Forum
hejj...če kerga zanima bom pisala zgodbo o svojem prvem kissu in nasploh prvi ljubezni...

naj pišem?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

26. januar 2012
Z petrom sma bila že od nekdaj najboljša prijatelja.Vedno sma tičala skupaj.V 7. razredu pa sma se zaljubila. Skupaj sma bila skoraj celo leto. Preživela sva vspone in padce. Doživela sma varanje in laži. A vse to sva dala skozi. Prehitro sva se predala ljubezni. Tisto leto se ni zgodilo popolnoma nič. Nisma se poljubila niti za roke se nisma nikoli držala. Samo pač v knjižnici sma ob jutrih dkupaj sedela. Najbol razburljiva stvar je bila da sva šla v kino. Resnično dolgocajtno. Narazen sma šla ravno zaradi tega ker se ni nič dogajalo. Pa sva par dni kasneje spet šla skupaj. Dokler ni prišlo poletje in sem odšla na morje. Največji šok je bil ko sem prišla domov...prijavila sem se na fb in takoj šla na petrov profil..tam pa je bila kričeča objava : peter v zvezi z tanjo. Takoj sem ga poklicala...izgovarjal se je da je to dobro za naju, da bodo njegovi prijatelji mislili da je z njo in nama ne bodo več težili. Šla sem pogledat tanjine slike...takoj sem posumila da je nekaj narobe..na eni sliki je zgledala kot blontna, 20letna malo obilnejša ženska na drugi pa 15 letna suhica..na vsaki sliki je bila drugačna, pod sliko pa je pisalo :to sem jss! bilo mi je prekleto čudno...

lahk mogočč kak next?
27. januar 2012
Nadaljuj! Takoj! Prosim!
27. januar 2012
...petru sem povedala, da se mi zdi , da je to fejk oseba, pa je rekel nene da jo pozna...mislila sem si svoje in sem ga pustila namiru.Par tednov kasneje si je spremenil status in mi vse povedal. na koncu se je res izkazala za fejk( ženske mamo 6 čut in moški morjo spoštovat to ). Spet mi je povedal da me ljubi in da neve kaj mu je takrat bilo. Js budala sm mu verjela...spet sva začela hoditi...sedaj je bilo bolše...včasih sva se držala za roke , večkrat šla skupaj u kino in po koncu nekega filma...
27. januar 2012
next
27. januar 2012
Next
27. januar 2012
... me je tako ogaaaaabno poljubil DD drgač en VVVVlekkkk NEXXTTTT moja sarica ))
27. januar 2012
u49014
u49014
next
27. januar 2012
next
31. januar 2012
...in po koncu kina sma odšla za kinodvorana.Tam me je prijel za roko in rekel :" no a ni zj na vrsti tisto? " Js sm se živčno nasmejala in stopila k njemu. Poljub je biu kratek, moke, sluzast...ni bilo ravno po pričakovanjih. Takrat se mi je poljub zdel največji greh.Z rokavom sem si obrisala usta in rekla :" uhh..sori zej pa morm it. čau, " in stekla stran. Celo pot domov sem razmišlala kaj sem pričakovala od prvega poljuba. Čez vikend nisma nič govorila.Cele dneve sem razmišlala le o tem ali ga ljubim al ne. Prišel je ponedeljek. Srečala sma se že takoj v garderobi. Živčno sem se nasmehnila in ga pozdravila nato pa sem se usedla zraven njega.Prišli so sošolci in so naju začeli zajebavat kak se naj objamema kak se naj kušnema kak si nič neupama...a oni niso vedeli kaj se je zgodilo tam, za kinodvorano....
31. januar 2012
...spet sma se normalno družila, se delala da se tisto ni zgodilo...sicer sem pogrešala tisti poljub ker je bil največ kar se je nardilo u najni zvezi čeprau je bil navadn kiss na usta( odprta sam pač brez jezika). Minilo je veliko časa ki se je zame vlekel kot pot skozi puščavo. Pogrešala sem dotik njegovih ustnic.V naslednjih dneh sem sklenila, da ga jaz povebim v kino. Zmenila sma se in šla gledati film Huda učiteljica. V kinodvorani ki je bila napol prazna...
31. januar 2012
Next!
31. januar 2012
next
01. februar 2012

to je peter
01. februar 2012

to sm pa jss )
01. februar 2012
hahah neeeext )))
02. februar 2012
...pokazal mi je telefon na keterem je pisalo: si še zmeraj zagreta za tisto??
13. februar 2012
omg -.- sploh nism full nadeljevala pol mi je pa sam tole vn dalo -.--.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.- ja čem umret -.-
13. februar 2012
13. februar 2012
13. februar 2012
neeeeeeeeeeeext
14. februar 2012
14. februar 2012
..V šoli sma bila nasmejana , celo usedel se je zraven mene na radiator in bil zelo prijazen. Takrat pa se je v moje življenje umešal Matic. Bil je najlepši fant na naši šoli(six packe je meu! ). Slovel je kot ženskar. Morm priznat da se tut js nism mogla upret njegovim čarom. Kar naenkrat me je začel pozdravljati in se pogovarjati z mano. Takooo privlačen je bil!!! Vedela sem da delam napako s tem ko mu odpisujem.Največje sranje pa je blo , da je bil petrov najbolši prijatelj...
14. februar 2012
khmm...prosim ne brat kr to je nadaljevanje tizga umesnega dela pa mi ni hotlo skopirat tk da..... ka se strinjate čr vam na zs pošlem???? kr mi res nedela-.- sorii
14. februar 2012
Pošlji haha pa NADALJUJ
14. februar 2012
16. februar 2012
shit -.-
16. februar 2012
.Js sm se nasmehnila in pokimala. Obrnila sem se proti njemu in on me je objel. Lahko si mislite ka je blo pol. Sladek poljub. Najbolši do zdaj. Naslednjo polovico filma sma sedela objeta,js pa sm se mu naslonla na ramo. Takrat mi je bilo res lepo in po trebuhu so mi letali metuljčki. Ob koncu filma je bila že tema. Z roko v roki sma se sprehodila do njegovega doma. Na kratko sma se objela in poslovila...
16. februar 2012
to je nadaljevanje onega...pokazal mi je telefon...
končno -.-
16. februar 2012
neeeeeeeeeeeexxxxt
16. februar 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg