Forum
1.
Moje ime je Ana. Stara sem 14 let, v bistvu bom čez dva meseca stara 15. Komaj čakam!
Danes je prvi dan počitnic in imam že toliko načrtov, kaj bom počela z sestrama in Tino. Vsak dan počitnic smo vse tri, včasih pa je Klara šla celo zraven. Hodile smo na razne Žurke, bazen, trikrat smo celo šle na morje za teden dni. In tako so počitnice, kr švignile, še preden sem dobro opazila, da so se začele. Zdaj sem imela še samo 14 dni do šole, do srednje šole in do 1. letnika!!!! Mene je kr mal strah, kaj pa če se ne bom vklopila v družbo? Bo šlo karkoli narobe? Odmislila sem stran vse te misli in se posvetila knjigi... Kmalu sem zaspala, zbudil pa me je pekoč hrbet, ker sem zaspala medtem ko sem se sončila. Pogledala sem naokrog, kje sem in se spomnila, da sem na bazenu. Hitro sem se namazala s sončno kremo, da bi vsaj malce olajšala bolečino na hrbtu. Takrat pa me je nekdo poklical....
__________________________________________________________________________________

sej vem, da je velik zgodbic že tuki, sam vseen
A nej nadaljujem????
24. marec 2013
Upam da vam je všeč....
24. marec 2013
ok... js bom kr nadaljevala...

Bila je moja sestra Katja. Vstavila sem si bluetoth slušalko v uho in se začela pogovarjati:
K: Hej hej. Ki pa si?
A: Oj. Am... js sm na šentjurskem bazenu. Pa ti?
K: V Celju sm. Sm glih iz New Yorkerja. Am.... ka lahka pridem k teb? Neki ti mam za povedat pa še rada bi mal zaplavala.
A: Am... ni problema, ti kr prid. Čez kulk časa pa boš kej tu?
K: Čez kake pou ure.
A: Ok, se vidma čez pou ure. Čao.
K: Papa.
Odložila sem slušalko nazaj v torbo in se ulegla na trebuh. Kar naenkrat pa sem začutila, da me je nekdo polil z mrzlo vodo! Pogledala sem in na moje veliko presenečenje sta bila.......

a nadaljujem?
24. marec 2013
u46345
u46345
Nadaljuj!
24. marec 2013
Pogledala sem in na moje veliko presenečenje sta bila.... dva ful šikana tipčka in sta se mi smejala. Ko sem ju videla sem rekla: '' Oooo, you're on, baybe.'' Zasmejala sta se in skočila v bazen. Odšla se za njiju in začeli smo drug drugega tunkati, seveda sem bila jaz več pod vodo kot nad njo in ona dva nisem nikakor mogla potunkat, ker sta bila dva, jaz pa samo ena. Zato sem naredila super načrt v manj kot 2 sekundah! Ko sem prišla spet nazaj na gladino vode, sem se začela pretvarjati, da nič ne vidim zaradi mojih leč (ki jih seveda sploh nimam), ker sem bila pod vodo. Najprej sta se mi oba dva smejala, ampak nato ju je začelo skrbeti in sta se mi oba dva približala in rekla, kaj naj naredita. Ful ju je skrbel. Jaz sem kar naenkrat oba dva potunkala in preden sta prišla na gladino in se zavedla, kaj sem naredila, sem bila jaz že izven bazena in se jima zmagoslavno nasmehnila.
next
24. marec 2013
http://www.igre123.com/forum/tema/pepelka-malo-drugace-)/52164/2
sej ne zameriš ker oglašam ne ker oglašam zgodbico?
Drugače pa zelo lepo pišeš
24. marec 2013
Nato pa sem pri vhodu videla Katjo, zato sem hitro odšla do svoje torbe in vzela svojo mesečno kartico, na kateri sem imela 50 obiskov bazena in so lahko tudi drugi izkoristili moje obiske. Ko me je Katja zagledala, sem ji pomahala in odšla do receptorke. Pomolila sem ji vstopnico in ona je Katji pokazala, naj vstopi. Nato mi je vrnila kartico in z Katjo sma skupaj odšle do mojega ležalnika. Z katjo sma se nekaj menle, nato pa sm kr naenkrat začutila roke na sebi.....
24. marec 2013
next
24. marec 2013
ne ne.....js tak al tak berem tvojo zgodbico.... in tudi ti zelo lepo pišeš
24. marec 2013
Še preden sem se zavedala sem bila pod vodo. Ko sem pogledala naokoli, sem videla ista 2 tipčka s katerima smo se prej tunkali. Ko sem prišla ven iz bazena, sem se jima nasmehnila in odšla mimo njiju do Katje. Čutila sem njun pogled na meni, ampak sem se pretvarjala, da sem zaposlena z katjo. Seveda so Katjo zanimale vse podrobnosti. Ko sem povedla, vse kar se mi je zgodilo, sem jo vprašala, kaj mi ima za povedat. Njen obraz je kar naenkrat postal zelo zaskrbljen in začelo me je skrbeti. ...
Next?
24. marec 2013
tnx
next
24. marec 2013
Rekla je, da se bo preselila k Mateju, njenemu fantu. Jaz sm postala žalostna, ker sm vedla, da ko se bo odselila, v hiši ne bo nikoli več isto. Sploh pa sem se z Katjo razumelo dosti bolje kot z klaro, mojo mlajšo sekico. Katja je videla moj izraz na obrazu in me objela, na uho pa mi je zašepetala, da bova midve zmeri skupi držale in boma vedno sekico pa nej se zgodi karkoli. Na koncu je še dodala, da me ima rada. Po tem se počutila dosti bolje in odločile sva se malce zaplavati.
Skoraj celo uro sva plavali in se namakali . Nato pa je Katja slišala svoj telefon in hitro je odšla do njega. Klical jo je Matej, naj pride po njega, ker se mu je avto pokvaril. Vprašala me je, če grem z njo in odločila sem se, da grem, saj me je zelo zanimalo, kaj je narobe z avtom. Začeli sva pospravljati svoje stvari in skoraj sva bili pri izhodu, ko me je nekdo ustavil...

nextam????
24. marec 2013
next
24. marec 2013
en veld, debu in mastn next
24. marec 2013
Bil je eden izmed tistih fantov, s katerima smo se prej tunkali. Vprašal me je, če zares moram iti in če bi lahko odšli na sladoled, da se mi opravičita, ker sta me tolikokrat potunkala. Zasmejala sem se in on je postal rdeč ko paradižnik! Rekla sem si, zaka pa ne. Z Katjo sem se zmenla, da se dobima doma, ker se potem dobim z Tino, mojo bff. Katja se je strinjala in preden je odpeljala, je še 1x pogledala proti nam, se mi nasmehnila in mi pomežiknila... Ali se je vse to meni samo zdelo? Počakala sem, da sta si oba dva pospravila in peš smo odšli do bližnje slaščičarne. Vsi 3 smo si naročili in jaz sem seveda hotela plačati, vendar je eden od fantov rekel, da bo on plačal..... šele zdaj sem se zavedla, da še zmeraj ne vem njuna imena...
nexti
24. marec 2013
ok.... zle mam mal cajta tko da bom kr nextala...
hope you like it

... Takrat pa mi je začel zvoniti. Bila je Tina. Najbrž jo je zanimalo kje sem, saj bi zdaj morala biti že pri njej doma. Najin pogovor je zgledal nekako takole:
T-tina
J-js

J: Hej, Tina.
T: Oj. Pa ki si ti, js te čakam že celo večnost.
J: Am... na sladoledu sm....
T: Ja pol pa prid k men no..
J: Ja veš, sam nisem sama!
T: omg omg omg... Ki si js pridem k teb??!!
J: Am.... sam mal, da ju vprašam, če ju ne moti, da prideš še ti.
T: Uau, a celo dva sta!!!!
J: Hahahaha, počak sekundo.
Hej, ka bi vaju slučajn motil, če bi moja frendica pršla sm? Obadva sta se spogledala in v en glas rekla: Ne, kr nej pride. Nasmehnili smo se drug drugemu in trenutek se mi je zdel kot cela večnost...potem pa sm iz telefona zaslišala Tino, ki se je drla, če sem pozabila nanjo!!!!
J: Am... Tina ti kr prid k nam... mis mo pr slaščičarni Jani.
T: Okej, tam bom čez enih 15 minutk.
J: Okej, se vidmo... čau
T: Čaki še neki....
J: Kaj?
T: Ka sta šikana????
J: Tina, kake pa govoriš, no!!!! Am... da ti odgovorim na vprašanje: Fuuuuul!!!!!
T: omg omg omg, se vidma čez 15 minutk.... ka nej sploh oblečem??!!!! je rekla čist histerična
J: Pomir se no... Ajde se vidma.... Čau!
T: Adijooo.
24. marec 2013
ju3 bom dodala še slikco tine-moje bff in mateja-katjinega fanta
24. marec 2013
matej-katjin fant:
http://favim.com/image/584240/
25. marec 2013
Čez 15 minut je Tina že prispela do slaščičarne. Bila je fuuuuul zrihtana, tako, da sta oba dva samo na široko pogledala, midve pa sva se samo zasmejali.
Tinina oblačila:
http://favim.com/image/653091/
Tako sta oba dva postala fuuul rdeča in js sem hotela predstaviti Tino fantoma in nato, ko sem hotela Tini predstaviti oba dva fanta, sem se zavedla, da še zmeraj ne vem njuna imena. Eden od njiju (meni osebno mi je bil ta bolj ušeč!) je opazil mojo zadrego, zato je ruknil drugega pod komolec, da bi se oba dva lahko predstavila. Ta prvemu je bilo ime Nik in drugemu Blaž (ta mi je bil bolj ušeč kot Nik) . Uau, kok ma lepo ime.... sm razmišlala... pa tte učke omg!!!!!!!!!!! Ne, Ana zber se, ne moreš se kr fall in love u enga ko te parkrat potunka pa je fuuuul prijazen do tebe pa te povabi na sladoled pa še take lepe učke ma.... + prej si nisem ogledala njegovih mišic... zdaj ko se jih spominjam...mmmmm.. ....... Ana?! Ana?! Ana!!! Ja,kaj je sm se zdrznila?! Vsi trije so me začudeno gledali. zato sem postala vsa rdeča u obraz.
Nekaj časa smo se pogovarjali, nato pa je Tina dobila sms, da moreva priti domov, ker je že večerja (danes jaz prespim pr Tini). Morali sva oditi, vendar, ko sva hodili po pločniku (bili sva kakšnih 20 m stran) me je nekdo zaustavil....
25. marec 2013
blaž:
http://weheartit.com/entry/56265564/via/LiLaLinDa#

nik:
http://weheartit.com/entry/42752926/via/danieltenorio
u113639
neeeeeeeeeeeeext
25. marec 2013
next
25. marec 2013
Obrnila sem se in zagledala zadihanega Blaža, ubožček najbrž je letel do naju. Pustila sem mu nekaj sekund, da se je nadihal svežega zraka. ''Ana, a bi.... bi....'' je bil ves zadihan.... ''Ja?!'' sem previdno vprašala in ga začudeno gledala... '' A bi mi dala tvojo telefonsko, da te še kdaj pokličem, da bi se lahko kej dobil, pa šli v kino al pa kej drugega.... ko je videl moj izraz na obrazu... je postal ves rdeč in zajecljal ''mislim.... č....če....če....hočeš.....ššš....nn...ne''. Odvrnila sem mu, ''ja zakaj pa ne''. Ob mojemu odgovoru se mu je obraz razjasnil. Dala sem mu telefonsko številko in mimogrede.... tačas, ko sva se mi2 z Blažem izmenjevala številki in facebook imeni.... tudi Tina in Nik nista izgubljala časa.... izmenjala sta si telefonski in facebook+Tina je Niku dala poljubček na lice in oba dva sta takoj postala rdeča ko kuhan rak.... hahahah. nato sva odšli peš proti Tinini hiši; med potjo sva se ves čas menle o Blažu in Niku.... mislim, da sva in loveee!!!!!!!!!!
u113639
u113639
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
25. marec 2013
še 3 nexti
25. marec 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg