Forum
Prolog
Ko sem tako čakala v senci drevesa, naslonjena na vlažno lubje, so mi misli prepravljale različne podobe. In ko sem tako zasanjano lebdela v svojem svetu, se je nenadoma prikazal.
Na sebi je imel ozke črne kavbojke, ohlapno karirasto srajco in lase je imel ljubko razmršene. Pogledal me je s svojimi temnimi očmi, ter se mi počasi približeval. Drgetala sem od pričakovanja. Sklonil se je k meni in me z ustnicami oplazil po bradi. Primaknil se je še bliže, tako da sem lahko vohala njegov parfum in se z ustnicami dotaknil mojih. Toplota me je zmrazila in odpoljubila sem ga nazaj. On pa je poglobil poljub in me z rokami stisnil k sebi. Sedaj sem bila že skoraj njegova.
28. september 2011
Če hočete naprej morte reč
28. september 2011
u60192
u60192
nexttttttt :3
28. september 2011
u39401
u39401
nextii :Đ
28. september 2011
Skkoraj stopilla sem se v njegovem objemu. Zrokami me je močno privil k sebi in me še močneje pritisnil ob deblo. Zatrepetala sem in z ustnicami me je močno pomiril im mi rahlo razprl ustnice. Od vznemirjenja sem se tresla in z jezikom me je oplazil po notranjosti ustnic. S svojo moškostjo se je še močneje stisnil k meni in mi s svojimi popolnimi rokami slekel srajco, nato pa tenko majico potegnil do prsi. S prsti mi je raziskoval trebuh, mi z vročo sapo dražil ušesa in me poljubljal po dekolteju.
V pričakovanju sem se predajala njegovi strasti in mu pomagala, ko si je odpenjal srajco.
12. oktober 2011
next
18. oktober 2011
u29507
u29507
next
18. oktober 2011
next
20. oktober 2011
še 3 nexti
22. oktober 2011
u29507
u29507
next next next
31. oktober 2011
next next next next next!!!!! sam eno uprašanje: kje sta ona2 zdej dejansko poljubljala(v parku, v mraku,.......)?????? sorry
30. november 2011
ubistvu je poljub v mraku naslov zgodbe, ampak poljubljala sta se u parku in v mraku ampak ta mrak ni ključna zgodba, tista še pride to je kot nekakšen uvod.
30. november 2011
In potem sem se zbudila. V nepoznani postelji.
Ozrla sem se okoli in zagledala čudovito sobo, polno raznih spominkov in blazin.
V glavi sem imela praznino. Ničesar se nisem spominjala. Ničesar razumela
Potem, pa je v sobo vstopil neznani moški in me pogledal. Nasmehnil se je in me pohotno premeril, nato pa odšel iz sobe.
Tedaj sem se spomnila vsega. Vseh podrobnosti. Vključno s tisto, ko so naju z Adamom zalotili, oba na pol naga v senci drevesa in naju nasilno ločili. Mene so odpeljali, njega pa zvezali in pustili tam. RRekli so, da se bodo ponj še vrnili.
Moje spomine pa je naenkrat prekinila popolna tema v glavi.
Ustrašila sem se in s pogledom begala naokrog. Podoživljala sem prizore prejšnje noči in se spomnila bliskavice fotoaparata in vročih moških pogledov.

Tedaj se mi je posvetilo.
30. november 2011
aha OK. next!!
03. december 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg