Forum
u25153
u25153
hej.!
no ta zgodbica je namenjena moji prijateljici.(ime kasneje;P)
UVOD:
moje ime je Maja.imam svetle oči in rjavkaste lase.opisovala bom mojo romanco poleti in ko pridem s počitnic.BILO JE POLETI. OH TO SOVRAŽIM,DA MORAM ITI Z MAMI NEKAM KAR MI SPLOH NI VŠEČ. NO GREM NA BISTVO. BIL JE DAN PREDEN SEM ŠLA NA DOPUST.˝SVOJEGA FANTA MATEJA IMAM ZELO RADA!˝TO JE BILO ZADNJE PREDEN SEM VRGLA SVOJ DNEVNIK V KOVČEK. OH POGREŠALA GA BOM. NATO ME JE MAMI POKLICALA:˝MAJA POJDI POD TUŠ DA SPRAZNIMO CEVI!˝. ˝NE MAMI KER SEM SE ŽE VČERAJ STUŠIRALA˝SEM JI ZAKLICALA NAZAJ. ZELO SEM JEZNA. NATO SEM JO VPRAŠALA˝ZAKAJ?˝. ONA ME JE SAMO DEBELO POGLEDALA IN VPRAŠALA:˝KAJ?˝IN SEM PONOVNO VPRAŠALA:˝ZAKAJ NE SME ŠEMATEJ ZRAVEN?DOVOLJ SEM STARA DA GRE LAHKO TUDI ON ZRAVEN SE TI NE ZDI?˝. NATO MI JE REKLA:˝PA NAJ TI BO SAMO NAJ POHITI˝. ˝HVALA MAMI!˝SEM SE ZADRLA,KO SEM HITELA DO NEJGA. KO SEM MU TO POVEDALA ME JE OBJEL IN STOKRAT POLJUBIL. NATO SEM MU POMAGALA PAKIRATI. TISTO NOČ JE LAHKO PRESPAL PRI MENI. TAKO SEM BILA VESELA.
jaz:

(no še nekaj pisala bom z velikimi črkami da se bo lažji bralo.hvala za razumevanje.!)

boš bral/a.?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

23. februar 2012
awwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwww next!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
23. februar 2012
aaaaaaaaaaaa neeeeeeeeeeext!!!!!!!!!!!!!!!
23. februar 2012
u50889
u50889
neeeeeext za druge ne vem, jst pa težje berem če je z velikimi...
23. februar 2012
u25153
u25153
aha bom nextala kmau ok.?
a zdej.?
fsm,nika.:***
23. februar 2012
jaaaaaaaaaaaaaa next!!!
23. februar 2012
Jaaaaaaaa zdaj!!!!!!!!
tu smo 3 nike!
23. februar 2012
u25153
u25153
eto next za niko.nikico ker je prva next dala
.............................................................................................................
NASLJEDNI DAN SEM OPAZILA DA SEM SAMO ŠE JAZ V POSTELJI. HITRO SEM VSTALA IN SE OBLEKLA. KO SEMPRIŠLA IZ SOBE SEM VIDELA DA STA MI PRIPRAVILA ZAJTERK. OH RES SEM SREČNA! NATO SMO ČEZ ENO URO ODŠLI. POTOVALI SMO NA MALDIVE;NAJBOLJ ROMANTIČEN OTOK NA SVETU! MIDVA Z MATEJOM SVA DOBILA SVOJO SOBO , MAMI IN NJEN FANT PA SVOJO. PO PRIHODU SVA ODŠLA NA PLAŽO IN SE SONČILA. PO TEM SMO ŠLI NA KOSILO IN NATO V BAZEN. BILO JE NORO DOKLER NI BIILO KONEC POČITNIC. OH ŠE SREČA DA SVA Z MATEJOM SOŠOLCA. VSAJ POGREŠALA SE NEBOVA. TO JE SREČA VSAJ ZA NAJU NE PA ZA MOJO PRIJATELJICO KRISTINO OZ. KIKI VSAJ JAZ JO TAKO KLIČEM. NJEN FANT JO JE PONIŽEVAL PRED CELIM RAZREDOM! TO RES NI PRAVI FANT! TAKO VSAJ JAZ VEM,AN?NO DANES JE BIL PRVI DAN 3. LETNIKA IN KOT PONAVADI JAZ SEDIM ZRAVEN MATEJA. TAKO REČENO JE VSEM PUNCAM JASNO. TAKO SVA SEDELA PRI VSEH PREDMETIH. IN TUDI OBISKUJEVA ISTE PREDMETE. TAKO SVA SE EN DAN SMEHLJALA EN DRUGEMU IN SI NAMIGVALA KOT ˝KAJ PA JE?˝. BILO JE RES SMEŠNO ZATO SEM SE ENKRAT NAGLAS ZASMEJALA. OH JAZ BUDALA RAVNO PRI SPOLNI VZGOJI! TAKRAT JE UČITELJICA RAVNO RAZLAGALA O DOLŽINI PENISA. PONIŽUJOČE BI BILO ČE BI JAZ O TEM GOVORILA. ZATO KER SEM SE ZASMEJALA ME JE UČITELJICA VPRAŠALA:˝KAJ PA JE TAKO SMEŠNO NO POVEJ DA SE ŠE MI SMEJEMO.˝
.............................................................................................................
kdor prvi nexta dobi nagradni next.!
ampak jutri ker se mi preptost neda pisat.sory.!
NEXT.?
23. februar 2012
awwwwwwwwwwwwwwwwww hvalaaaaaaa < 3333333 NEXT!!
23. februar 2012
next!!!!!!!!!!
23. februar 2012
u25153
u25153
no dejva zdej drugim šanso ok.?
23. februar 2012
hahahahahha KIKI!???? aww to je od moje prjatlce ime
23. februar 2012
u25153
u25153
a res js jo mam tud sam ona je kristina varga oz kiki
23. februar 2012
u25153
u25153
jutr nextam ok.?
tokrat za pando2000
se že veseliš.?
...........................
fsm,nika
23. februar 2012
Jaaaaaa thx
Jaz sem tudi nika
23. februar 2012
u25153
u25153
vem vem hahaha in ko si.???
------------------------------------
aja kaj pa komentarji.?
hihi fsm,nika
23. februar 2012
u25153
u25153

mal muzke k glih pišete hihi
23. februar 2012
Vredi sem!!!
Dobra muzika!
23. februar 2012
u25153
u25153
ka pa koment zgodbe.?
a to pa ne kako pišem pa te fore.?
žalpstna sm,jokala bom(hihi ne sj hec)
---------------------------------------------------
love,nika
23. februar 2012
Super zgodba res! Le tako nadaljuj!
23. februar 2012
u25153
u25153
hvala hvala ka pa koment un stuk:
BILO JE RES SMEŠNO ZATO SEM SE ENKRAT NAGLAS ZASMEJALA. OH JAZ BUDALA RAVNO PRI SPOLNI VZGOJI! TAKRAT JE UČITELJICA RAVNO RAZLAGALA O DOLŽINI PENISA. PONIŽUJOČE BI BILO ČE BI JAZ O TEM GOVORILA. ZATO KER SEM SE ZASMEJALA ME JE UČITELJICA VPRAŠALA:˝KAJ PA JE TAKO SMEŠNO NO POVEJ DA SE ŠE MI SMEJEMO.˝
hillarious isn't it.?
23. februar 2012
u25153
u25153
sama spomnla hudo
-----------------------------
love,nika(hahahahaha).****
23. februar 2012
u25153
u25153
nextam zaando2000.!**
upam da še bereš.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
TO JE BILO ZELLLO NERODNO ZATO SEM SAMO REKLA:˝NISEM SE SMEJALA VAŠEMU PREDAVANJU AMPAK SVA SE Z MATEJOM IN TO JE BILO SMEŠNO˝. AMPAK UČITELJICA SE ME NI USMILILA ZATO ME JE PRESEDLA K NAJBILJ GLUPI PUNCI NA ŠOLI KI JE BDW.NORA NA ROZA.ZATO SEM ZAČELA KLEPETATI DA ME JE PRESEDLA NAZAJ.KONČNO!KAR NAENKRAT JE VAME PRILETEL LISTEK.NOTRI JE PISALOUSTI MATEJA ON JE MOJ.!POKAZALA SEM GA MATEJU ON PA JE REKEL DA NEVE KDO GA JE POSLAL.POGLEDALA SEM MALO NAOKOLI PA NISEM VIDELA NOBENEGA SUMLJIVEGA.ZATO SEM SE POSVETILA POUKU.PO TISTI URI JE K MENI PRIŠLA SOŠOLKA LEJLA(TISTA ROZIKA)IN MI ZABILA:˝ČE TE ŠE ENKRAT VIDIM Z MATEJOM BOŠ DOBILA NEKI KAR SI NE ŽELIŠ DA BI!˝REKLA NISEM NIČ SAMO ŠLA SEM PROČ OD NJE.NASLJEDNO URO SMO IMELI SLOVENŠČINO.KAR NAENKRAT MATEJ SEDI ZRAVEN LEJLE(SEJ VESTE KDO JE)IN SE POGOVARJATA.NATO SEM CELO URO SEDELA SAMA.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
kaj mislite kaj bo.?bo matej pustil majo.?
NEXT.?
(aja pa komente prosimmmmm,umrla bom če nau en kometiru zgodbe(npr.nika.nikica prosim koment))
love,nika.!***
23. februar 2012
Neeeeeeext!!!!!!!!!!
Seveda berem Zakaj pa ne bi?
23. februar 2012
u25153
u25153
notri je pisalo: pusti mateja on je moj.!
to tm piše
grrr ti smajliji.!!!
malo muzike:

love,nika
23. februar 2012
Pa thx za next!
Nevem sicer ali jo bo pustil sam upam da je ne bo!
23. februar 2012
u25153
u25153
no u youtubu morte gledat
aja koment za next zamenam.!
to pomeni ti komentiraš zgodbo in ti jaz napišem next,ok.?
love,nika
23. februar 2012
u25153
u25153
no na začetku piše za prjatlco no ta je....
23. februar 2012
u25153
u25153
sta kr dve:
-nika.nikica
-panda2000
to je zato ker sta zvesti bralki
23. februar 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg