Forum
Zoey je stara 17 let. Zoey je pred 1 tednom postala vampirka. In to zaradi svojega fanta.
Zaprl jo je ,da je ostala sama na dežju. Prišel je neznan vampir. Ugriznil jo je. Verjetno bi spil njeno
kri če ne bi mimo pripeljal avto. Krvoses je s svojo nečloveško hitrostjo bliskovito zbežal. Zoey je
prisegla ,da se nikoli več ne bo zaljubila. Ji bo uspelo?

Nadaljujem?
18. julij 2011
men je vseen
18. julij 2011
Odprite učbenike na stran 800. Gdč. Meyer nas je poskušala pritegniti k sodelovanju.
Le kdo jo je poslušal? No,pogledala sem kakšno sranje se skriva na strani 800. Bilo je
poglavje o tem kako vampirji nesememo piti človeške krvi kadar se nam zahoče. Sem rekla,sranje. Moja cimra Kate mi je poslala listek s sporočilom. Vidiš Johna in Edwarda?
Hoot. John in Edward sta dvojčka. Kate je čisto vseno s katerim od njiju bi bila,samo ,da bi bila punca katerega od njiju. Listek sem ji poslala nazaj,s sporočilom "Že mogoče,ampak a lahko daš mir". Potem je hvala bogu zazvonilo.Že si hotela oditi v svojo sobo ,da bi se preoblekla te je nekdo ustavil. Bil je oden od dvojčkov. Kateri...
Nisi vprašala do konca ko je že rekel ,da je John. Amm...imaš čas...za...zmenek? Mgoče. Čeprav ti je bil všeč,nisi hotela trpeti zaradi fantov. Šla si v sobo tam pa te je čakalo presenečenje.
19. julij 2011
u52221
u52221
bbbbbuuuuuuuuuuu
08. september 2011
next!
06. januar 2012
bede
11. oktober 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg