Forum
u86741
u86741
Odločila sem se da bom napisala eno zgodbico,ki bo govorila o punci (Issabella) njenem najboljšem prijatelju (Richi-u) in o fantu (Justinu).Justin je Richijev prijatelj.Isabella pa vbistvu še ne pozna Justina.Isabella živi pri teti ker staršev sploh ne pozna.

No pa vam bom malo opisala glavne osebe

Isabella(jas):

ღsem stara 18 let.Hodim v umetniško šolo v Ljubljani. Zdaj sem končala 3letnik. Juhu bravo zame.Ü.Heehehe.
ღZelo rada igram nogomet,plešem,igram kitaro in pojem.
ღVijolična in črna sta moji najljubši barvi.
No te je bilo nekaj o meni zdaj pa še o Richiu in Justinu.

Richi:

❦Richi je zelooo vredu prijatelj sicer nima še punce ampak bo jo že našel.Richia mi je kot brat.
❦star je 19 let eno leto je starejši midva pa se sploh ne zmeniva za to )

Justin:

♡je star 18 let.in obiskuje šolo v ljubljani.

teta Anabella:

♡Anabella je stara 32 let in je foto model c:
♡in seveda je najboljša teta na svetu in rada jo imam.

NO ZDAJ PA K ZGODBICI) Upam da vam bo zgodbica všeč c(:
Komaj sem čakala poletje,morje,plažo in da se bom lahko z prijatelji družila po cele dneve. En dan po šoli me je Richi vprašal če bi šla z njim na morje (pogovor)

r-richi
j-jaz

r-hej te lahko nekaj vprašam?
j-Hej.ja seveda , kaj je ?
r-bi šla z mano na morje zdaj čez poletne počitnce.
j-amm.. ne vem kdaj pa bi šla ?
r-pojutrišnjem če ti je prav,ker me je moj prijetelj povabil pa je rekel naj še nekoga vzamem s sabo. No a boš šla?
j-amm.. no naj bo bom šla ja
(objel me je in nato sem šla po nakupih)
Prišla sem domov in sem rekla teti da grem z Richijem na morje.

t-teta
j-jaz

j-hej teta doma sem kje si?
t-hej v kuhinji sem
j-(ko sem prišla v kuhijo sem ji dala poljubček na lica) teta ! Richi me je vprašal če
bi šla z njim na morje in sem mu rekla ja, a ti je prav?
t-seveda mi je prav.Saj si še mlada zabavaj se.
j-kaj pa kuhaš?
t-tortilje

j-najmi teta najboljša si
odšla sem v sobo in sem si dala dva kovček na posteljo da bom potem ko pridem domov iz shopinga zložila stvari noter.

Z teto sva šli po nakupih v veliko trgovin ker na morju naj bi bila 2 tedna ali celo cel mesec.

no kupila sem si to:

Po nakpu sva z teto šli do avta spomnila sem se da sem si pozabila kupiti kopalke .In hitro sva šli nazaj v trgovino.

Ko dobim kakšna dva nexta nadaljujem
23. avgust 2012
u30718
u30718
nekštiii¨! omg kok svetovno pišeš...
23. avgust 2012
NEXT!!!!!!!!!! svetouna zgodba ((;
23. avgust 2012
u86741
u86741
Ko sva z teto kupili kopalke sva se odpravili do avta vsedli sva se noter v avto in se odpeljali proti domu.Ko sva prišli domov sem hitro stekla v svojo sobo in sem se žačela pakirati.

moja soba:

moja kopalnca:

Ura je bila že skoraj devet.Šla sem se umit in sem se oblekla v pižamo in hitro smuknila v posteljo.Zjutraj me je zbudila teta,ker je šla v službo in zaloputnila z vrati.takoj sem see vstala in si šla umit zobe noto pa sem si oblekla tole

[/img]

In hitro sem odšla iz hiše,ker sem bila zmenjena z Richiem, da se bova,dobila v parku in da se bova malo pogovorila o morju.Ko sem prišla do njega sem ga objela.In začela sva se pogovarjati
r-richi
j-jaz

r-no na morje greva že nocoj bi bilo boljše ali ne ?
j-ja mislim da je boljše če greva nocoj ja.
r-okej te pridem pote ob osmih ?
j-jap
r-super zdaj pa morem iti zato,ker si še morem spakirati stvari.
j-okej potem pa se vidiva ob osmih danes.
r-ja oki adijo.
(in dal mi je lupča na lička in odšel)in jas sem tudi pomalen odšla domov teta je gledala televizijo in jedla čips. Me je vprašala če se ji pridružim a sem ji rekla da ne zato,ker greva nocoj z Richiem na morje. Stopila je do mene in me je objela in rekla naj se imam lepo in, da naj mislim nanjo.Rekla sem ji, da se po večer poslovila ampak je rekla,da gre v službo ob petih zato se zdaj poslavlja še enkrat sem jo objela in nato sem šla v sobo in kovčke sem odnesla dol k vratom.Ko sem šla v svojo sobo po stopnicah je nekdo pozvonil.hitro sem stekla do vrat in sem jih odprla..........

kaj mislite kdo je bil???

next?
23. avgust 2012
next!!!!
23. avgust 2012
u86741
u86741
No ko sem že na začetku omenila,da Isabella ni imela staršev pravzaprav jih sploh ni poznala.Na vratih sta bila njuna starša ampak Isabella taga ni vedela.

No stekla sem do vrat in sem ji odprala na vratih sta bila nek moški in ženska in sta me samo gledala.Nato sta me vprašala če tukaj živi kakšna Anabella Kurt.Odgovorila sem jima da živi ampak je odšla v službo.Nato sta možak in ženska odšla.Nato pa je prišel Richi potrobil je in hitro sem odšla ven in odnesla kovčke v avto.Bila sem tako vesela,da grem z Richijem na morje.Med potjo sva poslušala glasbo in vprašala sem ga kdo je njegov prijatelj ki ga jae povabil na morje (pogovor)

r-richi
j-jas

j-Ej Rchi kdo je ta tvoj prijatelj ki te je povabil na morje?
r-ne poznaš ga sicer hodi zdraven mene v razred ampak ga ne poznaš
j-mi lahko vsaj poveš kako mu je ime
r-ja no!ime mu je Justin Boss
j-zanimivo ime na full )
r-ja zelooo
r-si si vela kitaro zdraven?
j-o ne ne čist sem pozabila.Hahah samo se hecam saj veš da nikoli ne pozabim vzeti zdraven svoje kitare.
r-ahahaa super
malo sva se smejala in si govorila vice mod potjo bilo je zelo zabavno hahahah.
Moja kitara-

Kar dolgo sva se vozila in sem ga vprašala kdaj bova prišla na morje.?
Rekel ja, da sva že skoraj tu.Čez kakšne pol ure sva pa le prišla.SSamo sem se začudila in rekla vau bilo je tako lepo kot v pravljici hiša je zgledala takole:

Ko si stopil noter je bil hodnik zgledal takole:

kuhinja takole:

dnevna soba:

moja soba:

Richijeva soba:

Justinova soba:

next??
25. avgust 2012
next!!!!!!!! (((;
25. avgust 2012
neext!
25. avgust 2012
u86741
u86741
Ko mi je Richi razkazal celo hišo sem mu rekla,da se grem razpakirat v svojo sobo.

Nato sem šla v svojo sobo,da sem vse razpakirala in nato sem šla dol pogledat kje je ta Justin.Ampak nikjer v hiši ga ni bilo.Richi sem zakričala.Kaj je se je oglasil.Kje pa je ta tvoj frend Justin?Amm čez eno uro pride jee rekel.Aha oki hitro sem odtekla v svojo sobo in si oblekla kopalke ter vzela brisačo:

Ko sem prišla do bazena je bil že v njem Richi.Hitro sem skočila v vodo in in Richija sem začela potapljati.Čez pol ure sem šla ven iz vode,in si vlegla na ležalnik ,da se bom maolo sončila.Nato pa,kar na enktrat začutim kaljice vode na trebuhu seveda bi je Richi dvignil me je v zrak in me vrgel v vodo.Ko sem priplavala na povrčino sem slišala kako se Richi in Justin smejita v bistvu sem predvidevala da se smejita ona dva in ko sem se obrnila proti njima sta se res onadva smejala.In seveda smejala sta se meni hahaha sem rekla vidva se kar smejta.Nato mi je Justin stopil do bazena in mi rekel jas sem Justin vem sem rekla jaz pa sem Isabella potem mi je podal roko ko mu je Richi rekel da mi naj ne poda roke amak nažalost je bilo prepozno Justin je bil že v vodi z Richijem sva se smejala zelo naglas.Justin je priplaval do mene in mi rekel boš že videla hitro sem probala oditi ven z bazena ampak mi ni uspelo Justin me je prijel za roko in me potunkala Rich pa se je samo smejala nato sva bila zelo utrujena in sva si šla ležat na ležalnike čez nekaj časa sem vprašala Justina in Richija če gremo malo po mestu rekla sta da ja.Nato sem se šla tuširat v svojo kopalnico.Ko sem se stuširala sem si brisačo ovila okoli telesa nato sem šla ven iz kopalnice na moji postelji pa je sedel Justin začudeno sem ga vprašala kaj dela tukaj rekel je da mi je prinesel nekaj malega darilo.

Le kaj bi naj to darilo bilo?? boste že ugotovli v nadeljevanju )
nextt?
25. avgust 2012
next!!!!! in to čimprej ;*
25. avgust 2012
u86741
u86741
------------------------------------- ta next je za Katjašo ----------------------------------------

Vsedla sem se zdraven Justina na posteljo in ga vprašala kaj je tu noter?(pogovor)
o-justin
j-jaz

j-Kaj je v tej vrečki?
o-poglej (in se je lepo nasmehnil)
j-wau Justin!kako je lepa.(v vrečki je bila ta obleka):

o-hvala bogu da se ti dopade sem že mislil da se ti ne bo.Upam da si jo boš oblekla nocoj.
j-kaj pa je nocoj.Aja nocoj gremo po mestu.
o-ja pa na večerjo.
j-aha.O moj bog Justin ura je že pol osem hehehehe
o-o točno.Grem zdaj jas ven z sobe da se lahko oblečeš z Richijem te bova počakala spodaj ok-ej.
j- ok-ej se dobimo spodaj.
Hitro sem se oblekla lase pa sem že imela suhe zato sem jih hitro spela v čop ki je zgledalo nekako takole:

nato sem si še hitro dala uhane v uho :

in še obula petice:

in to je bilo to ko sem že hotela iti ven iz sobe sem se spomnila da še se nisem našminkala zato sem hitro šla v kopalnico in sem s našminkala takole ker se ta ličila popolnoma prilegala moji obleki:

in hitro sem odšla dol ker sta me Richi in Justin že čakala.Ko sem prišla dol po stopnicah sta Justin in Richi skupaj rekla wauu.Jas pa sem se samo nasmehnila.Justin je stopil do mene in mi rekel,da mi ta obleka pristaja in da sem lepa.Justinu sem seveda morala stisniti poljubček na lica in mu rekla hvala.Richi je vprašal če gremo z Justinom sva odgovorila seveda gremo nato sva se pogledala in se drug drugemu nasmehnila.

če želite izvedeti kaj se bo na večerji dogajalo pol bi rabla 2 nexta.
next al ne??
25. avgust 2012
u86741
u86741
Pa se opravičujem za tak kratek next obljubim da naslednjič bom napisala več
25. avgust 2012
next!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
25. avgust 2012
aia pa hvala ker si nextala zaradi mene!!! ;***
25. avgust 2012
u86741
u86741
np ;***
25. avgust 2012
next !!
25. avgust 2012
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxtttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
26. avgust 2012
u86741
u86741
Hodili smo kakšnih 15 min. do mesta .Bilo je zelo zanimivo ,ker smo se pogovrjala o naši prteklostin in Justina je zanimalo kako sva se midva z Richijem spoznala vse sva mu povedala in nato smo že prišli do mesta.Vau sem rekla bilo je zelo lepo.Nato je Justin rekel da imamo čez pet minut večerjo zato smo hitro odšli do restavracije ki je zgledala takole:

Po večerji smo odšli malo po mestu am pa so bile stojnic z veloko stvarmi nato mi je Justin kupil tale prstan :

pogovor:

o-on
j-jaz

j-Ahh Justin kako lep prstan pa res ne bi bilo treba prvo si mi kupil obleko zdaj pa še prstan hvala ti (in objela sem ga).
o-za tako lepo punco je treba vse kupiti hhh
j-hh.Nevem kaj mi je bilo sam pogledala sem ga v oči in sem bla že v njega zaljubljena rekla sem si Isabella na delaj tega zmešana si ampak bil je tako sladek ahh .
o-te lahko nekaj vprašam?
j-ja kar koli(in strmela sva si v oči on je imel tako lepe rjave oči)
o-si že kdaj imela fanta?
j-amm če te res zanima ne nisem mela nobenega fanta še.P tudi na celi šoli sem samo prijateljica z Richijem tako,da ne vem kaj bom naredila ko več Richija ne bo na šoli.
Justin si videl kje Richija?
o-ja tam je hh
j-aha .Super ker sem mislila da je že kam odšel haha
o-hahahahahah
j-Justin bomo šli počasi domov?
o-ja.
j-okej grem Richiju povedat.
Ko smo šli proti hiši smo šli po malo bolj dolgi poti ob morju bilo j zelo lepo morje je bilo mirno.Ustavla sem se na pol poti in vprašala Richija in Justina če se gremo kopat.
Oba sta me pogledala in rekla kajj?
Ja pa dajta no remo se kopat slekla sem si obleko da sem ila samo v modrcu in hlačkah nato pa sem hitro stekla v morje Richi je rekel da gre domov ker je zaspan.

sorii za tak kretex next pol napišem dale
26. avgust 2012
next
26. avgust 2012
u86741
u86741
Justin je rekel da se ne bo zmočil zato sem se napravila,da mi je prijel krč v nogi.Hitro se je slekel in priplavala do mene in me prijel okioli pasu ,ker je mislil da me je res prijel krč v nogi.Gledala sva se v oči nato pa sem njegove ustnice začutila na mojih ustnicah, bil je najlepši trenutek.

Justin je odmaknil svoj obraz on rekel mi je oprosti(pogovor)
o-on j-jaz
o-oprosti vem nebi te smel poljubiti,ker čakašna pravega fanta.oprosti.
j-nič ni.Pogledala sem ga v oči in poljubila.
Justinu je zazvoni telefon hitro je stekel iz vode in se oglasil.Nekaj časa je govoril po telefonu nato pa mi je rekel naj grem hitro ven iz vode zato,ker njegovi starši pridejo zdaj na obisk ......

next ??
26. avgust 2012
neeeeeeeeeeeeeeext!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! čimprej hhaha
26. avgust 2012
neeeeeeeeeeeeeeext
27. avgust 2012
u86741
u86741
Hitro sem stekla iz vode vzela svoja oblačila in z Justinom sva tekla,do hiše.Hitro sem šla v svojo sobo in se stuširala.Nto sem si oblekla tole:

in odšla sem dol v dnevno sobo tam pa so bili že njegovi starši,Justin,Richi in neka punca,ki je sedela v Justinevem naročju.Samo začudila sem se.
njegovi starši:

punca:

Justin se je vstal in prišel do mene. pogovor:
o-on
j-jaz

o-Isabella si vredu?
j-ja čist kull sem (sem se mu zlagala)
o-okej pridi da spoznaš moje starše.
j-čakaj Justin zakaj bi jaz morala spoznati tvoj starše če mi ti nisi nič .
o-Isabella nehaj !!
j-in Justin kdo je ta punca,ki ti je sedela v naročju?
o-ahh joj Isabella (je rekel z jeznim glasom)
j-no kdo je ?
o-moja bivša punca nisem vedel,da bo prišla zdraven mojih staršev.
j-aha ja verjamem ti ja.
o-Isabella pridi zdaj
(močno me je prijel za roki)
j-ne Justin! auu to boli spusti me .
Hitro sem stekla v kuhinjo.Hvala bogu Justin ni prišel za mano .Vzela sem si kozarec in si vanj nalila vode nato pa sem kar spustila kozarec na tla in začela sem jokati.Po rokah sem bila porezana od stekla,v kuhinjo je prišel Justin zagledala me je na tleh vsedel se je k meni in pogledal je v moje roke,vzel je savjeto in mi ovil okoli roke nato me je stisnil k sebi jas pa sem samo jokala.
o-Isabella kaj je narobe ?
j-nočem te izgubiti.
o-nasmehnil se je in mi rekel,da ga nikoli ne bom izgubila nato me je poljubil na ustnice.Ko sva se poljubljala je v kuhinjo prišla tista punca,ki je prej Justinu sedela v naročju.Ju-ju-stin je zajecljala.Kaj pa delaš s to kravo je rekla.Z Justinm sva se vstala in nato sva odšla v dnevno sobo sploh se nisva zmenila zanjo.Tam sta bila še vedno njegova starša.Mama od Justina je vprašala kje je bil tako dolgo in kaj se mi je zgodilo in kdo sem jaz kar veliko vprašanj je dala naenkrat.Justin ji je povedal, da je bil v kuhinji in da sem se porezala ko sem umivala posodo (seveda se je zlagal hh)in povedal ji je,da sem jas njegova punca.Njegova mama je samo gledala v Justina.Njegov oče se je vstal in rekel da grejo domov Justin mi je rekel naj počakam tu v dnevni sobi.Justin je tekel za njegovimi starši.Justin je prišel,kar hitro nazaj. pogovor:
o-on
j-jaz

j-Justin si vredu?
o-ja čist vredu sem.
j-tvoja starša sta odšla zaradi mene ?
o-ne!!
j-Justin ne laži vem da sta odšla zarad mene.!
o-rekla sta,da nebota več prenašala tega,da si menjujem punce vsak teden .
j- in si jih re menjueš hhh?
o-Isabella ! seveda,da si jih ne menjujem hahah joj Isabella
j-kaj samo zanimalo me je (nasmehnila sem se mu in on mi je seveda vrnil nasmeh )
objel me je in poljubil.Rekel je, da se gre tuširat .Jas pa sem šla gledat televizijo v dnevno sobo Richi je bil tam.Vsedla sem se zdraven njega in nato sem samo zaspala.
V dnevno sobo je prišel Justin.Odnesel me je v sobo in ulegel se je zdraven mene ...
27. avgust 2012
neeeeeeeeeeeext!!!!!!!!!!!
27. avgust 2012
u86741
u86741
Čez nekaj minut sem se zbudila in ob sebi sem zagledala Justina bil je tako sladek ko je spal.Ko sem se hotela vstati me je Justin prijel za roko in me vprašal kam grem rekla sem,da grem pit vode. pogovor:

o-on j-jaz

o-kam greš?
j-pit vode hh
o-ne daj ostani v postelji.
j-hh okej vlegla sem se nazaj k njemu in ga poljubila na lice Justin me je objel in nato sva spet zaspala.
V sobo je stopil Richi in naju zbudil tako da naju je polel z vodo,kar hitro sem bila na nogah prav tako Justin.začeli smo se polevati nato smo hitro odtekli ven in zunja smo se polevali Justin in Richi sta imela vodne pištole jas pa sem zagledala šlauf za vodo in hitro sem odprla vodo nato pa sta bila Richi in Justin že mokra.Richi je prišel do mene in mi poskušal vzeti šlauf,ampak mu ni uspelo Richi mi je rekel,da mora ti ker ima zmenek z eno punco.Okej no žespet sva ostala sama z Justinom.Justin je iel v rokah vode balone haha ne in hitro sem letela po plaži Justin pa za mano naenkrat pa sem bila že na tleh pala sem hahah Justin se mi je samo smejal nato pa mi je Justin podal roko da bi mi pomagal da bi se dvignila prijela sem za njegovo roko in nato je že bil na tleh hahah :

Justin me je začel poljubljati in jas njega nazaj ah bilo je tako lepo in romantično.Nesel me je do hiše in nato v svojo sobo ..............
nexxxxtttt???
pa Ktjaši hvala da mi je eno sliko pomagala najti hvala :**
27. avgust 2012
hahahaha nb ;** pa še kdaj zdaj pa hitr nextat!!!!! hahah
27. avgust 2012
next !!!! nujno ker je carska zgodba (;
27. avgust 2012
u86741
u86741
Nesel me je v svojo sobo potrm na posteljo in nato sva se uačela poljubljati Justin mi je slekel majico nato sem jas njemu in sej veste kako gre to .Zjuraj sem se zbudila v Justinovem objemu.Zbudila sem se in pogledala Justina nato me je Justin poljubil:

.
pišem jutri naprej )
27. avgust 2012
ful vredi zgodba upam da bo kmalu next (:
zakaj komaj jutri
a lahko danes še vsaj kratkega ?? :Đ
27. avgust 2012
neeeeext!!! plis danes še enega!!!!!! al pa dva al pa tri ;DD ke je ful dobra zgodba
27. avgust 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg