Forum
Sem Melanie. Najstnica, ki že skoraj celo življenje skriva temačno skrivnost.

Boš brala?? Zgodba ni za nežne dušice. Govorim o odraslih temah in nasilju..ubijanje je moja strast

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

24. julij 2013
neeext
24. julij 2013
u136975
u136975
next
24. julij 2013
Hvala vama anja srči in _Brinčy_....takoj bom napisala next...
24. julij 2013
Tekla sem. Stopala sem po blatu in se nisem ozirala na bolečino, ki mi jo je zadal vsak korak, saj sem bila ranjena. Kri je curljala po meni in se mešala s potom. V rokah sem trdno držala bodalo, v katerem se je pretakala mogočna magija vampirjev, za ubijanje demonov, ki so se pokazali le ponoči in ubijali ljudi ter jih nato pojedli. Imajo človeško obliko a ne morejo na sončno svetlobo in srebro jih ubije. Srebro samo jih za nekaj dni popolnoma onesposobi. Ubije jih pa le srebro, v katerem je magija vampirjev in s takšnim bodalom jih zabodemo v srce. Dež je pojenjal a v zraku se je dalo čutiti naelektrenost ob boju z demonom. Vampirji se rodimo vampirjem. Premikamo se z svetlobno hitrostjo in imamo moč 1000-krat večjo od svoje teže. Lahko slišimo dogajanje na več kilometrov. Če se potrudimo lahko slišimo bakterije. Vidimo ponoči in naš vid je močnejši od mikroskopa. V samo sekundi lahko naše misli premišljujejo hitreje, kot pa se mi premikamo. Smo spretni in rojeni morilci. Sama sem se rodila meni nepoznani vampirki. Bila sem na Akademiji za vampirje do svojega dvanajstega leta. Potem so me dali v rejo k človeški družini. Vampirje že od malih nog učijo, da se ljudem ne sme kar tako piti krvi. Zdaj sem stara sedemnajst let in moja rejniška starša mislita, da sem piflarka, saj mislita, da je Akademija navadna akademija-a ta še zdaleč ni. Po navadi grem 'domov' za počitnice, ko pa je pouk sem v šoli. Zdaj so jesenske počitnice in vse od svojega desetega leta sem sposobna ubijati. Pred nekaj minutami sem pokončala demona, sedaj pa bežim od kraja, kjer sem ga ubila. Pri petih letih se v nas razvije magija. Voda, zrak, zemlja, ogenj in duh. Pri vsakem posamezniku se pridobi le ena sposobnost. Razen pri meni. Jaz imam v sebi magijo vseh elementov, ne pa samo enega. Tega nisem povedala nikomur. Delam se, da sem se specializirala za ogenj. Magija se pretaka samo v vampirkah. Moški vampirji ne morejo uporabljati magije, so pa zaradi tega še močnejši, hitrejši, nevarnejši, spretnejši in smrtonosnejši. Prišla sem do hiše in skočila skozi okno v sobo. Ura je bila okoli pet zjutraj. Zdaj sta bila Natalia-moja rejniška mama in Adolf-moj rejniški oče že pokonci. Navajena sta, da sem zgodaj pokonci in se prham. V sobi sem vzela oblačila in stekla v prazno kopalnico.
24. julij 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg