Forum
Je z Lily in SteLLo vse uredu povejtemi kaj je narobe?
..................................................................
no da boste vedeli se moram vrnidi v 10 mesecev v preteklost.
Jaz
Lily:

moja sestra stella(steypeac tako jo kličejo)

jas imam 16 let ona pa 11!
odšli sva v poletni tabor kjer bi se naučili skrbeti zase no vsaj jaz ker stela zna skrbeti zase!
ko smo prišli je bilo grozno polno nekih čudnih ljudi!
najbolj so mi bile ušeč:
leny:

ely in bely

in še jeny(primerna za stelo)

no samo te so bile dokaj normalne ostale pa groooooooza no prvi dan smo spoznali 5 pomočnic joe lilyeny sery in speaceyok(speys) potem pa groza jounej!
bili smo porazdeljeni po 5 sobah jaz sem bila z stelo,leny,ely in bely in jeny imeli smo pa ue jounej.
bili pa smo v najlepši hiši......
21. april 2013
Next
21. april 2013
bili smo v najlepši hiši no ja tako se nam je zdelo vendar pa so nas vlekli za nos hiša je bila u resnici taka:
http://data.whicdn.com/images/20289575/tumblr_lw0zbgaq6J1r3ng7po1_500_thumb.jpg
in ugorovili smo da smo bili porazdeljeni v hiše
04. maj 2013
začela se je prva noč bilo je grozno polno šumov vse povsot in tuljenje volkov ko smo nenadoma zaslišale kričanje odšle smo in videle jounej mrtvo na tleh z nožem zapičenim v roko jeny in stella sta želeli poklicati policijo ko sta utipkale številko se je zaslišal glas izginite izginite izginite jounej ni hotla zato boste ve naslednje in takoj smo vzele stvari in odšle iz hiše prišle smo do zida ki ga začudeno pej ni bilo še sreča da smo se želele pozabavati z budalami ter jih prestrašiti z žago in plakatom HELP!
žaga ni delovala in plakat tudi ne nismo imele izbere klicale smo domol glas pa je bil aaaaaa pomagajte pomagajte nee bilo je grozno in glas je spet prišel nazaj in rekel pojdite v hišo nimate izbire ko pa smo našle hiško na drevesu smo zlezle vanjo in videle močno svetlobo odšle ssmo ven in zagledale plažo in polno kul ljudi in mislile smo da so bile vse to sanje no ja saj so bile(tako se nam je zdelo)vendar če so ble se nebi poznali in no na plažo smo odšle uživat in kar nekaj ur smo uživale in naši skupini se je pridružil še en fant luis:

in potem pa............
next?
04. maj 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg