstati.A me je Sally vrgla na noge.Zajamrala sem.''Res morava iti?'' sem z strahom v očeh vprašala.Odločno je prikimala.''Morava odkriti kaj se dogaja'' je dejala pogumno.A opazila sem strah v njenih očeh.Tudi njo je bilo strah.''Kdaj pa greva?'' sem vprašala in se krtačila pred ogledalom.''Če hočeš, lahko kar zdaj'' se je zasmejala.''Rajši ne'' sem se nasmehnila.Odšli sva v trgovino nakupiti še zadnje stvari.
Ko je bila ura 5 sva se odpravili.Pred odhodom sem molila in se poslavljala od življenja.Česa me še v življenju ni bilo tako strah.
Ko sva čez uro prišli na jaso sem trepetala od strahu.''Postaviva šotore'' sem čivknila.Sally ni ugovarjala.Tako so bili že čet nekaj minut postavljeni.''Ali bova spali vsaka v svojem šotoru?'' sem z stisnjemi ustnicami vprašala ko sem opazila dva šotora.Prikimala je.Takrat me je postalo še bolj strah.
Okoli desetih sva že odšli spat.Takrat sem pa trepetala kot za stavo.Čez nekaj minut, ko sem že zaslišala tiho smrčanje iz sosednjega šotora sem si želela da bi že bila mrtva.A nisem bila.Ko sem po minutah končno zaspala sem se nedolgo zatem, ob 11h spet zbudila.A tokrat se nisem zbudila zaradi strahu ampak zaradi nekakšnih zvokov.Nekdo je...tiho švigal mimo mojega šotora.Od strahu sem začela gristi odejo a sem se opogumila.
Zavita v odejo sem stopila ven in se razgledala naokoli, predvsem pa pozabila na strah.Čez nekaj trenutkov sem začutila hladno sapo na mojem vratu.Obrnila sem se in tam zagledala nekakšnega človeka.A ni bil človek, bil je nekaj drugega.Mislim da je bil...vampir.
01. oktober 2010
u28753
u28753
next *-*
01. oktober 2010
Vampir:

01. oktober 2010
Nepremično sem strmela vanj.In on v mene.V tej megli sem lahko videla le njegove bleščeče oči.Toda kmalu sem si prišla na jasno.Bil je vampir.On, samo on je bil dejstvo za izginjanje ljudi tukaj.Vsaj tako sem mislila.In potem so se njegove oči zabliskale.Kot da bi mi hotel kaj storiti.Iz sebe sem vrgla odejo in zbežala.Bežala sem, kdove kam.Ko sem se končno utrudila sem ugotovila da niti ne vem kje sem.Nenadoma sem slišala šlestenje listov.Konec je z mano.
Padla sem po tleh.In od utrujenosti zaspala.
Ko sem se zbudila je bila ura pol dve zjutraj.Toda zbudila se nisem ne na gozdnih tleh, ne v vampirjevemu želodcu ampak...v šotoru.
Pogledala sem okoli.Vse isto kot prej.Sem sanjala?
Ozirala sem se okoli in opazila.bleščeče oči.Toda ne moje.Vampirjeve.
Najraje bi zakričala a sem se ustavila.Za kričanje bo še dovolj časa.
Pogledala sem proti njemu.'kdo si?Kaj hočeš od mene?'' sem trepetala za stave.Čeprav je bila tema sem videla njegov nasmeh na ustnicah.To me je omehčalo.Tedaj sem se nasmehnila.Prijel me je za roko.'Pridi' je mirno dejal.Malce v strahu sem mu sledila iz šotora.Le kaj me čaka?
Ugotovila sem da so bile moje skrbi odveč saj sva se le sprehajala po jasi.Nenadoma sem začutila nekakšno povezanost do njega.Stisnila sem se k njemu in si zaželela da ta trenutek nebi nikoli minil.
01. oktober 2010
u27744
u27744
next hhhitro!
01. oktober 2010
next?
02. oktober 2010
u27744
u27744
next hitro!
02. oktober 2010
Lil_Angel me je prosla če jst pišem.Tko da bom zdej pisala.
Sam bom poznej nadaljevala
03. oktober 2010
u28341
u28341
next
03. oktober 2010
next xDD
19. oktober 2010
Next eni bomo prej umrl od cakanja the best men jo je sestra priporocila
03. julij 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike